Dresik się żeni - kawalerski

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
Dresik
klepacz
klepacz
Posty: 1840
Rejestracja: sob 14 kwie 2007, 20:41
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Biała

Dresik się żeni - kawalerski

Post autor: Dresik » sob 27 lip 2013, 23:26

Hello :bye

Miejsce: Galaktyka Kurvix. Żartowałem. Miejsce: Biała koło Sulejowa koło Piotrkowa Trybunalskiego koło Łodzi, Polska
Czas: 2 sierpnia b.r. (najbliższy piątek) A właściwie noc z 2 na 3
Kontakt: Organizator - Michał - tel. 725-466-733


Więcej o miejscu: Remiza OSP we wsi Biała. Zawartość: od 400 do 600 osób, płeć piękna w wieku 14-20. Czasami trafi się dinozaur 21-22, ale rzadko. Przeważa 15,16. Swoją drogą przeraża mnie to, jak ja chodziłem na imprezy w wieku lat 17 to byłem najmłodszy w towarzystwie :shock: Ale już nie zanudzam.
Uzasadnienie wyboru miejsca: Wychowałem się tu. I na tych imprezach spędzałem całe wakacje :roll: I do domu blisko - 5 minut sprawnym spacerkiem, lub 15-20 minut na czworaka.

Mój kawalerski, taka sytuacja... Nic dodać nic ująć. Organizatorem jest mój kuzyn i zarazem świadek. Prosił o numery tel. do moich znajomych. I co, mam mu dać numery do Was wszystkich? :biggrin Sprawa jest prosta, jeśli ktoś ma akurat czas i ochotę i jest w stanie wytrzymać jedną noc w klimatach prawdziwej, wiejskiej dyskoteki w remizie to dzwoni do Michała i mówi że wpadnie :mrgreen:

Aha. Nie mogę za długo balować i nic pić bo dzień później mam rajd rowerowy! Znowu żartowałem. Dobranoc.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
:-)

Awatar użytkownika
siwyR6
teksciarz
teksciarz
Posty: 173
Rejestracja: pn 22 lip 2013, 13:45
Model VFR: RC46
Imię: Sławomir
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jastrzębie -Zdrój

Re: Dresik się żeni - kawalerski

Post autor: siwyR6 » ndz 28 lip 2013, 10:52

chętnie bym wpadł ale akurat 2-go wyjeżdżam w trasę.. ;( lipa . życzę udanej zabawy ;p
Nie każde zwy­cięstwo pro­wadzi do ce­lu, lecz każda po­rażka do niego zbliża.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości