Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
Łysolek
Shrek
Shrek
Posty: 1261
Rejestracja: sob 04 lip 2009, 08:45
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Marki

Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: Łysolek » pn 26 lis 2012, 13:21

Siemka,
jakby ktoś potrzebował gdzies polatać :D to z Anią mamy specjalną kartę oraz członkstwo WIZZ do zakupu biletów na stronie www.wizzair.com średnio o 40-60 zł taniej od cen podanych na stronie
najlepiej planować zakup na ok. 5-6 tygodni przed wylotem , wtedy bilety sa najtańsze
kierunki gdzie polecimy na stronie , warunek : lecimy tylko z bagażem podręcznym o wym. 42x32x25cm
przy zakupie biletów pomagam również przy odprawie internetowej , znaleźć noclegi etc...
oczywiście wszystko za darmo 8) ( znaczy jedyny koszt to koszt biletu , noclegu etc... )
zapraszam :)

Awatar użytkownika
bartek_666
bywalec
bywalec
Posty: 46
Rejestracja: sob 10 sty 2009, 16:25
Imię: Bartek
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: bartek_666 » pn 26 lis 2012, 19:14

o! Świetna informacja... już od ponad miesiąca czaję się na jakąś ciekawą opcje wylotu.. Prawdopodobnie będę się odzywał;)

Awatar użytkownika
olo
klepacz
klepacz
Posty: 1519
Rejestracja: pt 02 gru 2005, 21:33
Imię: Olek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: olo » pn 26 lis 2012, 21:16

Łysolku, czy jest opcja wylotu z Pyrzowic? Są takie połączenia? Byłbym konkretnie zainteresowany Londynem...
VFR-OC Poland, South Park section, MTZ sub-section :-)

Awatar użytkownika
Łysolek
Shrek
Shrek
Posty: 1261
Rejestracja: sob 04 lip 2009, 08:45
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Marki

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: Łysolek » pn 26 lis 2012, 22:32

olo pisze:Łysolku, czy jest opcja wylotu z Pyrzowic? Są takie połączenia? Byłbym konkretnie zainteresowany Londynem...
Olo oczywiście :)

Awatar użytkownika
Groszek
klepacz
klepacz
Posty: 616
Rejestracja: pt 30 cze 2006, 23:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa / V-Boyen
Kontakt:

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: Groszek » wt 27 lis 2012, 00:14

Łysolek, mówisz o wizz xclusive club? To nie tak zupełnie za darmo, bo trzeba zabrać Was ze sobą, znaczy się i Wam kupić bilet :D nieźle się ustawiłeś ;)
wizz xclusive działa tylko dla jego posiadacza i kilku pasażerów, jeżeli ze sobą zabiera, do 7 (chyba) osób. Moja właśnie wczoraj się skończyła, kupiłem rok temu z zamiarem lotu, i ani razu nie wykorzystałem :/ Wkurzające w wizzairze jest to, że może się zdarzyć, że przechodzisz wszystkie etapy rezerwacji, dochodzisz do momentu płacenia, i okazuje się, że nie możesz zapłacić, bo w międzyczasie podskoczyła cena biletu. I musisz przejść cały proces rezerwacji od nowa, oczywiście z podwyższoną już ceną. Tak właśnie ja się wrobiłem wtedy, jak kupiłem ta kartę. I nie poleciałem.
Pzdr.

Awatar użytkownika
Łysolek
Shrek
Shrek
Posty: 1261
Rejestracja: sob 04 lip 2009, 08:45
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Marki

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: Łysolek » wt 27 lis 2012, 07:47

Groszek pisze:Łysolek, mówisz o wizz xclusive club? To nie tak zupełnie za darmo, bo trzeba zabrać Was ze sobą, znaczy się i Wam kupić bilet :D nieźle się ustawiłeś ;)
nie nam a osobie która jest posiadaczem konta , zapomniałes dodać że opłata za WIZZ discount club to 130 zł rocznie, że karta City kosztuje 98 zł rocznie i w końcu zapomniałes dodać ze kupujący zyskuje dużo niższą cenę biletu dzięki temu , a warunków WIZZA nie jestem w stanie zmienić , więc nie nazwałbym tego USTAWIENIEM SIĘ , raczej pomocą dla znajomych tak aby każdy mógł skorzystać , bo ... po co przepłacać ?

Awatar użytkownika
Groszek
klepacz
klepacz
Posty: 616
Rejestracja: pt 30 cze 2006, 23:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa / V-Boyen
Kontakt:

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: Groszek » wt 27 lis 2012, 09:09

Łysolek pisze:
Groszek pisze:Łysolek, mówisz o wizz xclusive club? To nie tak zupełnie za darmo, bo trzeba zabrać Was ze sobą, znaczy się i Wam kupić bilet :D nieźle się ustawiłeś ;)
nie nam a osobie która jest posiadaczem konta , zapomniałes dodać że opłata za WIZZ discount club to 130 zł rocznie, że karta City kosztuje 98 zł rocznie i w końcu zapomniałes dodać ze kupujący zyskuje dużo niższą cenę biletu dzięki temu , a warunków WIZZA nie jestem w stanie zmienić , więc nie nazwałbym tego USTAWIENIEM SIĘ , raczej pomocą dla znajomych tak aby każdy mógł skorzystać , bo ... po co przepłacać ?
Przepraszam, ale nie rozumiem Twojego posta.

Awatar użytkownika
Łysolek
Shrek
Shrek
Posty: 1261
Rejestracja: sob 04 lip 2009, 08:45
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Marki

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: Łysolek » wt 27 lis 2012, 09:22

Groszku odpisałem Tobie ( a zarazem innym aby rozwiąć wątpliwości iż chce zarabiać kase ) na wspomniane przez Ciebie "ustawienie się" , czego nie rozumiesz w moim poście ?
Oczywiście mój post nie był "prywatną wycieczką" do Ciebie :wink:

Awatar użytkownika
kifer
pisarz
pisarz
Posty: 462
Rejestracja: pt 16 kwie 2010, 10:36
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jarosław/Warszawa

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: kifer » wt 27 lis 2012, 09:58

"greed is good"
- Gordon Gekko
:wink:
"Pracując ciężko po osiem godzin dziennie możesz w końcu zostać szefem i zacząć pracować po dwanaście." - Robert Frost

Awatar użytkownika
Groszek
klepacz
klepacz
Posty: 616
Rejestracja: pt 30 cze 2006, 23:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa / V-Boyen
Kontakt:

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: Groszek » wt 27 lis 2012, 11:23

Ależ Łysolku, przecież żartowałem z tym "ustawianiem się"! Tak jak pisałem, wiem ile kosztuje wykupienie karty, bo sam zapłaciłem i tylko na tym straciłem :D I wiem też doskonale, że Ty przecież żadnych profitów z tytułu skorzystania z Twojej zniżki przez kogoś miał nie będziesz, tylko chciałem zwrócić uwagę, że zniżka xclusive club działa wyłącznie jeżeli posiadacz karty jest wśród pasażerów objętych rezerwacją, więc pomimo Twoich szczerych chęci inni nie będą mogli skorzystać z proponowanej zniżki - no chyba, że zabiorą Ciebie na wycieszkę ze sobą :) Stąd taki żarcik o "ustawianiu się", sory jeżeli odebrałeś to inaczej. :)
I dlatego też pytałem na początku swojego posta czy masz zniżkę xclusive club czy tez może jakąś inną, która pozwala na korzystanie z niej "osobom trzecim"? Jeżeli inna, to sam się chętnie do Ciebie uśmiechnę ;)
Pozdr

Awatar użytkownika
Łysolek
Shrek
Shrek
Posty: 1261
Rejestracja: sob 04 lip 2009, 08:45
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Marki

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: Łysolek » wt 27 lis 2012, 13:07

nie to jest właśnie to o czym piszesz, ale kupując nawet bilet osobie która ma te konto , osoby trzecie tez na tym zyskują przykładowo :
kupujemy bilety dla trzech znajomych
normalna cena za odcinek lotu to 80 zł + 36 zł opłaty rezerwacyjnej/administracyjnej
czyli 6 x 116 zł = 696 zł za bilety dla trzech osób w dwie strony
korzystamy z pomocy Łysolka
kupujemy bilety dla trzech znajomych + osoby która jest posiadaczem Wizz Discount ( członkowstwo to obniża cene biletu o ok. 35-40 zł ) oraz posiada kartę , która zwalnia z opłaty rezerwacyjnej/administracyjnej
czyli 4 x 80 zł = 320 zł za bilety dla trzech osób w dwie strony
Chyba widac od razu ile mozecie zaoszczędzić korzystając z moich usług 8)

Awatar użytkownika
Dżambo
klepacz
klepacz
Posty: 730
Rejestracja: sob 12 gru 2009, 13:39
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów
Kontakt:

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: Dżambo » wt 27 lis 2012, 15:45

73 55 88
A Rh +
"...kręcić, wkręcić, uwodzić i nęcić....."
Nie jest prawdą, że człowiek przestaje się bawić bo się starzeje...
Człowiek się starzeje bo się przestaje bawić :)

Awatar użytkownika
ivan
klepacz
klepacz
Posty: 809
Rejestracja: wt 05 sty 2010, 17:29
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: ivan » wt 27 lis 2012, 17:22

Łysolku, a dlaczego liczysz najpierw 6x116 a potem 4x80. Czyżby nie było powrotu :)
A tak poważnie, to co się dzieje jak nie możesz jechać? Chyba że każdy wylot trzeba wcześniej z Tobą ustalać.

Awatar użytkownika
Hubu
klepacz
klepacz
Posty: 847
Rejestracja: pt 06 mar 2009, 10:29
Imię: Hubert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legionowo

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: Hubu » wt 27 lis 2012, 18:32

Ja tego nie kumam :biggrin
Musisz najpierw napisać gdzie chcesz lecieć, a wtedy ja to wiedząc poproszę o zakup przypadkiem w tym samym kierunku i wtedy polecisz ze mną??? :wink:
P.S. I tak wizz nie lata do Dublina i Belfastu, a Cork mi nie pasuje :(

Awatar użytkownika
diablique
klepacz
klepacz
Posty: 530
Rejestracja: wt 12 sty 2010, 23:03
Imię: Ann
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tanie latanie - bilety WIZZAIR

Post autor: diablique » wt 27 lis 2012, 18:46

Ivanku to mialo byc tak ze
Jedna osoba w jedna strone placi 116 zl liczac dla 3 osob w dwie strony 686 wychodzi
A przy znizkach jedna osoba w jedna strone placi 40 zl ale musi byc kupiony bilet dla wlasciciela znizki czyli 6 x40 plus wlasciciel znizki czyli wychodzi 320 zl

Teraz jasniej???

Hubu to nie tak ze wlasciciel znizki musi leciecz Toba bo nie musi
musi miec tylko kupiony bilet ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości