VFR-OC NORTH

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
Fryt
teksciarz
teksciarz
Posty: 119
Rejestracja: pt 16 lis 2012, 14:31
Imię: Krystian
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bytów

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Fryt » wt 15 sty 2013, 22:02

Achmed pisze:"Achmed chyba tu już pozamiatane bo od pewnego czasu jestem Szczerzącym Pyska Ownersem ! ale jak masz po drodze to i tak zapraszam nieodpłatnie na załącznik!"


Jak ty już Owners to czemu na szaro nadajesz?

Poprawiłem teraz to Owners a nie szarak :twisted:
Bóg zapłać! :D od razu ładniej :mrgreen:
Odpowiedz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: mors » śr 16 sty 2013, 08:50

oj widzę jak pięknie Ołnersi się organizują jak jest jakaś fajna Akcja Charytatywna - Owsiak może się schować :biggrin
ale cóż - na krzywego najlepiej smakuje i kac jest mniejszy ale i tę pięćdziesiątkę od PETERA przyjmiemy jako wróżbę szczęśliwej konsumpcji.

Tu znowu dykteryjka z cyklu opowieści dziadka morsa :biggrin tak się tylko zastanawiam ostatnią szarą komórką co mi jej (m)etanol z Czech nie zeżarł - w czyj lokalny patriotyzm uderzyć żeby było sprawiedliwie :biggrin hmmm a co tam walnę w elbląski (może Hania ze Zbyszkiem tu nie zaglądają za często :mrgreen: )

Dychteryjka:

spotkało się trzech Ołnersów (płci dowolnej) z Wawy Sopotu i Elbląga :biggrin
Ten z Wawy mówi: - "Proszę Ołnersów (I kill you) może zrobimy jakąś wódeczkę bo akurat poniewiera się u mnie wolna flaszeczka 0.7 z całkiem niezłą łychą?"
Na to ten z Sopotu zsiadając z moto głaskając kierę bez klamki sprzęgła dodaje - "Super, mam akurat zakąskę i kielonki..."
W tym momencie Ołners z Elbląga wyłączając 1300cm3 niemieckiej myśli technicznej w kolorze bluuuu prędziutko dodaje - "to poczekajcie chwilkę, skoczę po... Hanię"
*

Nie no Fryt w tych kolorach to wyglądasz jak ho ho ho :biggrin zdecydowanie lepiej, szare to mogą być stringi polityka z pierwszych stron gazet, a nie barwa prawdziwego Ołnersa

no to załatwiłeś sobie chłopie - pierwszy wiosenny wylot na Bytów! :bye

trochę się boję powrotu... no wiecie jak będę wracał od Bytowa to będzie taki trochę odbytów? żeby mnie tylko za geja nie wzięli, nie no mam już porządny wygar, chyba już nie brzmię jak scoooter? co? chłopaki?


---------------------------------
* wszelkie prawdopodobieństwo do osób, sytuacji, logo firm, zdarzeń i przypadków jest całkowicie przypadkowe, albo jeszcze bardziej
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Figarka
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 79
Rejestracja: pn 11 paź 2010, 19:26
Imię: Joanna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Rumia 3City

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Figarka » śr 16 sty 2013, 18:33

Co do spotkania z Madzixem to wskazuje na to, że to będzie jednak piątek.
Tyle usłyszała Ruda zanim przerwało jej rozmowe telefoniczną z Madzixem, kobitki się zapewne jeszcze raz zdzwonią i podadzą nam szczegóły :mrgreen:

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: MadziX » śr 16 sty 2013, 19:58

:D
tak - w koncu udało nam się z Kaśką porozmawiac

umawiamy się na piątek 18.30 przed dawnym Roosterem, obecnie jest tam restauracja mexykańska - na miejscu zdecydujemy gdzie się udajemy - jeśli będzie miejsce to będzie mexykanska, ale w pt może tam byc problem...

Czekamy do 19.00. Jeśli ktoś nie zdąży - dzwoncie do Rudej albo do mnie, moja kom 0 798 143 109

Do zobaczyska :bye
Obrazek

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Ruda i Piotr » śr 16 sty 2013, 20:54

Dokładnie tak jak Madzia napisała, w pobliżu jest jeszcze "La Vita" Kiedyś było nie drogie i fajne żarełko, właściciel motocyklista :)

Ale mogło się coś zmienić, dawno tam nie byliśmy ;)

:wiewiora
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

Awatar użytkownika
Fryt
teksciarz
teksciarz
Posty: 119
Rejestracja: pt 16 lis 2012, 14:31
Imię: Krystian
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bytów

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Fryt » śr 16 sty 2013, 20:57

mors pisze:oj widzę jak pięknie Ołnersi się organizują jak jest jakaś fajna Akcja Charytatywna - Owsiak może się schować :biggrin
ale cóż - na krzywego najlepiej smakuje i kac jest mniejszy ale i tę pięćdziesiątkę od PETERA przyjmiemy jako wróżbę szczęśliwej konsumpcji.

Nie no Fryt w tych kolorach to wyglądasz jak ho ho ho :biggrin zdecydowanie lepiej, szare to mogą być stringi polityka z pierwszych stron gazet, a nie barwa prawdziwego Ołnersa

no to załatwiłeś sobie chłopie - pierwszy wiosenny wylot na Bytów! :bye [/size]
Morisie o powrót się nie martw w razie zachwianego stanu coś się poradzi ;) zobacz integracja przez Interneta jak juz rodzinnym klimatem zajeżdża a co dopiero jak wspólnie w dorodnym gronie wodą ognistą zakropimy !! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Co do barwy to rzeczywiście istotnie zadziałała na mój system wartości ! :cool :meditate
No to teraz tylko pozostało mi 3manie kciuków i czekanie na Zjazd Rodzinny! :lol:
Odpowiedz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.

Awatar użytkownika
Fryt
teksciarz
teksciarz
Posty: 119
Rejestracja: pt 16 lis 2012, 14:31
Imię: Krystian
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bytów

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Fryt » śr 16 sty 2013, 23:34

MadziX pisze::D
tak - w koncu udało nam się z Kaśką porozmawiac

umawiamy się na piątek 18.30 przed dawnym Roosterem, obecnie jest tam restauracja mexykańska - na miejscu zdecydujemy gdzie się udajemy - jeśli będzie miejsce to będzie mexykanska, ale w pt może tam byc problem...

Czekamy do 19.00. Jeśli ktoś nie zdąży - dzwoncie do Rudej albo do mnie, moja kom 0 798 143 109

Do zobaczyska :bye
Jest duża szansa że będę pod wieczór w pt w Gdańsku! pytanie tylko kiedy :confused
ale jak coś to przygarniecie Świeżaka ? 8)
Odpowiedz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Ruda i Piotr » czw 17 sty 2013, 01:23

Fryt pisze:ale jak coś to przygarniecie Świeżaka ?

Zawsze chętnie poznamy nowego Vikinga :)

Gdybyś nie dotarł na czas w miejsce zbiórki dzwoń do mnie lub Madzi i damy namiary gdzie się zamelinowaliśmy :D

Mój nr w profilu :)

:wiewiora
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

Awatar użytkownika
Fryt
teksciarz
teksciarz
Posty: 119
Rejestracja: pt 16 lis 2012, 14:31
Imię: Krystian
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bytów

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Fryt » czw 17 sty 2013, 10:15

Ruda i Piotr pisze:
Fryt pisze:ale jak coś to przygarniecie Świeżaka ?

Zawsze chętnie poznamy nowego Vikinga :)

Gdybyś nie dotarł na czas w miejsce zbiórki dzwoń do mnie lub Madzi i damy namiary gdzie się zamelinowaliśmy :D

Mój nr w profilu :)

:wiewiora
Miło! :D postaram się dojechać w jakiejś sensownej godzinie, dzięki! :aww
Odpowiedz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: mors » czw 17 sty 2013, 16:08

MadziaX - zabrać Cię z BP na Chełmie? :biggrin
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: MadziX » czw 17 sty 2013, 21:55

mors pisze:MadziaX - zabrać Cię z BP na Chełmie? :biggrin
oczywiscie Morsicho ! :mrgreen:
o której się umawiamy ?
Ostatnio zmieniony czw 17 sty 2013, 21:57 przez MadziX, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: MadziX » czw 17 sty 2013, 21:57

Fryt pisze: Jest duża szansa że będę pod wieczór w pt w Gdańsku! pytanie tylko kiedy :confused
ale jak coś to przygarniecie Świeżaka ? 8)
pewnie , że przygarniemy :twisted: jak się spóźnisz to dzwon na komórkę, ale kara będzie :P
Obrazek

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: MadziX » śr 23 sty 2013, 16:05

mors pisze:MadziaX - zabrać Cię z BP na Chełmie? :biggrin
a czemu to się fona ode mnie nie odbiera ? ok ok - nie wiedziałes, że to mój nr :twisted: ...był dziwny -to fakt - też mi się nie spodobał, szczególnie ze względu na brak pewnych pakietów więc jest juz w smietniku i poza zasięgiem :twisted:
cóż Morsisko Ty Moje :twisted: trza będzie jakos następnym razem lepiej się zgadać, tym bardziej, że daleko nie mamy do siebie...więc jak coś - to dzwoń kłami w rynnę :P

imprezka bardzo spoko - miło było Was znów ujrzeć ( Świeżaków też miło było poznać ;) - ale może następnym razem jednak będzie lepiej jak Wy do nas dojedziecie, a nie że 'Góra do Mahometa, ...etc ) ) :twisted:

ważna informacja :biggrin : następnym razem spotkanie odbędzie się w sobotę, coby np Figaro nie był znów pokrzywdzony :|
Do ponownego zobaczenia

pozdro
MadziX
Obrazek

Awatar użytkownika
Fryt
teksciarz
teksciarz
Posty: 119
Rejestracja: pt 16 lis 2012, 14:31
Imię: Krystian
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bytów

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Fryt » śr 23 sty 2013, 16:56

MadziX pisze: imprezka bardzo spoko - miło było Was znów ujrzeć ( Świeżaków też miło było poznać ;) - ale może następnym razem jednak będzie lepiej jak Wy do nas dojedziecie, a nie że 'Góra do Mahometa, ...etc ) ) :twisted:

ważna informacja :biggrin : następnym razem spotkanie odbędzie się w sobotę, coby np Figaro nie był znów pokrzywdzony :|
Do ponownego zobaczenia

pozdro
MadziX
Świeżak użył wszelakich środków komunikacji ale i tak się spóźnił :P co prawda nie trafił na spotkanie ale jednego sympatycznego Vikinga poznał więc jest progres! :D
MadziX raz jeszcze wielkie dzięki za wszystko, no i sorki za moją nieobecność na meeting'u... :| mam nadzieję że będę miał możliwość częściej bywać w 3City! ;)
Odpowiedz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.

Awatar użytkownika
Fryt
teksciarz
teksciarz
Posty: 119
Rejestracja: pt 16 lis 2012, 14:31
Imię: Krystian
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bytów

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Fryt » pt 15 mar 2013, 18:35

Drodzy Koledzy i Koleżanki,

dostałem info że tegoroczne święcenie motocykli i otwarcie sezonu w Bytowie jest przesunięte na 13.04.2013 o godz. 14:00 na Placu Kardynała Wyszyńskiego!!
Serdecznie zapraszam wszystkich, trochę martwię się o pogodę, patrząc na to co za psikusy zapodaje nam jeszcze Matka Natura ale bądźmy dobrej myśli! :)
Dokładne szczegóły i przebieg imprezy podam wkrótce! :biggrin
Odpowiedz sobie na jedno zajebiście, ale to zajebiście ważne pytanie: co lubię w życiu robić. A potem zacznij to robić.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości