dieta 2013

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
Radarro
klepacz
klepacz
Posty: 557
Rejestracja: śr 23 kwie 2008, 13:55
Imię: Radek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SGL

Re: dieta 2013

Post autor: Radarro » ndz 16 lut 2014, 11:23

polecam wam dwójke małych dzieciaków i cały dzień z nimi :) Na lewej ręce 20 kg, na prawej 5 kg i nosimy cały dzień.
U mnie zwyczajna dieta ŻP i nie jedzenie śmieci dało -5kg, które sie trzyma i teraz mam jakieś 92 @ 182 i czuję się dobrze :)

A odnosnie cieżkich moto - kumpel od Duala i XXa jest troche krótszy i zawsze musi wołać o pomoc żeby taki załadowany kosmodrom wyciągnąć z parkingu jak sie źle ustawi :) Ale nie przegadasz mu na nic lżejszego :)
V4 + R6 Brotherhood :-D
TS 350 -> 800Fi -> VTR SP1 -> RSV Tuono '03 -> VFR 400

Fred
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2605
Rejestracja: ndz 08 kwie 2007, 20:48
Imię: .
Płeć: Mężczyzna

Re: dieta 2013

Post autor: Fred » wt 18 lut 2014, 06:38

Jeżeli macie Xboxa z kinectem to polecam Nike+ Kinect Training

http://www.youtube.com/watch?v=-Ipc6qOyegM

Wycisk gwarantowany

Awatar użytkownika
zaba80r
pisarz
pisarz
Posty: 234
Rejestracja: wt 27 mar 2012, 20:02
Imię: Piotr
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Re: dieta 2013

Post autor: zaba80r » pn 19 maja 2014, 22:14

Panowie do tablicy. Koniec zimy , pózna wiosna jak efekty. Kiki i reszta...... Co do mojej osoby. Pierwszy raz w zyciu spodobało mi się bieganie .tzn nie na 100m jak zawsze, ale dzis po usilnych staraniach mialem przyjemnosc z biegania, ktorego zawsze nie znosilem ;) . Trwa to w sumie od wresznia zeszlego roku. Powoli truchciki....i dalej i dalej i troszke szybciej i pierwszy raz dzis 19.05.2014 mialem z tego przyjemnosc tym wieksza ze pyklo 8 kilometrów :cool sam nie wierzę. Truchtalem ostanio 9,5 km w zeszła srodę ale bylem za przeproszeniem zajechany. Kilka razy 5-6km i staram sie tak raz do dwoch razy w tyg. Zasada co zeżarleś tyle oddaj biegajc. Co do wagi. Moja norma przy wroscie 185 to 82-83 kg, swieta i inne imprezki bez ruchu bylo i 85. Teraz normą jest 81-80kg choc spotkalem sie z 79 ale to na krótko. pozdrawiam i zycze samozaprcie i sukcesów w pozbywaniu sie zbednych kg.
“You live more in 5 minutes going flat out on a vehicle like this than most people live in a lifetime” – Burt Munro...The world fastest Indian...

Awatar użytkownika
puzon
klepacz
klepacz
Posty: 1632
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 12:36
Imię: Piotr
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HitlerSee
Kontakt:

Re: dieta 2013

Post autor: puzon » pn 19 maja 2014, 23:18

Moje kilogramy są niezbędne :twisted: Po zeszłorocznych 117kg z których byłem dumny zostało wspomnienie i teraz jest 119-121 ale i tak jestem zadowolony bo zapinam pasek na tę samą dziurkę :mrgreen: Po czerwcowych 30 dniach na moto planuję że spadnie waga poniżej 115kg i tak się utrzyma do zimy.

Awatar użytkownika
siwyR6
teksciarz
teksciarz
Posty: 173
Rejestracja: pn 22 lip 2013, 13:45
Imię: Sławomir
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jastrzębie -Zdrój

Re: dieta 2013

Post autor: siwyR6 » wt 20 maja 2014, 05:15

U mnie znowu waga spada sama, wystarczy trochę stresu (zmiana pracy), z 80 na 76 jeszcze ze 3-4kg i będzie git :mrgreen:
Nie każde zwy­cięstwo pro­wadzi do ce­lu, lecz każda po­rażka do niego zbliża.

Awatar użytkownika
kiki
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2502
Rejestracja: pt 13 sty 2006, 12:53
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Węgrów
Kontakt:

Re: dieta 2013

Post autor: kiki » pn 05 sty 2015, 22:21

Siemano grubasy :mrgreen: .

Jak tam Wasza waga ? Co sobą reprezentujecie? Dieta utrzymana? Waga w normie?

Ja się przyznaje bez bicia ważę znowu 112 kg i znowu się biorę za siebie. Tym razem dorzucam rowerek stacjonarny !! :D

Pisać tu jak to u Was wygląda!!!


:twisted:


Pozdro
kiki

Awatar użytkownika
pieszczoch
teksciarz
teksciarz
Posty: 148
Rejestracja: śr 28 mar 2012, 17:32
Imię: Michał
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Re: dieta 2013

Post autor: pieszczoch » pn 05 sty 2015, 22:46

To ja się pochwalę 96 na 71 w 5 mies przy 185cm. Zero aktywiści sportowej tylko zdrowsze żarcie;) Podstawa kolacja o 18 bardzo skromna lub wcale jak nie zdążyłem zjeść, dużo wody, a co do alkoholu jak to student gdzieś 3 razy w tygodniu tylko na pusty bęben. Nie zdrowo ale jak klepało:D
VFR 750 RC24 - była
VFR 750 RC36II - była
VFR 800FI - jest
XX - będzie następny :)

Awatar użytkownika
damianj
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 74
Rejestracja: ndz 28 lis 2010, 20:05
Imię: Damian
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: dieta 2013

Post autor: damianj » wt 06 sty 2015, 13:10

Przez miesiąc zszedłem z 82 kg na 73 kg przy 180 cm wzrostu.

Dieta:
- zero jakiegokolwiek pieczywa, zero makaronu , zero ryżu, zero ziemniaków, zero alkoholu, zero napojów gazowanych, zero podjadania
- 4/5 posiłków dziennie ( średnio co 3/4 godziny ) np.
* śniadanie: dwa wafle ryżowe , serek wiejski lub twarożek , warzywa , zielona herbata
* drugie śniadanie: owoce + orzechy( nie więcej niż 30 g )
* obiad: gotowana pierś kurczaka ( jakieś 100-150g ) + gotowane warzywa
* podwieczorek: owoce/ jogurty / serki itp.
- dodatkowo czasem jakiś tuńczyk, łosoś, serki topione, chuda szynka, polędwica
Warto dodawać do mięsa czy warzyw gotowanych ostre przyprawy. A do jogurtów np. cynamon.
Do tego codziennie ćwiczyłem:
- co drugi dzień rowerek stacjonarny ( zaczynałem od 30 min. , teraz pomykam ponad 1 h)
- co drugi dzień pływalnia ( nie mylić z siedzeniem w saunie czy jacuzzi :twisted: )
No i zapomnieć trzeba o wszystkich fast foodach itp. Jeżeli coś smażymy to na oliwie z oliwek.
Do tego pije conajmniej 2 litry wody codziennie. I nie więcej niż 1 szklanka soku np. pomarańczowego.
Nie warto robić brzuszków itp. bo tym tkanki tłuszczowej nie zrzucimy a powiększone mięśnie brzucha mogą tylko wypchnąć jeszcze bardziej brzuch :D
Wiadomo, że często nie mamy czasu na przygotowanie zdrowego jedzenia , wtedy ja osobiście jadłem wafle ryżowe lub owoce.
Ogólnie rzecz biorąc moja dieta była dość restrykcyjna. Bałem się nieco efektu jojo bo kiedyś tak już miałem. Najlepiej udać się do dietetyka żeby ustalić indywidualnie dietę by nie uzyskać odwrotnych efektów ;) Do tego trzeba być wytrwałym. Wcześniej jadłem dużo i niezdrowo + do tego praktycznie codziennie piwko i wieczorna/nocna gastrofaza. Trzeba trochę zaparcia i cierpliwości a efekty przyjdą. Powodzenia :)

Teraz trochę zmieniłem dietę i zacząłem ćwiczenia na zwiększenie masy mięśniowej ;)
Dla tych którzy chcą trochę zwiększyć się w klacie lub wyrzeźbić 6-pak polecam te ćwiczenia:
https://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
https://www.youtube.com/watch?v=nV80y796Gwk

Awatar użytkownika
puzon
klepacz
klepacz
Posty: 1632
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 12:36
Imię: Piotr
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HitlerSee
Kontakt:

Re: dieta 2013

Post autor: puzon » wt 06 sty 2015, 13:50

kiki pisze:Tym razem dorzucam rowerek stacjonarny !!
Kiki rowerek stacjonarny to się stosuje do rozgrzewki przed ćwiczeniami :mrgreen:
Po świętach moja sexowna masa wynosiła 126,5kg obecnie jest to 122kg i chcę utrzymać tendencję spadkową. Dodatkowo muszę zadbać o serce, żyły itp. Tym razem poszedłem w omega3 :mrgreen: zobaczymy jak to się sprawdzi na mojej osobie.

Awatar użytkownika
ZioLek-82-
klepacz
klepacz
Posty: 574
Rejestracja: ndz 16 mar 2014, 11:17
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łochów

Re: dieta 2013

Post autor: ZioLek-82- » wt 06 sty 2015, 15:05

Panowie przeca żarcie to coś zajebistego, po co sobie odmawiać :?: Ja się nie oszczędzam ciekawe kiedy mnie dopadnie jakieś cholerstwo :biggrin
Podstawa to trochę fizycznego wysiłku np. z rańca 20min bieganko a wieczorem przysiady czy inne wygibasy..
nie wiemy co nas może jeszcze spotkać, nie wiemy kiedy może nas coś dopaść ..

Była:YAMAHA XJ 900 Diversion 95 /Są: HONDA CX 650 EURO 83r / HONDA VFR 800 FI 01r /

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Re: dieta 2013

Post autor: KolczyK » wt 06 sty 2015, 15:40

113kg, słabo z tym odchudzaniem, ale postanowienie noworoczne to bieganie :D tylko znowu nie postanowiłem ktorego roku ;)
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

bachu
pisarz
pisarz
Posty: 209
Rejestracja: śr 11 cze 2014, 21:57
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3city/W-wa

Re: dieta 2013

Post autor: bachu » wt 06 sty 2015, 16:20

Czuję się jak na jakimś kobiecym forum fitnessu :lol: . Trochę można zrzucić, ale bez przesady. Mamy mieć mięśnie a nie kości a mięśnie swoje ważą :wink: .

Awatar użytkownika
siwyR6
teksciarz
teksciarz
Posty: 173
Rejestracja: pn 22 lip 2013, 13:45
Imię: Sławomir
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jastrzębie -Zdrój

Re: dieta 2013

Post autor: siwyR6 » wt 06 sty 2015, 17:03

kiki pisze:Siemano grubasy :mrgreen: .

Jak tam Wasza waga ? Co sobą reprezentujecie? Dieta utrzymana? Waga w normie?

Ja się przyznaje bez bicia ważę znowu 112 kg i znowu się biorę za siebie. Tym razem dorzucam rowerek stacjonarny !! :D

Pisać tu jak to u Was wygląda!!!

Pozdro
kiki
8)


No ja się trzymam w normie, w prawdzie nie jak Valentino Rossi ale po zmianie roboty w maju , spadłem w sumie z 80kg do 71kg, no i waga się trzyma w tych granicach :mrgreen: Czasami jak posiedzę w domu tydzień to żoneczka jest w stanie mnie utuczyć do 73kg,ale potem przez 3 tyg w pracy wracam do normy 71kg :P

:twisted:
Nie każde zwy­cięstwo pro­wadzi do ce­lu, lecz każda po­rażka do niego zbliża.

Awatar użytkownika
Tomek Grudziądz
klepacz
klepacz
Posty: 1150
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 22:35
Imię: Tomek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: dieta 2013

Post autor: Tomek Grudziądz » wt 06 sty 2015, 18:41

damianj pisze: Dieta:
- zero jakiegokolwiek pieczywa, zero makaronu , zero ryżu, zero ziemniaków, zero alkoholu, zero napojów gazowanych, zero podjadania
- 4/5 posiłków dziennie ( średnio co 3/4 godziny ) np.
* śniadanie: dwa wafle ryżowe , serek wiejski lub twarożek , warzywa , zielona herbata
* drugie śniadanie: owoce + orzechy( nie więcej niż 30 g )
* obiad: gotowana pierś kurczaka ( jakieś 100-150g ) + gotowane warzywa
* podwieczorek: owoce/ jogurty / serki itp.
- dodatkowo czasem jakiś tuńczyk, łosoś, serki topione, chuda szynka, polędwica
Warto dodawać do mięsa czy warzyw gotowanych ostre przyprawy. A do jogurtów np. cynamon.
Do tego codziennie ćwiczyłem:
- co drugi dzień rowerek stacjonarny ( zaczynałem od 30 min. , teraz pomykam ponad 1 h)
- co drugi dzień pływalnia ( nie mylić z siedzeniem w saunie czy jacuzzi )
No i zapomnieć trzeba o wszystkich fast foodach itp. Jeżeli coś smażymy to na oliwie z oliwek.
Do tego pije conajmniej 2 litry wody codziennie. I nie więcej niż 1 szklanka soku np. pomarańczowego.
Nie warto robić brzuszków itp. bo tym tkanki tłuszczowej nie zrzucimy a powiększone mięśnie brzucha mogą tylko wypchnąć jeszcze bardziej brzuch
Wiadomo, że często nie mamy czasu na przygotowanie zdrowego jedzenia , wtedy ja osobiście jadłem wafle ryżowe lub owoce.
Ogólnie rzecz biorąc moja dieta była dość restrykcyjna. Bałem się nieco efektu jojo bo kiedyś tak już miałem. Najlepiej udać się do dietetyka żeby ustalić indywidualnie dietę by nie uzyskać odwrotnych efektów Do tego trzeba być wytrwałym. Wcześniej jadłem dużo i niezdrowo + do tego praktycznie codziennie piwko i wieczorna/nocna gastrofaza.
O mateńko to ja wolałbym już połknąć tasiemca :mrgreen:
"niepuszczone bąki unoszą się do góry,stąd się biorą posrane pomysły"

Awatar użytkownika
ZioLek-82-
klepacz
klepacz
Posty: 574
Rejestracja: ndz 16 mar 2014, 11:17
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łochów

Re: dieta 2013

Post autor: ZioLek-82- » wt 06 sty 2015, 18:49

bachu pisze: Mamy mieć mięśnie a nie kości a mięśnie swoje ważą :wink: .
Szczególnie mięsień piwny :lol
nie wiemy co nas może jeszcze spotkać, nie wiemy kiedy może nas coś dopaść ..

Była:YAMAHA XJ 900 Diversion 95 /Są: HONDA CX 650 EURO 83r / HONDA VFR 800 FI 01r /

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości