Fajnie ...

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
Arylian
pisarz
pisarz
Posty: 204
Rejestracja: pt 02 lip 2010, 14:52
Imię: Tomek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Fajnie ...

Post autor: Arylian » pt 07 lut 2014, 11:38


Awatar użytkownika
Pablopbs
teksciarz
teksciarz
Posty: 146
Rejestracja: czw 14 mar 2013, 16:25
Imię: Paweł
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lubartów

Re: Fajnie ...

Post autor: Pablopbs » pt 07 lut 2014, 12:21

Prawda jest taka, że będziemy jeb*ni za każde, najdrobniejsze wykroczenie podczas gdy "akcja" ma na celu podwyższenie bezpieczeństwa na ulicach. Każdy wie jak działa u nas prawo, niebiescy z góry mają narzucone działania i dla komendanta ma wzrosnąć wynik w wakacje i tyle. I to wszystko oczywiście pod przykrywką "bezpieczniejszego poruszania się motocyklistów na drogach".

Osobiście nie jestem za świrowaniem pawiana na ulicy, każdy ma swój kręgosłup i powinien wiedzieć, że 150 przez miasto na gumie to chyba pomyłka. Dla takich agentów kary powinny być jak najbardziej i to na takich ludzi powinno się zwracać uwagę, którzy FAKTYCZNIE stwarzają niebezpieczeństwo na drodze, a nie na motocyklistę, który ustawił się obok auta na światłach i postawił nogę na białej linii :evil:

Tylko że MY o tym wszystkim wiemy.. ;)
Póki nie rozumiesz spróbuj zapamiętać.

Awatar użytkownika
Chris-Zg
pisarz
pisarz
Posty: 308
Rejestracja: czw 12 sie 2010, 23:34
Imię: Christian
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Fajnie ...

Post autor: Chris-Zg » pt 07 lut 2014, 12:39

Ja bym zakazał motocykli powyżej 49ccm, ograniczył im prędkość do 15km/h, normę hałasu ustalił na 50db, za każde przekroczenie prędkości i hałasu o jedną jednostkę kula w łeb. Po co się szczypac :cool
Czerwone są najszybsze!

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: Fajnie ...

Post autor: figaro » pt 07 lut 2014, 12:47

Sezon tuż, tuż, więc takie postulaty i akcje będą się niestety nasilać. :shock:
Za tego rodzaju poczynania możemy podziękować tym motocyklistom, którzy mają na wszystko tzw. wyje...ane. :P
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
śliniak290
klepacz
klepacz
Posty: 1842
Rejestracja: pn 07 cze 2010, 09:41
Imię: Wojciech
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Re: Fajnie ...

Post autor: śliniak290 » pt 07 lut 2014, 13:27

Sezon blisko to i nagonka się zaczyna :twisted:
Najpierw naucz śmiać się z siebie , a potem śmiej się z innych !!!

Awatar użytkownika
Hefajstos
klepacz
klepacz
Posty: 612
Rejestracja: pt 06 lut 2009, 08:31
Imię: Maciej
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pniewy

Re: Fajnie ...

Post autor: Hefajstos » pt 07 lut 2014, 13:47

Olać temat, statystyki chca polepszyć, niech się wezmą za pijanych mordercow w puszkach!

Awatar użytkownika
firemanek1972
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 66
Rejestracja: pn 15 sie 2011, 17:56
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Fajnie ...

Post autor: firemanek1972 » pt 07 lut 2014, 14:52

"W tym roku szczególną uwagę poświęci piratującym motocyklistom"- tych co się mielą po mieście na gumie do odcięcia, też nie szanuje...

A w terenie zabudowanym skuteczniej niż fotoradary i takie akcje, od odwinięcia manety zniechęcają mnie skrzyżowania, z racji braku rozwagi innych kierujących w stosunku do motocykli. Przekonałem się o tym z autopsji, bardzo boleśnie doświadczając cudzej nieuwagi (kobieta w puszce). W momencie kiedy przesiadamy się z samochodu na moto, pokutujemy z przyklejonym określeniem "dawcy". Ciekawe jak przedstawiałaby się statystyka wypadkowa z udziałem motocyklistów którzy są sprawcami zdarzenia, w porównaniu do ilości tych sytuacji w których są tak jak ja, poszkodowanymi.
Były akcje typu "busy,pijani kierowcy tiry, autokary" - po tragediach na drodze i nagonce medialnej, poszumią chwile w mediach ktoś wyłapie kilka punktów i tyle tego będzie. Czy będzie przez to bezpieczniej? Mam nadzieje że się mylę ale...Niewydajemiesię... :wink:
"To są pańskie prywatne koncepcje!"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości