ZOSIA

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
ZOSIA
bywalec
bywalec
Posty: 49
Rejestracja: wt 08 sty 2008, 14:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: ZOSIA » śr 09 sty 2008, 21:39

Ptaśka - a gdzie jest za mało, a gdzie za dużo?
Zreszta u mnie żadna wtym moja zasługa tylko Tatusia i Mamusi... pewnie bardziej Mamusi.

Sądząc po avatarze - to jest tak jak trzeba.

A chyba ich nie doceniasz. Jestem tu od wczoraj, a już jeden poemat i jakaś miła propozycja spacerów za rękę nad Drwęcą.

Klub Romantyków, a ja chodziłam do Filomatów :lol

[ Dodano: 2008-01-09, 21:44 ]
Wiesz Danielu - masz zdecydowaną rację.
Nawet nie przypuszałam, ze tu jest taka fajna zabawa. Utwierdzam się, ze jednak motocykliści to zupełnie inny gatunek homo sapiens. Szczególny.

A co do fotek - przecież popsułyby teraz całą zabawę.

Chociaz nie ukrywam, ze przygotowuję do powieszenia wspólne zdjęcie z Dorcią... na plaży w Rimini. Hmmm no nie tak do końca jestesmy tam ubrane :oops: ale musicie nam wybaczyć było ponad 40 stopni w cieniu. :lol

Z tym, że dopiero jak emocje opadną :grin:

Awatar użytkownika
DIDI
klepacz
klepacz
Posty: 1575
Rejestracja: pt 01 gru 2006, 23:11
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: DIDI » śr 09 sty 2008, 23:10

Piszoł Zabudowany- nie zabudowany( w nocnych godzinach) no włąśnie w jakich???- Zabudowany to by było 240-180-240 :lol
Panie władzo jechałem szybko, bo ja kocham zapier...lać :)

DIDI

Awatar użytkownika
Fabiq
klepacz
klepacz
Posty: 1371
Rejestracja: sob 16 wrz 2006, 22:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Fabiq » śr 09 sty 2008, 23:17

dawaj Zoska nie badz miekka faja! pokaz zes porzadna dupa i na darmo tu nie zagladam i goracych usciskow nie przesylam, najlepiej zapodaj jakas fotke z dedykacja dla VFR, moze byc duzy napis na piersiach ewentualnie na udzie tylko tak zeby bylo widac!

moge sie zalozyc ze wszyscy na to czekaja :D i ja tez! :)
potrzeba cos?! dzwon 509 870 769

Awatar użytkownika
ZOSIA
bywalec
bywalec
Posty: 49
Rejestracja: wt 08 sty 2008, 14:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: ZOSIA » czw 10 sty 2008, 11:59

Fabiq pisze:dawaj Zoska nie badz miekka faja! pokaz zes porzadna dupa i na darmo tu nie zagladam i goracych usciskow nie przesylam, najlepiej zapodaj jakas fotke z dedykacja dla VFR, moze byc duzy napis na piersiach ewentualnie na udzie tylko tak zeby bylo widac!

moge sie zalozyc ze wszyscy na to czekaja :D i ja tez! :)
Fabiq - mój były chłopak jest tez z Mazur i pewnie tu zagląda, a pamiętaj zęby nie włosy, nie odrastają. :lol
Ja Twój tekst traktuję z przymrużeniem oka :lol: więc i moją odpowiedź też tak potraktuj.

dawaj Fabiq nie badz miekka faja! ( :lol - cokolwiek to znaczy w przypadku samca ) pokaz zes porzadny .... (tu kazdy wpisze co mu się podoba może byc nawet na literę ch ) i na darmo tu nie zagladam i goracych usciskow nie przesylam, najlepiej zapodaj jakas fotke z dedykacja dla dziewczyn z VFR, moze byc duzy napis miedzy palcami... na przykład między dużym palcem u prawej nogi i duzym palcem u lewej nogi - tylko tak żeby Go było widać :lol

MadziX - Dorcia, jak już wsponiałam kilka postów temu to moja siostra bliźniaczka z którą zdawałam maturę w 2003 roku u "filomatów" z Brodnicy.
Nie bardzo qmam o co chodzi z tą żoną i mężem i skąd możesz znac moją siostrę :roll:

pozdrawiam

acha widze, ze bywają tu tez nieletni to nie wiem jak z tym zdjęciem bliźniaczek na plaży w Rimini - ocenzurowac je?

PS. Fabiq - masz przepieknie umeblowane mieszkanie - podoba mi się :biggrin
Ostatnio zmieniony czw 01 sty 1970, 01:00 przez ZOSIA, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Piszol
klepacz
klepacz
Posty: 655
Rejestracja: ndz 22 kwie 2007, 10:35
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: Piszol » czw 10 sty 2008, 12:45

DIDI chodziło mi na jedynce :lol:

Zosiu myślę ze emocje opadają więc smiało możesz zapodawać foty - co by nie za bardzo opadły :D
Jeżeli uczynisz komuś przysługę, to jesteś od zaraz trwale za to odpowiedzialny.

Gienio
klepacz
klepacz
Posty: 1807
Rejestracja: pn 17 lip 2006, 16:29
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: Gienio » czw 10 sty 2008, 13:15

ja tam sceptycznie podchodzilem do Zosi a jak juz napisala o tym gimnazjum to wogole, ale jakos tak z ciekawosci poszperalem w necie i co sie okazuje ze faktycznie w Liceum Filomatow w Brodnicy w 2003 roku mature zdawaly dwie niewiasty Zosia i Dorota o takich samych nazwiskach, a znalazlem to na tej str, przypadek??? :roll:

http://www.1lo-brodnica.pl/modules.php? ... page_id=30

Awatar użytkownika
Piotras
klepacz
klepacz
Posty: 859
Rejestracja: ndz 09 gru 2007, 20:31
Imię: Piotrek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Piotras » czw 10 sty 2008, 17:04

MadziX, a uważasz że komuś by się chciało aż na taką skalę robić wkręt, który nawet już nie byłby śmieszny?

Dajcie Zosi spokój i tyle 8)
BikePics_____________________________________Picasa

Awatar użytkownika
Fabiq
klepacz
klepacz
Posty: 1371
Rejestracja: sob 16 wrz 2006, 22:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Fabiq » czw 10 sty 2008, 17:39

ZOSIA pisze:a pamiętaj zęby nie włosy, nie odrastają
GROZISZ MI?!, jesli kolega ma cos do mnie to moj numer latwo znalezc na tym forum a jesli biedulek znalezc nie bedzie mogl to zapodaj do mnie PW a numer podesle, co do moich fotek to jest tu ich wiecej niz ci sie wydaje, wystarczy wbic sie w odpowiedni temat , panie z VFR to mnie znaja osobiscie :) dla nich gotow jestem sobie wydepilowac napis VFR nawet na klacie :D a i kolegom moglbym pokazac jakim wielkim fanem modelu jestem hehehehe

wiec w dalszym ciagu twierdze zes jest miekka faja !! dawaj tu fote z dedykacja :) , nie musi byc na piersiach ( to byla tylko przenosnia ), wystarczy duza kartka ktora bedziesz trzymac w rekach z napisem VFR-OC :)
ZOSIA pisze:masz przepieknie umeblowane mieszkanie - podoba mi się
to mojego garazu nie widzialas :) tam to by ci sie dopiero podobalo :D
potrzeba cos?! dzwon 509 870 769

Awatar użytkownika
Dresik
klepacz
klepacz
Posty: 1840
Rejestracja: sob 14 kwie 2007, 20:41
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Biała

Post autor: Dresik » czw 10 sty 2008, 17:56

Powiem szczerze - od samego początku byłem przekonany że to żart, że ktoś się swietnie bawi czytając te wszystkie wiadomości na pw do Zosi których pewnie dziesiatki napływaja :lol

Ale w tej chwili to zaczynam naprawde wierzyć....

Jeśli to wszystko jest czyimś wkrętem - chyle czoła :pwned zrobione niemal perfekcyjnie :mrgreen:

Jeśli Zosiu faktycznie istniejesz - wybacz te wszystkie nasze wątpliwosci , pytania, śledztwo całe itp ;-)
:-)

zuzia tajger
klepacz
klepacz
Posty: 1479
Rejestracja: ndz 15 kwie 2007, 18:41
Imię: ...
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zuzia tajger » czw 10 sty 2008, 17:58

Aj Madzik w Zuzi to nie mieszaj hehehe
Zosia z tym meblowaniem to chyba Ci sie fabiqi pomylili (nieobraz sie Tofik).
Pozatym badz kobieta i twarda niunia i pokaz te fote z dedykacją ;D
...

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » czw 10 sty 2008, 18:28

Vlaad pisze:Na początek, powitam ZOSIĘ :bye . SIEMKA!!!!!

A teraz parę cierpkich słów, zwłaszcza do Sherlock'ów Holmes'ów. Wydawało mi się, że Powitalnia nie będzie miejscem, gdzie trzeba będzie cokolwiek moderować. Myślę, że dywagacje na temat "realności" osoby powinniście zostawić tylko i wyłącznie na własne potrzeby. Dlaczego? Śieć trzeba traktować z dystansem, to tylko "kliknięcia" w klawiaturę! To ma być zabawa a nie śmiertelnie poważne rozważania. Nawet jeżeli ktoś dla jaj tworzy osobowość, to nie po to żeby kogoś orżnąć, zgnoić czy wyślizgać. Jeżeli kogoś nie bawi taki motyw i czuje się osobiście dotknięty, niech zgłosi sprawę adminowi lub moderatorowi, bez robienia dymu. Można sprawdzić z jakiego IP wysyłane są posty. I tyle.....

PeeS
Jakby coś -> jest PW. Nie sądzę, żeby była potrzeba dalszego rozwijania tematu tutaj.
spoko Vlaad, ale nikt tu smiertlnie nie rozwaza i mysle ,ze nikt tu nie czuje się dotknięty - Zosia sama sprowokowała to takich wniosków -wiec to działa w dwie strony. Wiele osób zaczęło sobie po prostu robić jaja ( dziwne ale nawet pod osłoną neta pewne sprawy są wyczuwalne ), moje 'dochodzenie' należy traktowac również z przymrużeniem oka.
. Ale jeśli mamy byc tacy akuratni to nalezy kolegom zwrócic uwagę,żeby 'ślinili się 'do Zosi równiez na pw -jest to jedyny temat w powitalni,który w ciągu dwóch dni rozrósł się do tylu stron, nie bez powodu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » czw 10 sty 2008, 18:44

MadziX pisze:równiez na pw -jest to jedyny temat w powitalni,który w ciągu dwóch dni rozrósł się do tylu stron, nie bez powodu.
Słuszna uwaga MadziX. Ślinić się na PW! A jak koniecznie publicznie to zapraszam do "Humoru" -> temat "Co to za tekst". Zresztą zdaje się, że ZOSIA już coś tam zapodała :cool :biggrin :razz:

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » czw 10 sty 2008, 18:54

dobry pomysł Vlaaad...kimkolwiek Zosia nie jest spowodowala troche zamieszania w powitalni..w koncu mamy tyle tematow w offtopach - moze ktos nawet zalozyc temat pt Zosia i tam sie ślińcie do woli , bo tu jak ktos z wenątrz wejdzie pomysli,ze to normalne i zaraz będziemy mieli same takie tematy...

ok - dosc gadania - ja żeby troszkę uporządkowac wykasuję swoje posty a'la sherlock ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
ZOSIA
bywalec
bywalec
Posty: 49
Rejestracja: wt 08 sty 2008, 14:23
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Brodnica

Post autor: ZOSIA » czw 10 sty 2008, 19:27

o Fabiq - Ty tez nosisz M-kę? Ale damską czy męską? Czy jest cos o czym powinnam wiedziec? :lol

Ciesze się, ze mamy ten sam rozmiar będziemy mogli sobie pozyczać jakby co :lol

aaaa chyba wiem - to Ty jestes ta długonoga piekność siedząca na najpiękniejszym meblu jaki widziałam? A któż to jest ten przystojny powazny Hamlet u Twych stóp, któremu tli się słynne "2 b or not 2 b" - czyzby kuzyn? :lol

W takim razie może powinniśmy sobie poplotkowac na PW o naszych babskich sprawach :lol

soreczki za offtopik, ale nie mogłam się powstrzymać :oops:

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

ZOSIA

Post autor: MadziX » czw 10 sty 2008, 19:38

W ramach porządków przenoszę wszystkie posty ot z tematu autorstwa Zosi 'Witam serdecznie ' tu . Porządek w powitalni ma być i Basta !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości