Zajebisty kwadrat do wynajęcia na Bródnie/Zaciszu

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
rinas
klepacz
klepacz
Posty: 1246
Rejestracja: pt 30 maja 2008, 21:12
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa Bródno
Kontakt:

Zajebisty kwadrat do wynajęcia na Bródnie/Zaciszu

Post autor: rinas » pn 19 lip 2010, 21:38

Ema.

Kwadrat po mnie - ja sprowadzam się 11 pięter niżej... Nie mogę tego przebolec, ale jednak tam więcej pokoi :D

Mieszkanie które mogę po sobie oddac wynajmuję od 3 lat. 15 piętro, widoku opisac się nie da (tego mi najbardziej będzie brakowało ;( ) Skrzyżowanie Kondratowicza i Wincentego, zaraz koło ratusza Targówek. Komunikacja gites, do metra 8-10 minut autem lub 10-11 autobusem, do tramwaji 2 przystanki, spod domu - z 10 autobusów, wszędzie się dojedzie.

Blok strzeżony, oddany dla ludzi w 2002 roku. Kultura, schludnie, czysto, ogólne nie wiem do czego się przypierdolic. Aha - jest w opcji do oddania miejsce w garażu podziemnym, do windy - 15 metrów :) Można parkowac i moto i auto na 1nym miejscu - my tak robimy z powodzeniem, są 2 piloty. Do tego net i TV cyfrowa podłączona, ale można coś swojego sobie założyc bo my pewnie weźmiemy ze sobą. CAŁOŚC - UMEBLOWANA W WIĘKSZOŚCI !!! Pralka, lodówka, kuchenka, zabudowa kuchni i łazienki zajebista. TV zabieram - az tak dobrze nie ma :P

Rozmieszczenie - ponad 40m2 - w tym wielka łazienka z wanną i prysznicem, kuchnia przestronna ala aneks i wielki pokój, nie dzielone. Do tego mały balkonik oszklony, można sobie piwo pic i podziwiac miasto nacą :) Polecam, jak się spac nie może :)

No i do tego - chyba najważniejsze - moja krzywa morda jako sąsiad kilkanaście metrów niżej ;)

Szkoda mi je naprawdę opuszczac, ale jednak z Agatą zdecydowaliśmy że chcemy 2 pokoje. Prawdopodobnie w tym tyg. jeszcze przeprowadzimy się na 4 piętro, także 2-3 dni potrzebujemy na przeprowadzkę i mozna się wprowadzac :) Aha - teraz tak - jeżeli ktoś chce, decydowac się NAJPÓŹNIEJ do jutra, czas nagli.

Na 4um nie wiem kiedy wejdę, najlepiej dzwonic do mnie, dzisiaj do 1 w nocy, jutro od 7 rano. Jak nie odbieram - wyslac esa albo nagrac się. Ceny nie podaję tutaj, podam, że jest bardzo atrakcyjna i nikt mi nie wierzy, że za tyle mozna tak mieszkac. Wszystkie info pod tel.

pozdro600
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości