Posiada ktoś buty rebelhorn HP2???

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
Słowiu
teksciarz
teksciarz
Posty: 155
Rejestracja: pn 19 lis 2012, 06:53
Imię: Bartłomiej
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Augustów

Posiada ktoś buty rebelhorn HP2???

Post autor: Słowiu » pn 28 sty 2013, 14:18

Potrzebuję dowiedzieć się jaka jest numeracja ponieważ jeden sprzedający podaje informacje sprzeczne z innym
Tzn jeden mówi że rozmiar 43 to 28,7 a nr 44 to 29,8 a drugi twierdzi że na moje zmierzone 28,5cm długości stopy będzie pasować rozmiar 45 ;/
Kurde nie wiem kogo słuchać ;/
Codziennie spotykam wariatów pędzących na łeb na szyję.Czasami naprawdę trudno ich dogonić...

Awatar użytkownika
KidRackBrawura
pisarz
pisarz
Posty: 313
Rejestracja: pt 14 sty 2011, 18:50
Imię: Tomasz
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tuliszków

Re: Posiada ktoś buty rebelhorn HP2???

Post autor: KidRackBrawura » pn 28 sty 2013, 14:37

Mam te Rebelhorny i mam właśnie 45 i stopę zmierzoną przed chwilą - 28,5. Z tym, że mam troszkę luzu - przy rozpiętych butach mogę włożyć palec za piętę.
It`s that old running wide problem again.
If in doubt, flat out.

Awatar użytkownika
Słowiu
teksciarz
teksciarz
Posty: 155
Rejestracja: pn 19 lis 2012, 06:53
Imię: Bartłomiej
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Augustów

Re: Posiada ktoś buty rebelhorn HP2???

Post autor: Słowiu » pn 28 sty 2013, 14:41

KidRackBrawura pisze:Mam te Rebelhorny i mam właśnie 45 i stopę zmierzoną przed chwilą - 28,5. Z tym, że mam troszkę luzu - przy rozpiętych butach mogę włożyć palec za piętę.
Aleś mi się trafił Kolego :D
Powiedz mi czy przy zapietych nie masz za luźno?
Jak mierzyłeś stopę? Ja mierzyłem piętą do ściany na linijce i do czubka palca i wyszło mi 28,5cm.
Boje się żeby nie były za duże na mnie ;/
A 44 to będzie 27,8 bo różnica jest podobno 7mm między rozmiarami więc nie wiem czy nie za małe znowu ;/
Codziennie spotykam wariatów pędzących na łeb na szyję.Czasami naprawdę trudno ich dogonić...

Awatar użytkownika
KidRackBrawura
pisarz
pisarz
Posty: 313
Rejestracja: pt 14 sty 2011, 18:50
Imię: Tomasz
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tuliszków

Re: Posiada ktoś buty rebelhorn HP2???

Post autor: KidRackBrawura » pn 28 sty 2013, 15:00

Przede wszystkim to ja pojechałbym do jakiegoś sklepu przymierzyć dla pewności. Do wiosny jeszcze chwilka jest, więc nie ma się co śpieszyć aż tak z kupnem. Przez internet kupuję buty tylko jednej marki bo zawsze mi się rozmiarówka zgadza.

Co do pytań to:
Przy zapiętych butach jest jak najbardziej ok. One tam na górze mają taką regulację, jak przy butach snowboard`owych i nawet jak jest kilka mm luzu to but trzyma się sztywno na nodze. Stopę dla pewności zmierzyłem jeszcze parę razy na różne sposoby i wychodzi mi między 28.1 a 28.5, czyli mam taką jak Ty albo minimalnie mniejszą. Jak ja je kupowałem to przymierzałem 44 i mi nie pasowały.
It`s that old running wide problem again.
If in doubt, flat out.

Awatar użytkownika
Słowiu
teksciarz
teksciarz
Posty: 155
Rejestracja: pn 19 lis 2012, 06:53
Imię: Bartłomiej
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Augustów

Re: Posiada ktoś buty rebelhorn HP2???

Post autor: Słowiu » pn 28 sty 2013, 15:19

Czyli wg tego co mówisz wnioskuje że i dla mnie 44 byłoby za małe.Niestety nie mam w pobliżu nigdzie możliwości ich przymierzenia a nie będę jechał ponad 100km żeby kupic buty bo to się nie kalkuluje.
Sprzedawca też mnie przekonał że jednak 45 więc chyba się na nie zdecyduje.
Wiem że jest jeszcze czas ale znalazłem je w dobrej cenie 399zł i chyba skorzystam :)
a ztego co wiem za niecały miesiąc ma wejść HP3 ale napewno nowość będzie droższa :)
Wielkie dzięki za pomoc !
Codziennie spotykam wariatów pędzących na łeb na szyję.Czasami naprawdę trudno ich dogonić...

Awatar użytkownika
Słowiu
teksciarz
teksciarz
Posty: 155
Rejestracja: pn 19 lis 2012, 06:53
Imię: Bartłomiej
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Augustów

Re: Posiada ktoś buty rebelhorn HP2???

Post autor: Słowiu » pt 08 lut 2013, 17:06

Kupiłem dzisiaj Gaerne G-Ike i są zaj@#$%^^ i bez porównania lepsze wykonania od Rebelhorna no i made in Italy a nie jakiś tajwan
Codziennie spotykam wariatów pędzących na łeb na szyję.Czasami naprawdę trudno ich dogonić...

Alkad
teksciarz
teksciarz
Posty: 142
Rejestracja: wt 24 lut 2009, 16:49
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: malopolska

Re: Posiada ktoś buty rebelhorn HP2???

Post autor: Alkad » pn 11 lut 2013, 09:27

Słowiu pisze:Kupiłem dzisiaj Gaerne G-Ike i są zaj@#$%^^ i bez porównania lepsze wykonania od Rebelhorna no i made in Italy a nie jakiś tajwan
Użytkuje 2 sezon i zero sładów użytkowania. Polecam.
Prawdziwy motocyklista brudnych rąk się nie boi...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości