NEGATYWNIE

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
SpiNacZ
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 97
Rejestracja: śr 28 wrz 2011, 19:03
Imię: Jarek
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź

Re: NEGATYWNIE

Post autor: SpiNacZ » wt 13 gru 2011, 20:19

Współczuję. Zobaczyłem i jestem w szoku. Wyobrażam sobie, co czułeś patrząc na te cyfry. Ale, to chyba jakieś nieporozumienie.

Awatar użytkownika
Kajzer
teksciarz
teksciarz
Posty: 188
Rejestracja: wt 08 cze 2010, 21:08
Imię: Jarek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Kajzer » wt 13 gru 2011, 20:41

Peter ja ostatnio przerabiałem podobny temat . Najpierw przysłali mi rachunek z wyrównaniem 1500zł[licznik założony na sam garaż],a gdy poszedłem wyjaśniać sprawę stwierdzili że pod tym adresem nie istnieje żaden licznik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Użeranie się z nimi trwało SIEDEM MIESIĘCY :evil: a co miesiąc przysyłali ponaglenia do zapłaty. Współczuję i życzę dużo cierpliwości w walce z tymi idiotami.

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: NEGATYWNIE

Post autor: PETER » wt 13 gru 2011, 21:13

ewidentna pomyłka, wpis inkasenta nie uwzględnił dwóch miejsc po przecinku i zamiast zużycia, przykład :100,00kw wyszło 10000kw i od tego naliczyli jak bym chciał tyle zużyć prądu co naliczyli, to chyba przewody by świeciły od przepływu prądu, co dalej zobaczę, ma przyjść inkasent w piątek i ponownie sprawdzić licznik, ale co nerwy to nerwy
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: NEGATYWNIE

Post autor: figaro » wt 13 gru 2011, 21:18

PETER, Ty chyba pieczarki w ilościach hurtowych, na cały rynek unijny hodujesz :lol
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
ivan
klepacz
klepacz
Posty: 809
Rejestracja: wt 05 sty 2010, 17:29
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: NEGATYWNIE

Post autor: ivan » wt 13 gru 2011, 22:11

Swoją drogą mają debilny program do obliczenia zużycia prądu skoro nie wyłapuje błędów grubych. Przecież na zdrowy rozsądek normalna instalacja (nawet jak prowadzisz jakąś działalność) nie jest w stanie przerobić tyle prądu...

Awatar użytkownika
Revolut
pisarz
pisarz
Posty: 206
Rejestracja: sob 15 paź 2011, 13:42
Imię: Grzegorz
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Revolut » śr 14 gru 2011, 09:14

22KW/dzień :shock:

Masz VFR na prund czy coś? :D

Powodzenia w poszukiwaniu zaginionego przecinka :D


A ja wczoraj chciałem zarejestrować VFR, ale niestety pani w okienku nie przyjęła tłumaczenia... Bo nie zawierało dopisanego długopisem słowa "duplikat"... Nowe tłumaczenie będzie jutro, może uda mi się podskoczyć do wydziału :D

Przez cały tydzień nie miałem czasu żeby podjechać i zarejestrować... W dodatku wczoraj w końcu stopniał mi śnieg z drogi, a ja wciąż nie przejechałem się na nowym nabytku :/
Każdy chce oksytocyny i endorfin... :P Ale jak nie można... To pozostaje adrenalina :D
Obrazek - VFR 800Fi '00 "Caerulentis somnium" :D

Awatar użytkownika
Lisu
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 63
Rejestracja: śr 28 wrz 2011, 09:07
Imię: Maciej
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Włocławek

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Lisu » pn 19 gru 2011, 11:28

Na początku tego roku z żonką kupiliśmy mieszkanie. Przy wprowadzaniu spisaliśmy stan licznika do wpisania w umowie zdawczo-odbiorczej. Po niecałym miesiącu mieszkania w czasie którego mieliśmy na wyposażeniu jedynie mały 14" telewizorek przyszedł rachunek za prąd 550zł. Okazało się że zużyliśmy 820kWh. Jakie było moje zaskoczenie gdy na liczniku faktycznie tyle zostało nabite w 20 dni. Na nic podania, odwołania i opinie rzeczoznawców. Trza było zapłacić. Energa to ..uje.

Awatar użytkownika
scibor
pisarz
pisarz
Posty: 359
Rejestracja: ndz 29 lis 2009, 14:25
Imię: Patryk
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gorowo Ilaweckie

Re: NEGATYWNIE

Post autor: scibor » pn 19 gru 2011, 16:52

Stracilem dzis dwie krowy. Jedna uwiezla w poskromie i skrecila kark, druga dobilem bo nie miala juz sily wstawac, a liczylem ze do wiosny jakos ja wyprowadze na prosta. Szkoda zwierzakow, ze o stracie finansowej nie wspomne:/

Awatar użytkownika
piotrex6
bywalec
bywalec
Posty: 35
Rejestracja: pt 12 mar 2010, 13:56
Imię: piotrek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: warszawa wawer
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: piotrex6 » wt 20 gru 2011, 19:23

scibor pisze:stracie finansowej nie wspomne:/
ja stracilem dzis robote .. :evil:

adam.ada
pisarz
pisarz
Posty: 494
Rejestracja: sob 17 paź 2009, 23:24
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa Ursynów

Re: NEGATYWNIE

Post autor: adam.ada » śr 21 gru 2011, 22:17

wczoraj w godzinach przedpołudniowych zaparkowałem na chwilę w Grudziądzu , blisko Wisły i mostu koło jakiegoś ronda i jak wróciłem lewe drzwi .j.b.n. do środka , podobno jakaś b. młoda pani manewrowała czerwonym Golfem !!!!!!!!!!!!
Oczywiście spierdoliła lub spierdolił bo tak naprawdę to nie wiem kto to był , żadnych kamer w okolicy
Jestem przeciwnikiem państwa policyjnego ale jak się okazuje na kurewstwo tylko pałą i gazem nie ma innego wyjścia.
Na dodatek w Skórczu wybiegł mi pies (taki prawdziwy i duuuży ) i cudem go ominąłem o piczy kłak , chyba z lekką obcierką .
Tak mnie wkurzył incydent z Grudziądza , że zapomniałem zajechać do Wasyla po część do VFR a potem trasę Gdańsk - Warszawa zrobiłem w nieco ponad 3,5 godziny , przy czym licznik dzienny pod domem pokazał przebieg 849,6 km
Adam

Awatar użytkownika
Wojtek86
klepacz
klepacz
Posty: 724
Rejestracja: czw 21 maja 2009, 00:13
Imię: Wojtek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ziemia Oświęcimska
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Wojtek86 » czw 22 gru 2011, 13:22

Wczoraj na "lodowisku" rozwaliłem o krawężnik felgę, wahacz i drążek kierowniczy :(

Awatar użytkownika
staqqq
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 68
Rejestracja: pn 12 lip 2010, 10:47
Imię: Stachu
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: NEGATYWNIE

Post autor: staqqq » ndz 25 gru 2011, 20:09

W zeszłą niedzielę chciałem odprowadzić motór do garażu do rodziców i wysypałem się na krawężniku w Poznaniu, 200m od ronda Śródka. Złamana goleń, już po operacji. Blachy w nodze i 17 śrub. Święta w szpitalu... wszystko przez moją głupotę.
Ale sprzęt prawie bez obrażeń:)

Awatar użytkownika
KidRackBrawura
pisarz
pisarz
Posty: 313
Rejestracja: pt 14 sty 2011, 18:50
Imię: Tomasz
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tuliszków

Re: NEGATYWNIE

Post autor: KidRackBrawura » pn 26 gru 2011, 16:56

staqqq pisze:Ale sprzęt prawie bez obrażeń:)
uff - kamień z serca... ;) a tak serio - powrotu do zdrowia!
It`s that old running wide problem again.
If in doubt, flat out.

Awatar użytkownika
staqqq
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 68
Rejestracja: pn 12 lip 2010, 10:47
Imię: Stachu
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: NEGATYWNIE

Post autor: staqqq » wt 27 gru 2011, 10:35

Dzięki, dzisiaj mnie wypisują. Do końca stycznia kule i zero używania złamanej nogi. Potem kontrola. Mam nadzieję, że zagoi się jak na psie:) W sensie do rozpoczęcia sezonu:)

Awatar użytkownika
kiki
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2502
Rejestracja: pt 13 sty 2006, 12:53
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Węgrów
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: kiki » wt 27 gru 2011, 11:17

staqqq pisze:Dzięki, dzisiaj mnie wypisują. Do końca stycznia kule i zero używania złamanej nogi. Potem kontrola. Mam nadzieję, że zagoi się jak na psie:) W sensie do rozpoczęcia sezonu:)
to teraz duzo galaretek i niestety 0 PIWA :)
Zdrowiej szybko :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości