VFR-OC NORTH

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
kubatron2
klepacz
klepacz
Posty: 1164
Rejestracja: czw 23 gru 2010, 17:40
Imię: jakub
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: rajsko/oświęcim

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: kubatron2 » śr 26 mar 2014, 09:27

poscig pisze:Sami wiecie jakie życie bez 2oo jest słabe.
no to jest argument fakt czyli jak bym jednak nie patrzył na pryzmat tego ze że jest księdzem? :disagree a ze zrobił wiele dla swiatka motocyklowego no to troche to nabiera moze i sensu.moze kurcze faktycznie sami niezauwarzamy jacy sie robimy uprzedeni do księży no ale z drugiej strony sami na taki wizerunek sobie zapracowali.no tak tylko! tylko co taki maślak co robi zlot motocyklowy na jednym koncu kraju winien temu że jego kolega z innej plebani na drugim koncu polski rozerwał ministrantowi odbyt leżąc z nim w mercedesie za 350 tys pln. tak ze moze nie dokonca to rozumie i popieram ale tez przeciwnikiem może też nie będe.

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Ruda i Piotr » śr 26 mar 2014, 22:59

zalew pisze:
kubatron2 pisze:
KolczyK pisze:zależy :P gadaj z Fabiqiem :P

Co do JAJCARNI

Będzie zbiórka na motocykl dla księdza Maślaka. ( zostal mu skradziony jakiś czas temu) na forum moto3miasto.pl jest niewidoczny dla niego temat.

Generalnie mówią, że kasy nie przyjmie, ale 3miasto robi swoje. Jak stanie przed Nim kilkuset motonitów to musi przyjąć !
to nie jest lekka przesada ja rozumie ze to jest pewnie super koleś i w ogóle no ale nie jest na nic chory z głody tez nie umiera.ok wasza sprawa ale pokręcone to troche i odrazu pisze zeby nie było nie niechce tu nikogo urazic obrazic itd to jest tylko moje prywatne zdanie
Mam takie same odczucia Kuba.Wasza sprawa i Wasze pieniądze.Kradzież sprzęta,wiadomo sytuacja upiorna i haniebna.Jednak naprawdę nie słyszałem o podobnej sytuacji w odniesieniu do zwykłego człowieka którego napotkało takie nieszczęście.To chyba jednak nadal mocno tkwi w polskiej mentalności w odniesieniu do kleru.Dając księdzu,wyrabia się poczucie dobrego uczynku i przypodobania się Bogu.Tak być nie powinno…Ale to tylko moje zdanie-bez urazy :wink:

Mnie osobiście dziwi, że wypowiadają się negatywnie w tym temacie osoby nie należace do grupy North i nie znajace osoby X. Maślaka :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Jeżeli my siebie o tym informujemy i nikt kto zna działalność i "zasługi" dla Świata motocyklowego Księdza Krzysztofa(X.Maślaka) sie nie buntuje to po jaka cholerę ludzie z drugiego końca kraju (wiadomo, że na Jajcarni nie będą) wypowiadaja się ??????????????

:wiewiora
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

Awatar użytkownika
kubatron2
klepacz
klepacz
Posty: 1164
Rejestracja: czw 23 gru 2010, 17:40
Imię: jakub
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: rajsko/oświęcim

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: kubatron2 » śr 26 mar 2014, 23:10

chyba sie troszke ruda zapędziłaś z tymi podziałami .moze jeszcze mam pytac o pozwolenie na napisanie czegos w danym temacie??zbiórka jest ogólnopolska czy północna zlot ogólnopolski czy tylko north???forum tez tylko trójmiejskie??nie wiec tyle w tym temacie ja napisałem jak BYK ze to jest tylko moje zdanie i nie mam na celu nikogo obrażać,nie musisz sie z tym zgadzac ja to szanuje ok ale i ty szanuj zdanie odmienne i nie próbuj nikomu czegos narzucać .a i od pokazywania miejsca w szeregu na tym forum tez nie jesteś tyle .i bez urazy ale tak akurat JA to widze

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: KolczyK » śr 26 mar 2014, 23:50

koniec :mrgreen: Kurna spalić gumę, wymienić i mordy w kubeł :mrgreen: to decyzja całego trójmiasta :) kto się godzi to zapoda zamiast paczki fajek na Maślaka no cholera :) z kościołem niestety tez mam na bakier...chociaż muszę niestety zmienić zdanie, bo zalożenie rodziny to na pewno zmieni. no i ślub itp... co nie zmienia faktu, że jadę z niektórymi jak z podartą szmatą... zależy jak podchodzą do człowieka...
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Ruda i Piotr » czw 27 mar 2014, 00:27

kubatron2 pisze:chyba sie troszke ruda zapędziłaś z tymi podziałami .moze jeszcze mam pytac o pozwolenie na napisanie czegos w danym temacie??zbiórka jest ogólnopolska czy północna zlot ogólnopolski czy tylko north???forum tez tylko trójmiejskie??nie wiec tyle w tym temacie ja napisałem jak BYK ze to jest tylko moje zdanie i nie mam na celu nikogo obrażać,nie musisz sie z tym zgadzac ja to szanuje ok ale i ty szanuj zdanie odmienne i nie próbuj nikomu czegos narzucać .a i od pokazywania miejsca w szeregu na tym forum tez nie jesteś tyle .i bez urazy ale tak akurat JA to widze
Kolego( mam wrażenie, że się znamy osobiście), jeżeli używasz w zdaniu kropek kończących zdanie to używaj również WIELKICH liter. Jezeli o sobie piszesz z wielkiej litery tym bardziej używaj jej pisząc o kimś !!!!

Ruda - w tym przypadku to imię własne pisane z dużej litery.

Co do pokazywania miejsca w szeregu to nigdy nie miałam takich zapędów, a prawo mam.

Co do Jajcarni - to jest to raczej lokalna impreza, o której informujemy sie od lat na zaprzyjaźnionych forach.

Zbiórka - LOKALNYCH motocyklistów.


Tak jak napisał Kolczyk, nikt nikogo do niczego nie zmusza, a tylko siebie informujemy i kto ma ochotę ( z grona lokalnych motocyklistów) ten sie składa, nikt nikogo do niczego nie zmusza.

:wiewiora
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

Awatar użytkownika
Miszak
pisarz
pisarz
Posty: 310
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:15
Imię: Łukasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kłanino, (kiedyś Świecie n.W.)

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Miszak » czw 27 mar 2014, 17:23

Ja chyba się wybiorę. Jedzie ktoś??
KISZCZAK
519 082 037

slawas
pisarz
pisarz
Posty: 201
Rejestracja: pn 21 sty 2008, 14:18
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bukowiec, Świecie
Kontakt:

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: slawas » czw 27 mar 2014, 18:54

Jak pogoda dopisze to pewnie się wybierzemy :)
Sławas

Awatar użytkownika
BLICHARVFR
teksciarz
teksciarz
Posty: 177
Rejestracja: czw 12 sty 2012, 18:50
Imię: Adrian
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GRUDZIĄDZ

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: BLICHARVFR » czw 27 mar 2014, 22:34

Grudziadz tez jedzie,jak co roku :bye

Awatar użytkownika
Miszak
pisarz
pisarz
Posty: 310
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:15
Imię: Łukasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kłanino, (kiedyś Świecie n.W.)

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Miszak » sob 29 mar 2014, 11:33

Jedzie jutro ktoś na Sobowidz? Ja na bank się wybiorę, chyba że śniegu nasypie, albo strugi deszczu z nieba popłyną. Dajcie znać to się gdzieś spikniemy. Mam alternatywę uderzyć ze STROMRIDERSAMI z Pucka, ale wolałbym z kimś od NAS.
KISZCZAK
519 082 037

Awatar użytkownika
Bury
klepacz
klepacz
Posty: 925
Rejestracja: czw 28 mar 2013, 21:53
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Bury » sob 29 mar 2014, 15:38

ja znowu mam falstart i dopiero na Pelplin będę 19tego ;( taka praca ;(:(:( a szkoda...
VFR800 RC46 98r była
CBR1100XX Super Blackbird
Darkness Black Metallic

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: figaro » sob 29 mar 2014, 18:06

Miszak pisze:Jedzie jutro ktoś na Sobowidz? Ja na bank się wybiorę..., ...ale wolałbym z kimś od NAS.
Jedziemy, jedziemy. Jak masz możliwość podpiąć sie pod grupke, to leć z nimi do Osowej na Lotosa. Tam zazwyczaj zbierają się ludziska i lecą dalej grupkami na Sobowidz. Myślę, że najlepiej będzie być na Lotosie do 9:45, następnie kwadrans postoju, tankowanie, sikanie, fajka i o 10:00 wylot do Maślaka. Zależy nam na wbiciu się na parking przed kościołem jeszcze przed mszą /11:00/. :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Miszak
pisarz
pisarz
Posty: 310
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:15
Imię: Łukasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kłanino, (kiedyś Świecie n.W.)

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Miszak » sob 29 mar 2014, 18:10

Spoko zjawię się na Lotosie. Oni z Pucka startują o 9.30 i mogą nie dojechać do 10.00, więc ja bujnę prosto na Lotos.
KISZCZAK
519 082 037

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: figaro » ndz 30 mar 2014, 19:27

Kilka wysoce nieprofesjonalnych ujęć z dzisiejszej imprezy :lol
https://picasaweb.google.com/1075696780 ... directlink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Miszak
pisarz
pisarz
Posty: 310
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:15
Imię: Łukasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kłanino, (kiedyś Świecie n.W.)

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Miszak » ndz 30 mar 2014, 19:47

Było bardzo pozytywnie, nawet Slawas się załapał na foto. Oby więcej takich spotkań na północy, i nie tylko.
KISZCZAK
519 082 037

Awatar użytkownika
Struś
pisarz
pisarz
Posty: 242
Rejestracja: wt 02 paź 2007, 00:00
Imię: Sławek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VFR-OC NORTH

Post autor: Struś » ndz 30 mar 2014, 20:16

Tak... Też załapałem się na kilku fotkach ;) Świetna pogoda i miło spędzony dzionek.
Życie to nie czas kiedy oddychasz tylko te chwile, kiedy zapiera Ci dech w piersiach...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości