A co TY zrobiłeś dzisiaj dla swojej laluni...?

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
nierob
pisarz
pisarz
Model VFR: VFR750rc36II
Imię: nierob
województwo: dolnośląskie

Re: A co TY zrobiłeś dzisiaj dla swojej laluni...?

Post autor: nierob » śr 04 lis 2020, 16:36

obiecane fotki. vfr-ka trochę utytłana, ale trudno, co robić. dzisiaj dostała także lusterka od 800fi (vicma). kupione u Gregorego.
delkevic "wzmocniony" dodatkowym mocowaniem (w oryginalnym miejscu przy podnóżku pasażera). mocowanie na razie na wierchu - docelowo będzie bardziej "schowane". wykorzystałem... jedno z mocowań stelaża givi do fistaszka. bo mi się ostały 2.
to "najcichsza" wersja delkevica. muszę powiedzieć, że całkiem przyjemna muzyczka z niego leci podczas jazdy.
porównując jednak do ixila - jeśli chodzi o wykonanie - delkevic to jednak ciut niższa półka.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
trzask prask i po wszystkim.

kapsun
Imię: Łukasz
województwo: wielkopolskie

Post autor: kapsun » śr 04 lis 2020, 18:27

nierob pisze:
śr 04 lis 2020, 16:36
obiecane fotki. vfr-ka trochę utytłana, ale trudno, co robić. dzisiaj dostała także lusterka od 800fi (vicma). kupione u Gregorego.
delkevic "wzmocniony" dodatkowym mocowaniem (w oryginalnym miejscu przy podnóżku pasażera). mocowanie na razie na wierchu - docelowo będzie bardziej "schowane". wykorzystałem... jedno z mocowań stelaża givi do fistaszka. bo mi się ostały 2.
to "najcichsza" wersja delkevica. muszę powiedzieć, że całkiem przyjemna muzyczka z niego leci podczas jazdy.
porównując jednak do ixila - jeśli chodzi o wykonanie - delkevic to jednak ciut niższa półka.
Elegancko, roboty jesienno-zimowe w trakcie!! 👌

Awatar użytkownika
Gekkou
bywalec
bywalec
Model VFR: 800 vtec
Imię: Paweł
województwo: małopolskie

Post autor: Gekkou » wt 10 lis 2020, 17:41

Czasu coraz więcej to i coś z nudów się zaczęło dłubać :wink:
Półka kierownicy wyglądała już słabo więc zamiast malować proszkowo zachciało mi się polerować, widać troszeczkę micro rysek ale wydaje mi się że jest lepiej niż było :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

kapsun
Imię: Łukasz
województwo: wielkopolskie

Post autor: kapsun » wt 10 lis 2020, 21:09

Sztos 🤘

ODPOWIEDZ