Usunięcie

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
dixon
klepacz
klepacz
Posty: 550
Rejestracja: pn 15 lis 2010, 16:05
Imię: rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: grójec

Re: Usunięcie

Post autor: dixon » sob 28 lip 2012, 14:36

WiktorVFR, niech ci będzie i uznam twoją wypowiedź jako żart;)
...miałem coś napisać, ale odpuszczę w sprawie konkursu, ankiety itp.
Chodzi mi tylko o pewien fakt, o temat, a nie dział;)
Nigdzie mi się nie spieszy, jedynie na to abym wyszedł z roboty w końcu i polatał na moto.
Temat jest jaki jest - spójrz na pierwszy post i prześledź uważnie wszystkie pozostałe posty, a sam zauważysz, że ok, to dział offtop i można pierd..ć o czym się chce i gdzie chce, ale odbiega to zupełnie od tematu kolegi Kornika, który założył temat o czym, to każdy z nas wie i może się bez problemu zorientować;) Ale niech się kręci jak się kręci dalej;)
Wróci kolega Ryba, zrobi porządek, jak i reszta tutaj niektórych będących i będzie ok.
Jak masz ochotę, to sorry, ale sam ogłoś konkurs, dzwoń gdzie chcesz itd. jeśli masz taki pomysł;)
Mam już wyjeba..e na to wszystko w tym momencie, bo sensu brak jest w takim pierd..u i tyle jak się okazuje, bo póki co to wszystko co napisane tutaj nic nie wniosło w tematach jakie się pojawiły, ale ok, mamy offtop, więc chillout!;)
Niech sobie oskarżeni i obrzuceni faktami i argumentami takimi czy innym czekają na wyjaśnienia, przeprosiny, podanie konkretnych info itd itd.
A reszta, jak i ja już w tym momencie, niech zrobi, jak ja i robię, chillout i leci na moto polatać do oporu zamiast siedzieć przed kompem i nawijać bezsensownie.
Szkoda pogody i czasu;)
Jest: Honda VFR RC46 '01
Yamaha WR250F '08
Yamaha FZR 600 '93
Yamaha XS400 Special '81
Honda Lead 125 '83
Vespa ET4 125 '98
Wfm 125 '61
Ex: VFR RC46 '01, Suzuki DR-Z 400 SM '04, Honda Transalp 650 '04, Awo Simson Tourist '51, MZ ES250 '61, Jawa Perak 250 '52

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Usunięcie

Post autor: ppamula » sob 28 lip 2012, 14:44

1. Dział OFFTOP jest do swobodnej dyskusji i spamowania więc DIXON nie napinaj się tak bardzo. Tu jest również miejsce na taki właśnie Twój głos. To jest Hydepark. Jeden warunek - nie powinniśmy naruszać prawa. Naruszanie czyjejś godności publicznie też jest łamaniem prawa. Dlatego każdy może edytować swoje posty.Korzystajcie z tego.

2. W zwyczaju moderatorów jest że jeżeli któryś z nich zajmie stanowisko i wypowie się w temacie nie powinien zabierać się za jego moderowanie bo może być obarczony zarzutami o stronniczość.

3. Próba manipulowania tematem zanim emocje ostygną jest bardzo niebezpieczne i grozi oskarżeniami o dyktaturę, autokrację itp. Dlatego w tak gorących tematach porządki robi się jak tuż wszystkim opadnie. Musisz poczytać historię. Naszą historię. Zapewniam że jest burzliwa.

4. Co jakiś czas na forum pojawia się coś w rodzaju CATARSIS. Pisanie postów pozbawione jest tych emocji i środków wyrazu jak mimika twarzy, intonacja głosu, dobór na bieżąco słów i szybkie ich korygowanie (wycofywanie) oraz wielu innych aspektów bezpośredniej rozmowy. Jak choćby "mowa ciała". Dlatego co kilka miesięcy tu z racji niezrozumienia intencji piszących wybuchają emocje. Dlatego pojawiają sie takie tematy. Ważne żeby nie zamykać sie na drugiego człowieka i mieć świadomość, że każdy jest tylko człowiekiem. Nie ma ludzi nieomylnych. Nie ma ludzi idealnych. Trzeba zaakceptować to że ludzie mogą mieć inne zdanie, dramatyczne odmienne. Nie musisz się z tym zdaniem zgadzać. Nie możesz też zmusić innego do przyjęcia twojego zdania ani on nie może zmusić ciebie do zmiany twojego. To by było zniewolenie umysłu. Ale możesz przedstawić mu swoje argumenty. Tylko od niego zależy czy je przyjmie i czy sie z nimi zgodzi. Tak rozumiem wolność sumienia. Jeżeli jeszcze pozwolisz mu zachować godność będziesz miał przeciwnika (być może) ale nie będziesz miał wroga.

Awatar użytkownika
Stuwka
klepacz
klepacz
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 04 paź 2009, 01:14
Imię: Konrad
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: Stuwka » sob 28 lip 2012, 15:05

Piotrze bardo dobrze napisane i wyjaśnione od A do Z.
RC 36 II 96r.

Obrazek

Żyje się po to, by latać na moto i czasami dla śmiechu postrzelać z wydechu : )

Co mogę powiedzieć o użytkownikach forum ?
yes we can!!

Głośno mówie i Głośny mam wydech, krótko mówiąc jestem z Południa czyli Góral nisko pienny :)

Awatar użytkownika
benito
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2333
Rejestracja: śr 28 mar 2007, 12:10
Imię: Jarek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: benito » pn 30 lip 2012, 12:04

Juz po weekendzie, wiec kiedy szanowne przedstawicielstwo życzy sobie zerknac w dokumenty??
Trzebaby w koncu zakonczyc ta farse...
Honda VFR800 - RC46 - `98
Honda VTR1000SP1 - RC51 - `00
KTM LC4 640 SM - `04
Honda CBR 929 - SC44 - `01
Yamaha WR 426 F - `01
Aprilia Tuono - `06
BMW K1200S - `05

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: Jacko » pn 30 lip 2012, 13:27

dixon, nie znam Cię osobiście i daleki jestem od tworzenia problemów ale Twoje ostatnie wypowiedzi jakby szukały nowego ognia zapalnego. Od usunięcia Kornika poprzez rzekome przekręty, dalej przez jakiś brak uczestnictwa CZD i teraz kolejny złe moderowanie.


Mam skromny apel:
Nie szukajmy nowych pierdół o które można się pokłócić. Poczekajmy na wyjaśnienia do słów Ryby z dwóch stron i temat zkończony będzie.

Awatar użytkownika
Gregory
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2088
Rejestracja: pn 07 lip 2008, 11:58
Imię: Grzesiek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: Gregory » pn 30 lip 2012, 14:04

Także czekam na potwierdzenie - jednej lub drugiej wersji.
Motocykl jest jak media markt -nie dla idiotów

Grewel-Moto - części i akcesoria do moto - 505-078-145 - potrzebujesz coś, dzwoń lub pisz.

CB500, VFR800 Vtec i VFR800 Fi, CBR600RR, K1200S,

Awatar użytkownika
kifer
pisarz
pisarz
Posty: 462
Rejestracja: pt 16 kwie 2010, 10:36
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jarosław/Warszawa

Re: Usunięcie

Post autor: kifer » pn 30 lip 2012, 15:28

Ciężki temat, szczególnie tak od razu po powrocie z urlopu.
Jacko i Gregory dobrze piszecie.
Też czekam, ale coś to mało prawdopodobne mi się wydaje, te niby przekręty i nieuczciwości znaczy.
"Pracując ciężko po osiem godzin dziennie możesz w końcu zostać szefem i zacząć pracować po dwanaście." - Robert Frost

Awatar użytkownika
zalew
pisarz
pisarz
Posty: 253
Rejestracja: pn 22 sie 2011, 22:21
Imię: Andrzej
województwo: zachodniopomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Złocieniec

Re: Usunięcie

Post autor: zalew » pn 30 lip 2012, 16:40

Tak czy siak piekielnie niemiło i nieładnie zasiać ziarno podejrzeń,rozpętać burzę swoistą przecież prowokacją i zniknąć na urlop.A niech tu się biorą za łby,no pewnie...
Nie podoba mi się ta cała zagrywka,odczuwam po prostu ogromny niesmak.Tymbardziej że bardzo Was cenię za CZD..Jak będę mógł to pomogę w następnej edycji.Super sprawa.
Czekam też na wyjaśnienie tej całej niemiłej sytuacji,choć szczerze mówiąc nie wiem czy nie chodziło tu tylko o wprowadzenie zamętu i tyle.Z mojej strony w tym temacie to wszystko

Awatar użytkownika
ryba
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 87
Rejestracja: wt 17 cze 2008, 12:04
Imię: Sławek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: ryba » pn 30 lip 2012, 16:58

Witam ponownie.

Żagle były super, pogoda idealna, sternik świetny. Wśród przewróconych łodzi, naszej nie było.

No ale do rzeczy. Popatrzyłem troszkę sobie w papierki, które ktoś tam gdzieś ma i raczej na forum ich nie będę publikował. Natomiast budzą uzasadnione wątpliwości, więc dalsze rozmowy będą prowadzone niestety ale poza forum, aby imiennie nikogo nie oskarżyć bezpodstawnie. Przynajmniej do czasu rozwiania wątpliwości.

Także Piotrze Pamuło wydaje mi się, że musimy się zobaczyć. Czekam na info.

A teraz zwracam się do innych. Jak to słusznie Jacko zaznaczył tematy są dwa a raczej powinien być jeden, więc nie rozwijajmy się dalej.

A teraz trochę z innej beczki. Jak już pewnie zauważyliście od jakiegoś czasu strasznie ucichło forum. Było psioczenie, że nie ma spotkań na Rozdrożu, że kupa ludzi już nie wchodzi na forum, na pytanie czemu tak się dzieje ludzie odpowiadali standardowo: brak czasu, jestem zarobiony, rodzina itd. Wystarczył jeden post Kornika i nagle masa ludzi jest na forum. Ciekawe co??? Nagle znalazł się czas, nagle jest spotkanie na Rozdrożu, wspólna jazda.

PS. Do Szarlotki.
Czytając Twój post płakałem ze śmiechu, sam bym tego lepiej nie wymyślił. Szacun :yeah :yeah

Awatar użytkownika
benito
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2333
Rejestracja: śr 28 mar 2007, 12:10
Imię: Jarek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: benito » pn 30 lip 2012, 17:29

ryba pisze:Także Piotrze Pamuło wydaje mi się, że musimy się zobaczyć. Czekam na info.
Zadzwon / napisz do Piotra, umowcie sie na spotkanie.
Im predzej tym lepiej dla wszystkich.
ryba pisze:nie ma spotkań na Rozdrożu
A kiedy byles ostatni raz??
ryba pisze:Popatrzyłem troszkę sobie w papierki, które ktoś tam gdzieś ma
Pokaz te "papierki" Piotrowi, lub mi...bo ciekawosc moja jest ciagle na wysokim pulapie.
Honda VFR800 - RC46 - `98
Honda VTR1000SP1 - RC51 - `00
KTM LC4 640 SM - `04
Honda CBR 929 - SC44 - `01
Yamaha WR 426 F - `01
Aprilia Tuono - `06
BMW K1200S - `05

Awatar użytkownika
Sprzedam BMW Celika
klepacz
klepacz
Posty: 937
Rejestracja: pn 14 kwie 2008, 15:12
Imię: Ania
województwo: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Kosewko

Re: Usunięcie

Post autor: Sprzedam BMW Celika » pn 30 lip 2012, 18:23

ryba pisze:
PS. Do Szarlotki.
Czytając Twój post płakałem ze śmiechu, sam bym tego lepiej nie wymyślił. Szacun :yeah :yeah
Moim skromnym zdaniem powinienes popłakac tylko i wyłącznie nad sobą...

Jestem pewna, że nie masz do końca świadomości co zrobiłeś. Nie pomyslałeś o ludziach którzy własne serce, czas, poświęcenie i rownież pieniądze włożyli we wszystkie akcje jakie się odbyły. Nie pomyslałes o dzieciakach, które z bananem na buzi czekają każdej imprezy zorganizowanej przez motocyklistów. Nie pomyslałes o ludziach, którzy ufają innym bo bez zaufania zbudowac nic nie mozna. Również nie pomyslałeś o tym jak zareagują Ci, którzy byli np na CDZ w tym roku, którzy ufają rządzącym bo widzą ile pracy zostało włożone w kazdy szczegół. Ale najwazniejsze to jest to, że pewnie nawet Ci przez myśl nie przeszło, że pisząc wierutne bzdury mogą przeczytać to sponsorzy, dzięki którym jest kasa na to aby uszczęśliwiać dzieciaków. Przez takich jak Ty, jak matka Madzi z Sosnowca spada zaufanie społeczne. O ile tutaj na takim pieprzeniu bzdur jak Twoje, dzieci mogą stracić zajebistą zabawę to częśc społeczeńswtwa może już nie chciec kolejny raz szukać zaginionego dziecka. . Nawet jesli ono naprawdę zostało porwane.
Na szczęście są jeszcze osoby, które potrafią odróznić dobro od zła, prawdę od fałszu. W nich nadzieja....
Bedziesz miał wielkie szczęście jesli ludzie których krzywdzisz będą chciały z Tobą rozmawiać, będziesz miał chłopie naprawdę wielkie szczęście ale nie licz zbytnio na to.....


Owsiak tez miał różne rzeczy zarzucane, ale chlop robi swoje, nasi też będą... i jak to powiedział mój mentor "psy szczekają a karawana idzie dalej"
Moczynos w futrze model 2016 help

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Re: Usunięcie

Post autor: SOWA » pn 30 lip 2012, 21:03

benito: (faktury Stowarzyszenia)… „nie kryja zadnych tajemnic jesli tylko chcesz, mozesz sie z nimi zapoznac. (-)…Wiec jesli chcesz, to zapraszam. Zobaczysz wszystkie papiery”

benito: „Kazdy moze przyjsc i przejzec papiery.” I „…po raz kolejny zapraszam do zapoznania sie z dokumentacja, z wyciagami kont, itp.”

ppamula: „Jestem za udostępnieniem naszych rejestrów dla każdego chętnego który widzi takie uzasadnienie.”

ppamula: „Wszelkie rozliczenia roczne przez nas są publikowane w KRS jak nakazuje prawo i są dostępne publicznie, jak nakazuje prawo.”

http://www.krs-online.com.pl/stowarzysz ... 12954.html

W takim razie ja poproszę o dostęp do dokumentów Stowarzyszenia Motocyklistów VFR Polska. Interesujący mnie zakres materiału to wszystkie dokumenty związane z rejestracją i działalnością Stowarzyszenia, faktury zakupu i sprzedaży, deklaracje podatkowe VAT i dochodowe (bo Stowarzyszenie ma w statucie zapisaną działalność gospodarczą), korespondencję służbową w tym komplet powiadomień zwołujących Walne Zgromadzenia oraz raporty z ich obrad, pełną historię zmian dokonanych i zaniechanych w składzie członków Stowarzyszenia, komplet wyciągów bankowych i raporty kasowe od dnia 20.04.2009 do chwili obecnej. Słowem wszystko.
Zaakceptuję każde neutralne miejsce i termin udostępnienia dokumentacji. Ze względu na spodziewaną ilość materiału proszę, aby dokumenty nie były jedynie „okazane”, ale udostępnione na czas lub w formie (np. skany, foto itp.) umożliwiającej ich spokojną wzajemną analizę. Na życzenie mogę pokwitować każdy z dokumentów oddzielnie.
Korespondencję w sprawie ustalenia sposobu/miejsca i terminu udostępnienia materiału proszę prowadzić ze mną drogą mailową owlvfr@gmail.com
Nie biorę udziału w tej dyskusji więc proszę o traktowanie mojego posta dokładnie zgodnie z jego treścią. Interesuje mnie jedynie dostęp do dokumentów.

Sowa - członek, współzałożyciel Stowarzyszenia VFR Polska.

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Re: Usunięcie

Post autor: Lucek » pn 30 lip 2012, 23:34

hahahha

grubo :D
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Re: Usunięcie

Post autor: MARCO » wt 31 lip 2012, 01:05

Przeczytane...
, i mam nadzieję, że to nie impas.

Wszelkie zapytania dotyczące forum TheRoads proszę kierować na PW, nie śledzę na bieżąco tego tematu, a info o nowej wiadomości otrzymuję natychmiastowo na skrzynkę. Ewentualne wyjaśnienia na Białej osobiście po raz ostatni.

Czekam.

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: Usunięcie

Post autor: mrf » wt 31 lip 2012, 04:03

ryba pisze:Popatrzyłem troszkę sobie w papierki, które ktoś tam gdzieś ma i raczej na forum ich nie będę publikował.
SOWA pisze:Ze względu na spodziewaną ilość materiału proszę, aby dokumenty nie były jedynie „okazane”, ale udostępnione na czas lub w formie (np. skany, foto itp.) umożliwiającej ich spokojną wzajemną analizę. Na życzenie mogę pokwitować każdy z dokumentów oddzielnie.
Chciałbym przytoczyć starą mądrość internetową. Mail puszczony tylko raz może zostać skopiowany i sforwardowany kilkakrotnie.
Tak więc z całym szacunkiem ale jestem przeciwko kopiowaniu dokumentów stowarzyszenia. Jeśli ktoś chce mieć wgląd to niech się umówi z np. P.P. albo z Benim.

ps. to jest tylko i wyłącznie moja opinia.
A Rh POSITIVE

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości