VFR-OC NORTH

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » ndz 06 sty 2008, 21:12

mi tez to obojętne, ale było tak - pierwotnie ten temat był tu, potem na chwilę został przeniesiony do offtopu i potem na naszą prosbe z powrotem tu.
Moim zdaniem centurium tez tu powinno być - bo są to tematy związane z vfr oc tyle ,że z uwzględnieniem regionów.

Gdziekolwiek by nie było wszystkie czyli - Vikingi,Centurium,South park powinny być w tym samym miejscu. Wszystkie albo tu albo tam ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
wasyl
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3148
Rejestracja: pn 12 lut 2007, 21:19
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: wasyl » ndz 06 sty 2008, 21:14

ch...j*....ale jednakowo jak w armi!
Jestem skromnym człowiekiem-a o swojej skromności mogę godzinami napierd.....

Nigdy nie jeździj szybciej, niż potrafi latać Twój anioł stróż !!!

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » ndz 06 sty 2008, 21:16

no tak ;)

[ Dodano: 2008-01-06, 21:20 ]
wasyl pisze:c...j....
a to miało być krótkie streszczenie mojej wypowiedzi ? :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
Draghar
pisarz
pisarz
Posty: 402
Rejestracja: czw 23 lis 2006, 17:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Draghar » ndz 06 sty 2008, 23:45

Jak zakładałem ten temat to był on dość otwarty
jak dla mnie to wszyscy Vikingowie mogą tu mówić o czym chcą bez żadnej cenzury OT
nie vikingowie też tu mogą sobie pogadać
i ja bym nie przestawiał tego tematu do OT
chyba to nikomu nie przeszkadza
Draghar

VFR Viking SEXszyn North Roads

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » pn 07 sty 2008, 01:08

Ja też uważam niestety, że tak otwarty temat bez jakiegoś kierunku, nie powinienbyć tu tylko w OT.
Już to kiedyś mówiłem. Jeżeli tu utrzymamy odrębnośc Vikingów to tak jakbyśmy dzielili VFR OC, a to by o nas źle świadczyło.

Uważam że wszyscy jesteśmy jedną rodziną a podziały na centrum, północ, południe powinny być mało znaczące, drugoplanowe.

Zobaczcie jaka zmienność dyskusji jest w tym temacie, jedyny element łączący to fakt że jesteście z północy kraju. Separacja?

Większość jak się rejestruje i czyta to mniema że nie powinni się tu wypowiadać bo są np z zachodniej polski. Cyba nie chodzi nam o izolowanie siebie ani innych według miejsca zamieszkania.
Cały czas mam nadzieję że jak będę gdziekolwiek w Polsce to zapukam do dzwi Ownersa i on mnie przyjmie z uprzejmością a nie powie "Ty jesteś nie stąd, jedź do swoich".

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Post autor: KolczyK » pn 07 sty 2008, 02:13

Piotr, rób jak uważasz, szef ma zawsze rację :mrgreen: zgadzam się jesteśmy ludźmi jesteśmy jednością, wolałbym nie być odmieńcem, a jeno miec temata co by ustawić się w 3 mieście, gdzie On bezie jakie to ma znaczenie dla forum ? nie wiem i wsierawno, bylebym go odszukał :shock: :lol: no to pzdr :-)
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
Draghar
pisarz
pisarz
Posty: 402
Rejestracja: czw 23 lis 2006, 17:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Draghar » pn 07 sty 2008, 09:18

Dokładnie
Vikingowie nie odcinają się od VFR-oc
tylko latwiej się nam spotkać mając taki temat jak ten
nikt nigdy nie był wykluczany z zaproszeń choćby był z pod samiuśkich Tater
Hells Engels też mają swoje oddziały a mimo to są jednością :)
Draghar

VFR Viking SEXszyn North Roads

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » pn 07 sty 2008, 11:36

Nie mam zamiaru "cenzurować" tematu Vikingów z powodu OT. Wydaje mi się, że jeżeli teamat przykleję w dziale OT to nie będzie nigdy problemu z odnalezieniem go. Tak samo zrobiłem z "C" i "S". Zawsze sucho, zawsze czysto, zawsze pewnie :mrgreen: .

Awatar użytkownika
wasyl
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3148
Rejestracja: pn 12 lut 2007, 21:19
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: wasyl » pn 07 sty 2008, 12:15

Tera będzie dopiero można pierdoły pisać :mrgreen: ..............
Jestem skromnym człowiekiem-a o swojej skromności mogę godzinami napierd.....

Nigdy nie jeździj szybciej, niż potrafi latać Twój anioł stróż !!!

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » pn 07 sty 2008, 12:19

A klapne pare słow w tej sprawie bo pomyslicie że morsy zapadaja w sen zimowy, a to pora ich najwiekszej aktywności.

Uważam że w OT powinny byc tematy OT np, Rzeźnia, Pub, KLub Pierdół, Humor a miejsce South park, Centurium i VFR OC NORTH ROADS VIking SEXszyn jest w VFR Owners Club, wtedy będzie porządek a nie burdel. Wiem bo stryj miał przed wojną burdel na Ząbkowskiej - tam to był porządek.
Faktem jest, że czesto pierdzielimy głupoty i byc może sprawia to wrażenie że jest to OT. Myslę, ze powinniśmy sie wykazac większa dyscypliną pisząc w działach OFFTOPless FREE Zone, ale o tym było juz wiele razy.
Generalnie dla nas Vikingów - jest to miejsce gdzie w większości poruszamy tematy Klubowe, ale Regionalne. po co zawracac głowę komus ze Śląska,ze dziś na lounch wyskakujemy na rybke na kuter przy prof. Szpanner Platz? I tak nie zdąży - nawet MIGiem. Ale nie jest to OFFTOP. Tak samo rozumiem watki South Park i Centurium.

Co do zarzutu o separację secesję czy rozwód - to uważam je za bezpodstawne.
Jezeli komuś (nowemu czy staremu) wydaje się, ze nie może wypowiedzieć się w watkach regionalnych - to MA RACJĘ!... WYDAJE MU SIĘ!!! :lol.

Nie było - i nie będzie przypadku dyskryminacji regionalnej!
Vlaad - nie wiem czy pamiętasz ale jestes bez zastrzeżen przyjęty do Vikingów, tak samo Karol z Łomzy, czy Zuzia z Olsztyna i rommi z Wawoszalina. O ROADSie to już nawet nie wspomnę - bo to sprawa oczywista, a Wasyl jest w Centurium.
VFR-OC jest jeden, ale mając swoją działeczke regionalną naprawdę łatwiej nam sie wypowiedzieć w jakiś lokalno-regionalnych sprawach. Wy umawiacie sie na ROADSdrozu i na siatkę my na prof. Szpaner Platz czy Sumę, albo lecimy na Hell.
W żaden sposób nie rozbija VFR-OC, a integruje nas DODATKOWO regionalnie.
Cały ubiegły rok był jednym pasmem integracji od Najazdu na KOmarówkę po Mikołaje i Sylwester. Naprawde nie widze chęci u nikogo PODZIAŁU, ale faktem jest ze wzrok juz nie ten :lol

Przenesienie watków regionalnych do OT daje nowym sygnał. To jest watek OT - zdecydowanie mniej ważny od innych, a wg mnie tak nie jest. Jeżeli nie mozemy permanentnie integrowac się ogolnopolsko to róbmy to jak najczęściej regionalnie. To są prawidłowe działania społeczne.

a konkluzja?
Dynda mi i powiewa gdzie będzie ten wątek - może byc nawet w Dziale Magazyn Części Zamiennych. Zainteresowani i tak go znajdą. Ale jak mamy walczyć z OT w wątku VFR-OC NORTH jezeli przykleicie go w OT?

Prosze o rzeczowa odpwiedź Szanownych Panią i Panów Moderamotorów i Administratora.

NIkt nie obiecywał, ze z morsem będzie łatwo... i dotrzymał słowa :lol
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » pn 07 sty 2008, 12:22

Morsie, Myślę że sie nie obrazisz za to przeniesienie na Vlaada ale to bardziej sprawiedliwe z punktu widzenia tych z południa i tych z centrum.
A może byśmy tak zachód zaktywizowali. Coś mało nas z tamtego rejonu.
Trzeba przyciągnąć Wielkopolskę. Nie wierzę że tam jest dużo mniej VFRek niż w innych rejonach, Tam przecież bliżej do niemcowni i łatwiej sprowadzić.

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » pn 07 sty 2008, 12:31

Morsie, walka z OT w V, C, S jest jak szukanie morsa w Bałtyku. Nigdy tego nie robiłem i robić nie będę, a OT w tych tematach jest nie do opanowania. Z kolei często zaglądam (jak pewnie inni) i do Centurium i do Vikingów. O wiele łatwiej będzie przejrzeć te wątki jeżeli będą blisko siebie, w dodatku przyklejone. O separacjach, dyskryminacjach itp nie pisałem, bo takie zjawiska u nas nie występują. Poza tym, czyżbyś nie wierzył w możliwość skoku do 3miasta z Wa-wy w 3-y godzinki na mały lansik, rybkę i co tam jeszcze i to na vfr-ce? :shock: . Zostawmy to na razie tak jak jest i zobaczymy czy się sprawdzi. Jeżeli nie, to przeniesiemy całą menażerię do "VFR-OC" i też przykleimy. Problem jest taki, że tam zawsze będzie więcej tematów "przyklejonych" ze względu na chrakter działu.

aVe cycki & vfr

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » pn 07 sty 2008, 13:47

ja tam obrażalski nie jestem, a morsów w Bałtyku bez liku zapraszam w kazda niedzielę czy sobote o 11-tej do Jelitkowa (plaża pomiędzy Sopotem, a Gdańskiem) sa nawet płci żeńskiej.
Wierzę że poniżej 2h można znaleźć się w Łodzi jak dokończa A-1 a z Wawy dzidownicy tez niewiele więcej potrzebują, zeby Vikingów nawiedzić - szczeolnie na VFRkach :lol
Wydaje mi się że powinny byc przyklejone w VFR-OC tak jest bardziej logicznie, ale jak już mówiłem wyraziłem swoje zdanie i nie jest tak istotne jeżeli wszystkie sa w jednym miejscu na pewno łatwiej trafić i jest porządek.

jestem za aktywizacją Zachodu bo cos sie wyłamywa chociaz Południe tez tak cosik cienko cienko - jedna Słowacja to za mało Olo!

Działajcie modery :lol

wiecie przynajmnoiej że mors czuwa
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Ruda i Piotr » pn 07 sty 2008, 14:12

A nie można stworzyc nowego działu dla poszczególnych "oddziałow regionalnych" ;-)

Jeden dział a tam; C,S, V może jeszcze zachód sie stworzy i coś jeszcze :?: :?:

Bedzie to dzial gdzie każdy zajrzy niezaleznie od tego skąd pochodzi, ja tam często zaglądam do C i tej siatkówki zazdroszczę :lol:

Ja sie na sprawach tworzenia działow nie znam, ale tak na babski-motocyklowy rozum byloby najłatwiej i skończyłoby sie przenoszenie i szukanie :mrgreen: :mrgreen:

R
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

Fred
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2605
Rejestracja: ndz 08 kwie 2007, 20:48
Imię: .
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Fred » pn 07 sty 2008, 15:28

Draghar pisze:Dokładnie
Vikingowie nie odcinają się od VFR-oc
tylko latwiej się nam spotkać mając taki temat jak ten
nikt nigdy nie był wykluczany z zaproszeń choćby był z pod samiuśkich Tater
Hells Engels też mają swoje oddziały a mimo to są jednością :)
No to może podział byłby dobry w dziale spotkania?

Lepiej było by sie zorganizować ludziom z poszczególnych regionów (V,C,S) w celu wspólnych wypadów jak i ogólnych spotkań...

Jedna grupa umawia sie tu, druga tam - a cel ten sam ;-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości