Usunięcie

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4208
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Usunięcie

Post autor: emil » wt 31 lip 2012, 08:25

czemu to Warszawka musi mieć zawsze jakieś problemy? Nie umiecie ze sobą rozmawiać jak ludzie, tylko wyciągacie wszystko pod publikę, żeby tylko większy dym zrobić? Nie znacie się, nie macie do siebie telefonów? Mieszkacie wszyscy w jednym miejscu i aż żal patrzeć na takie dyskusje prowadzone na forum. Jak dzieci, aż się rzygać chcę tym tematem, a to zapewne nie tylko moja opinia, więc weźcie pod uwagę dobro tego forum.

Czemu tego nikt jeszcze nie zamknął?

Ryba - jak na forum nie będziesz nic publikował, to na ch...j* wprowadzasz zamęt?

To nie jest zima, żeby z nudów takie akcje przeprowadzać.

Awatar użytkownika
Czarny32
bywalec
bywalec
Posty: 29
Rejestracja: pn 07 lis 2011, 19:32
Imię: Arek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa ale sercem Kraków

Re: Usunięcie

Post autor: Czarny32 » wt 31 lip 2012, 09:07

Żadnego z Was nie znam, być może widziałem kiedyś niejednego, w końcu nasza pasja w postaci naszych motocykli nie są widoczne na ulicach nazbyt często, ale tak patrząc z boku zupełnie, z poziomu zwykłego wp.....cza chleba, widzę ( czytam), że dzieje się tu coś niepokojącego. Wywalanie gorzkich żali na grupę przy władzy, obrona kluczowych członków stowarzyszenia przed tymi żalami właśnie ... Powiem Wam, ciekawie czyta się takie newsy. Super Express momentami wysiada. Szkoda tylko, że rzuca to ogólny cień na działalność forum, choć ono samo w sobie dalej jest encyklopedią wiedzy dla większości z nas. Poniekąd sytuacja przypomina mi, nie dosłownie oczywiście, przejście kilku osób z PIS do PJN. Oceniam zupełnie powierzchownie, gdyż nie znam ani krzty sprawy, o którą toczy się ten bój ale czytając kolejny wypowiedzi, mam wrażenie, że nie bardzo chcecie się spotkać w połowie drogi Waszych zarzutów i pozwolić sobie na wyjaśnienia. Ale to takie moje idylliczne podejście do spraw forum i samego bycia motonitą. Pozwólcie, że dalej sobie będę zwykłym klikaczem forumowym, czerpiąc przyjemność z przeczytania czy napisania kilku postów w miesiącu i poczekam , aż ogólne zdenerwowanie w grupie wygaśnie.
Pozdrawiam serdecznie każdego z Was, którego kiedykolwiek widziałem bądź nie na drodze i żywię szczerą nadzieje na rozwiązanie męczącego Was problemu.
Dużo sił, cierpliwości i zrozumienia

PS. Tak sobie przypomniałem, jak dwa lata temu byłem uczestnikiem akcji dla maluchów na dzień dziecka w gimnazjum na warszawskiej Woli. Skala była co prawda z 10 razy ,mniejsza niż ta w CZD, ale bardzo mi się podobało.

Awatar użytkownika
Łysolek
Shrek
Shrek
Posty: 1261
Rejestracja: sob 04 lip 2009, 08:45
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Marki

Re: Usunięcie

Post autor: Łysolek » wt 31 lip 2012, 10:44

emil pisze:czemu to Warszawka musi mieć zawsze jakieś problemy ?
Łukasz z całym szacunkiem ale ja Ciebie nie obrażam , a Warszawki nie ma na mapie :/

Awatar użytkownika
Lisu
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 63
Rejestracja: śr 28 wrz 2011, 09:07
Imię: Maciej
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Włocławek

Re: Usunięcie

Post autor: Lisu » wt 31 lip 2012, 11:17

Zgadzam się z przedmówcami - niestety ten wątek nie powinien być na ogólnym, bo ktoś sobie wejdzie zobaczy ten syf i od razu go cofnie. Niech moderator to przerzuci gdzieś gdzie sami zainteresowani będą mogli dalej się po plecach klepać i wyznawać sobie miłość, ale ktoś postronny z zewnątrz nie będzie musiał cieszyć swoich oczu tą przyjacielską dyskusją.

Dzięki ;)

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: mrf » wt 31 lip 2012, 11:19

Łysolek pisze:
emil pisze:czemu to Warszawka musi mieć zawsze jakieś problemy ?
Łukasz z całym szacunkiem ale ja Ciebie nie obrażam , a Warszawki nie ma na mapie :/
Jest Warszawa a w niej Warszawka zalana przez sloiki takie jak ja :-)
A Rh POSITIVE

Awatar użytkownika
ryba
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 87
Rejestracja: wt 17 cze 2008, 12:04
Imię: Sławek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: ryba » wt 31 lip 2012, 12:03

Drodzy Ownersi.

Bardzo proszę o nie wypowiadanie się już w tym temacie. Sprawa jest w trakcie wyjaśniania po zakończeniu poinformujemy Was o wyniku.


Pozdrawiam

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: KolczyK » wt 31 lip 2012, 20:02

zamykam wątek. do czasu wyjaśnienia. w razie chęci rozpoczęcia proszę o informację. Otworzę.
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: KolczyK » czw 20 wrz 2012, 16:20

odhaczone na prośbę jednego z kolegów. pozdrawiam.
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Re: Usunięcie

Post autor: Lucek » czw 20 wrz 2012, 16:22

swietny moment kolcu!! :D
przed biala zeby gwarancja byla ze cos sie bedzie dzialo????
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

VFR PL
Posty: 6
Rejestracja: czw 20 wrz 2012, 12:45
Płeć: Mężczyzna

Re: Usunięcie

Post autor: VFR PL » czw 20 wrz 2012, 16:26

W związku z powstałą wrzawą wglądu do dokumentów stowarzyszenia zażądali Sowa i Ryba.

Doszło do spotkania z Sową, w którym uczestniczył Sowa, ppamula i Janusz B.
Udostępnienie dokumentów nie było jedyną kwestią poruszoną podczas owego spotkania. Przytaczanie przebiegu czterogodzinnej rozmowy nie jest naszym zdaniem racjonalne. Sprawa dokumentów, która wobec wcześniejszych postów w tym temacie wydaje się konieczna do przedstawienia, wyglądała następująco:
Zabraliśmy na spotkanie dokumenty księgowe. Sowa zwrócił się o ich wersję elektroniczną, alternatywnie o kserokopie.
Zgodnie z naszym wcześniejszym stanowiskiem odmówiliśmy wydania kopii.
Sowa oświadczył, że ilość materiału nie pozwala na wnikliwe przeanalizowanie go podczas jednego spotkania (biorąc pod uwagę, że chodzi od dokumenty zgromadzone przez blisko 3,5 roku działalności stowarzyszenia - opasły segregator liczący około 400 stron trudno nie przyznać mu racji). Zwrócił się więc o wskazanie miejsca w którym mógłby owe dokumenty dokładnie przestudiować.
Ppamula zaoferował swoje mieszkanie. Trudno jednak wyobrazić sobie, że jeden człowiek godzinami przebija się przez akta w domu drugiego człowieka, siedząc na głowie „goszczącego” i siłą rzeczy jego domowników. Zwłaszcza, że jedna taka „sesja” mogłaby nie wystarczyć.
Żadnego biura stowarzyszenie nie wynajmuje.
Sowa ponownie zwrócił się więc o kopie dokumentów, a my ponownie odmówiliśmy.
Sowa oświadczył wówczas, że w jego zamyśle owe przekazanie kopi dokumentów miało być swojego rodzaju testem. Liczył na to, że wręczymy mu płytę, czy inny nośnik danych, on zaś zwróci nam go bez sprawdzania zawartości, bowiem sam gest przekazania byłby dla niego satysfakcjonujący.
Z powyższego wynika, że owego testu nie zdaliśmy.

Ryba z możliwości zapoznania się z dokumentami zrezygnował.

Do Sowy i Ryby – Panowie, starałem się, by niniejszy post obiektywnie relacjonował ostatnie wydarzenia związane z przekazywaniem dokumentów. W moim odczuciu ów cel został osiągnięty, mam nadzieję, że w Waszym również - Janusz B.

Stanowisko stowarzyszenia odnośnie powstałej wrzawy zostało napisane tutaj:
viewtopic.php?f=10&t=16774&view=unread#unread

To wszystko, co stowarzyszenie ma do powiedzenia w tej kwestii, dziękujemy za uwagę.

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: KolczyK » czw 20 wrz 2012, 16:42

Lucku dla Ciebie wszystko, nie chcę, żeby było nudno :biggrin
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
Hubu
klepacz
klepacz
Posty: 847
Rejestracja: pt 06 mar 2009, 10:29
Imię: Hubert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legionowo

Re: Usunięcie

Post autor: Hubu » czw 20 wrz 2012, 19:07

Teraz przydałaby się odpowiedź Ryby...

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Re: Usunięcie

Post autor: Diego » czw 20 wrz 2012, 21:43

Hubu pisze:Teraz przydałaby się odpowiedź Ryby...
VFR PL pisze:Ryba z możliwości zapoznania się z dokumentami zrezygnował.
Myślę,że Jano ujął to w taki sposób,który nie pozostawia nic do komentowania.

"Nawiasem mówiąc - jeśli chodzi o wspieranie naszych działań przez forumowiczów wszystko sprowadza się do zaufania i zdrowego rozsądku.
Każdemu kto do tej pory udzielał się na CZD, czy wspierał nas w jakikolwiek inny sposób dziękujemy za to serdecznie i zapraszamy do dalszej współpracy. Podobnie wszystkich innych chętnych, którzy póki co nie mieli z nami do czynienia.
Jeżeli ktoś uważa, że jednak nie, to trudno. Przykro nam z tego powodu, będziemy musieli poradzić sobie bez niego."
Jazda na motocyklu to najlepsze coś,co można robić w ubraniu

zuzia tajger
klepacz
klepacz
Posty: 1479
Rejestracja: ndz 15 kwie 2007, 18:41
Imię: ...
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: zuzia tajger » sob 22 wrz 2012, 10:42

ostro
...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości