NEGATYWNIE

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
klosiewi
klepacz
klepacz
Posty: 1369
Rejestracja: pt 24 kwie 2009, 15:59
Imię: Grzegorz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grójec

Re: NEGATYWNIE

Post autor: klosiewi » pt 17 cze 2011, 11:12

binio pisze:i na minimum rok latanie mam z glowy
Pantofel :P
A co do negatywów:
Jeżeli przyjdzie wam do głowy jeździć z PETER'em to omijajcie S8 szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co mogą robić dwaj poważni motocykliści o 0:30??? A no właśnie podłączają się do gniotącego VOLVO S60 który próbuje udowodnić iż jego auto też potrafi i przy długim prawym winklu pod wiaduktem zaczynają przyśpieszać (przyznam się ja miałem początkowo przed winklem 1,8, a na wyjściu ok 2,1) spoglądam na PETERA kładzie się, jupiii pognieciemy troszku :evil i :moto wraz z kremowym VOLVO które otwiera stawkę 2,4 (mi wyświetlacz pokazał ja zwalnialiśmy 2,34.
Zjazd z S8 cały czas za VOLVO ale nie daje się wyprzedzić, dojeżdząmy razem do skrzyżowania na Konotopę przed nami VOLVO, a my z PETEREM rozmowy damsko-męskie że gość dobrze gnie i nie daję się wyprzedzić i nagle poczółem się jak Tomili Jones w Ściganym nagle ni stąd ni z owąt rozbłysnęło na niebiesko... wpada na środek skrzyżowania Alfa 159 (jedynie pod podwoziem nie miała niebieskich stroboskopów). Wybiega dwóch panów i grzecznie: "dokumenciki proszę... zjadą Panowie na bok". Po dłuższym postoju podchodzi Pan Milicjant: "Panowie przekroczenie prędkości po 500PLN'ów i 10pkt, a kolega z VOLVO 1500PLN i 30pkt...zarejestrowana prędkość 201km/h" normalnie jak to usłyszałem to wypadła mi sztuczna dolna szczęka i przez 20 min szukałem jej pociemoku na jezdni... Koniec końców poczekaliśmy jak Pan z VOLVO powoli opuści miejsce zamieszania i będziemy mogli spokojnie porozmawiać... i tu pozytyw okazuje się iż mundurowi też ludzie i zamknęliśmy sprawę bilansem (żeby nnie pisać stosunkiem) 200 za 200 :biggrin

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: NEGATYWNIE

Post autor: ppamula » pt 17 cze 2011, 11:20

klosiewi pisze:zamknęliśmy sprawę bilansem (żeby nnie pisać stosunkiem) 200 za 200
a punkty?

No to teraz stwierdzam, że po wcześniejszych naszych ekscesach z wentylowaniem na siódemce do Nowego Jorku mieliśmy duuuużo szczęscia. :?

Awatar użytkownika
klosiewi
klepacz
klepacz
Posty: 1369
Rejestracja: pt 24 kwie 2009, 15:59
Imię: Grzegorz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grójec

Re: NEGATYWNIE

Post autor: klosiewi » pt 17 cze 2011, 11:23

ppamula pisze:a punkty?
Jaka Jolka :biggrin ???
Bezpunktowej jazdy sobie pożyczyliśmy 8)

Awatar użytkownika
brylek22
klepacz
klepacz
Posty: 551
Rejestracja: pt 31 gru 2010, 20:28
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WBR/TSA/było kiedyś LU

Re: NEGATYWNIE

Post autor: brylek22 » pt 17 cze 2011, 14:21

hehe wczoraj w robocie kumpel opowiadał spotkanie z tą nową Alfą
próbował negocjować na co Pan Władza oświadczył że te samochody rejestrują rozmowy i na zewnątrz
jeżeli chce dalej kontynuować rozmowę to lepiej dla niego będzie jak zamilknie
więc teraz to strach nawet taką gadkę zaczynać

Awatar użytkownika
Hubu
klepacz
klepacz
Posty: 847
Rejestracja: pt 06 mar 2009, 10:29
Imię: Hubert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legionowo

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Hubu » pt 17 cze 2011, 20:08

ale, że Peter jest stałym klientem zespołów pościgowych Policji na S8 to ma system rabatowy ;)

Awatar użytkownika
binio
klepacz
klepacz
Posty: 777
Rejestracja: pn 18 maja 2009, 19:52
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Linz, Austria

Re: NEGATYWNIE

Post autor: binio » pt 17 cze 2011, 20:40

Hubu pisze:ale, że Peter jest stałym klientem zespołów pościgowych Policji na S8 to ma system rabatowy
slyszalem jakis plotki ze policja zatrudnia tajnych agentow zeby wystawiali im motocyklistow... Peter powiedz prawde, ile Ci zaplacili? :cry
VTEC? its like a woman running away from a rapist,
makes lots of noise but dont actually get away.

"Whatever you can do or dream you can, begin it. Boldness has genius, power and magic in it!"

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: NEGATYWNIE

Post autor: PETER » pt 17 cze 2011, 21:17

jak będziesz miał kartę stałego klienta to porozmawiamy, a na przyszłość nie chodźcie do KINA przecież jak jechaliście to wiecie a na swierzym powietrzu lepiej się rozmowa klei, prawda Grześ :biggrin
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Kawa
klepacz
klepacz
Posty: 812
Rejestracja: wt 13 lut 2007, 21:41
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Kawa » sob 18 cze 2011, 08:00

klosiewi pisze:
binio pisze:i na minimum rok latanie mam z glowy
Pantofel :P
A co do negatywów:
Jeżeli przyjdzie wam do głowy jeździć z PETER'em to omijajcie S8 szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co mogą robić dwaj poważni motocykliści o 0:30??? A no właśnie podłączają się do gniotącego VOLVO S60 który próbuje udowodnić iż jego auto też potrafi i przy długim prawym winklu pod wiaduktem zaczynają przyśpieszać (przyznam się ja miałem początkowo przed winklem 1,8, a na wyjściu ok 2,1) spoglądam na PETERA kładzie się, jupiii pognieciemy troszku :evil i :moto wraz z kremowym VOLVO które otwiera stawkę 2,4 (mi wyświetlacz pokazał ja zwalnialiśmy 2,34.
Zjazd z S8 cały czas za VOLVO ale nie daje się wyprzedzić, dojeżdząmy razem do skrzyżowania na Konotopę przed nami VOLVO, a my z PETEREM rozmowy damsko-męskie że gość dobrze gnie i nie daję się wyprzedzić i nagle poczółem się jak Tomili Jones w Ściganym nagle ni stąd ni z owąt rozbłysnęło na niebiesko... wpada na środek skrzyżowania Alfa 159 (jedynie pod podwoziem nie miała niebieskich stroboskopów). Wybiega dwóch panów i grzecznie: "dokumenciki proszę... zjadą Panowie na bok". Po dłuższym postoju podchodzi Pan Milicjant: "Panowie przekroczenie prędkości po 500PLN'ów i 10pkt, a kolega z VOLVO 1500PLN i 30pkt...zarejestrowana prędkość 201km/h" normalnie jak to usłyszałem to wypadła mi sztuczna dolna szczęka i przez 20 min szukałem jej pociemoku na jezdni... Koniec końców poczekaliśmy jak Pan z VOLVO powoli opuści miejsce zamieszania i będziemy mogli spokojnie porozmawiać... i tu pozytyw okazuje się iż mundurowi też ludzie i zamknęliśmy sprawę bilansem (żeby nnie pisać stosunkiem) 200 za 200 :biggrin
Troche nie rozumiem, dlaczego jest to w dziale negatywne. Klosiu pierwszy raz pociagnal 2,34 na swoim sprzecie - toz to w mega pozytywach powinno byc :lol

Awatar użytkownika
Arylian
pisarz
pisarz
Posty: 204
Rejestracja: pt 02 lip 2010, 14:52
Imię: Tomek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Arylian » sob 18 cze 2011, 12:20

Na S8 troszkę słabiej się zrobiło odkąd otworzyli spapraną dalszą część obwodnicy. Alfę 159 specjalnie dostali w prezencie na ten fakt. I podobno to jeden z lepszych wydatków drogówki - szybciutko się spłaciła (info od znajomego z drogówki). Jeśli dodać do tego, że nadal oznakowani czają się za wiaduktami (m.in. pomiędzy Broniewskiego i Maczka w stronę Woli czy Słowackiego w stronę Marek) to słabo się robi. Normalnie nie ma gdzie latać ;)

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Diego » sob 18 cze 2011, 13:53

klosiewi pisze:Jeżeli przyjdzie wam do głowy jeździć z PETER'em to omijajcie S8 szerokim łukiem
Błąd,powinno być napisane:Jeśli chcecie śmigac S8 to tylko z Peterem :biggrin

BTW Bardzo ładnie,kurde.......
Jazda na motocyklu to najlepsze coś,co można robić w ubraniu

Awatar użytkownika
poscig
klepacz
klepacz
Posty: 1361
Rejestracja: czw 17 sty 2008, 19:43
Imię: Marek
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3-CITY
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: poscig » sob 18 cze 2011, 18:41

z własnego doświadczenia wiem, ze nawet nie rok a sezon bez motocykla daje po mózgu-jest dopiero czerwiec a ja już wariacji dostałem . :(

Awatar użytkownika
darqvader
teksciarz
teksciarz
Posty: 114
Rejestracja: ndz 07 lut 2010, 14:32
Imię: Darek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: darqvader » ndz 19 cze 2011, 18:18

200 zł i 6 pkt :evil:
shit happens

Awatar użytkownika
kiki
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2502
Rejestracja: pt 13 sty 2006, 12:53
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Węgrów
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: kiki » pn 20 cze 2011, 07:56

kuźwa od 3m-cy wydaję co miesiąc więcej niż zarabiam :evil:

Awatar użytkownika
śliniak290
klepacz
klepacz
Posty: 1842
Rejestracja: pn 07 cze 2010, 09:41
Imię: Wojciech
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa - Jelonki

Re: NEGATYWNIE

Post autor: śliniak290 » pn 20 cze 2011, 09:23

złapałem śrubkę w oponkę przednią
Najpierw naucz śmiać się z siebie , a potem śmiej się z innych !!!

Awatar użytkownika
bartek_666
bywalec
bywalec
Posty: 46
Rejestracja: sob 10 sty 2009, 16:25
Imię: Bartek
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: bartek_666 » śr 22 cze 2011, 16:01

Zerwane więzadło krzyżowe przednie i uszkodzona łąkotka..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości