no i stało się - najgłupszy pomysł jaki miałem w zyciu

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
enoel
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 75
Rejestracja: sob 07 lip 2007, 12:04
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

no i stało się - najgłupszy pomysł jaki miałem w zyciu

Post autor: enoel » pn 26 kwie 2010, 12:02

dzis miał być kolejny fajny dzień - ładna pogoda, do pracy na moto, po pracy na moto
a wyszło jak wyszło - nawet nie zdązyłem wyjechac z garażu :evil:

A było tak:

Parkuje w garażu podziemnym z stromym i kretym podjazdem. Bramę otwieram z pilota ale jej nie widzę bo jest za zakrętem. Jak wyjechałem zza zakrętu zobaczyłem, że brama się właśnie zamyka :shock:. I tu zamiast się zatrzymać i na spokojnie ponownie otworzyć bramę wpadam na idiotyczny pomysł. Jadąc pod górę puszczam prawą rękę z kierownicy i sięgam nią do kieszeni po pilota. W ciagu chwili wytracam prętkość do zera i zaczynam staczać sie w dół a że w prawej ręce mam pilota a nie kierownicę i klamkę hamulca to trace równowagę.

Jak by ktoś nagrał to kamerą to pierwsze miejsce w programie "smiechu warte" murowane :grin:

Straty: lekko porysowana lewa owiewka, złamane lusterko i co najgorsze "urażona duma", która bedzie sie teraz dłuuuugo goić.

A tak na marginesie jak by ktoś miał na zbyciu to pilnie kupię:
viewtopic.php?p=154036#154036
Ostatnio zmieniony pn 26 kwie 2010, 20:34 przez enoel, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
brii
pisarz
pisarz
Posty: 452
Rejestracja: śr 16 gru 2009, 12:50
Imię: Maciej
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: brii » pn 26 kwie 2010, 12:13

Zawsze można było użyć hamulca pod prawą nogą ;)
Ogólnie jesteś hardcorem - mi się zdarzały co najwyżej gleby parkingowe na równym ;)
Katarzynki to takie pierniczki
Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.

Awatar użytkownika
su4beusz
pisarz
pisarz
Posty: 215
Rejestracja: pn 18 sie 2008, 20:22
Imię: Mateusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: su4beusz » pn 26 kwie 2010, 15:08

hehe, też miałem podobna sytuaję, ale zdążyłem sięgnąc po pilota :D
if my calculations are correct, when this baby hits 80mph we're gonna see some seriuos SHIT :D
http://www.bikepics.com/members/su4beusz/

Awatar użytkownika
scibor
pisarz
pisarz
Posty: 359
Rejestracja: ndz 29 lis 2009, 14:25
Imię: Patryk
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gorowo Ilaweckie

Post autor: scibor » pn 26 kwie 2010, 15:14

ja wczorajszym wyczynem chyba Cie przebije, choc niemotocyklowo - wpadlem na genialny pomysl rozpalania ogniska przy uzyciu czarnego prochu... teraz czekam zeby mi rzesy i brwi odrosly, bo z resztek zarostu ogole sie jak mnie geba przestanie szczypac...

cooba1
teksciarz
teksciarz
Posty: 148
Rejestracja: sob 09 maja 2009, 17:34
Imię: Kuba
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dahab

Post autor: cooba1 » pn 26 kwie 2010, 16:29

A ja wczoraj... zrobilem trase Mragowo - Warszawa....nuuuda :evil

Awatar użytkownika
SNOOP85
pisarz
pisarz
Posty: 266
Rejestracja: czw 04 cze 2009, 18:45
Imię: Kamil
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: SNOOP85 » pn 26 kwie 2010, 16:52

enoel - pomysl nad tym tak.. jak by zajebiscie wygladalo jak by ci sie udalo :) i odrazu lepiej :)

A tak mniej powaznie trzeba pomyslec nad otwarciem nowego tricku w temacie TRICKI :)

Awatar użytkownika
Argail
pisarz
pisarz
Posty: 437
Rejestracja: pn 09 cze 2008, 19:51
Imię: Dariusz
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Argail » pn 26 kwie 2010, 23:54

a prawą nogę to gdzie miałeś? Z opisu musiało wyglądać komicznie
Mówię Ci, wszystko przez to, że prawo jazdy tylko do przodu kazali zdawać i efekty sam czujesz :)
rejoice o young man in thy youth

dj cat
teksciarz
teksciarz
Posty: 138
Rejestracja: pn 18 maja 2009, 11:12
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dj cat » wt 27 kwie 2010, 00:29

A ja powiem inaczej - szacun za odwagę, bo mało kto by się "chwalił" takim wydarzeniem. Zawsze piszemy, jak to nam poszło dobrze, leciało się genialnie, a tu chwila szczerości. Pozdrawiam i szybkiego usunięcia skutków przygody :mrgreen:
Każda Honda dobrze wygląda. Nic innego nie powiem, bo bym ryzykował zdrowiem:)

Ludzie żyją po to, by latać na moto i czasami dla śmiechu postrzelać z wydechu : )

Awatar użytkownika
enoel
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 75
Rejestracja: sob 07 lip 2007, 12:04
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: enoel » wt 27 kwie 2010, 11:57

Argail pisze:a prawą nogę to gdzie miałeś? Z opisu musiało wyglądać komicznie
Mówię Ci, wszystko przez to, że prawo jazdy tylko do przodu kazali zdawać i efekty sam czujesz :)
dobra, dobra możecie się nabijać, mnie to nie rusza :smile:

a co do "prawej nogi" ja w teorii też jestem dobry ale w praktyce wyszło jak wyszło, zresztą zapraszam motkiem do mnie do garażu na podjazd - pokażesz mi jak to się robi :smile:

lusterko juz zamówione więc zaraz bedzie można latać tylko te ryski na owiewce strasznie bolą

Awatar użytkownika
brii
pisarz
pisarz
Posty: 452
Rejestracja: śr 16 gru 2009, 12:50
Imię: Maciej
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: brii » wt 27 kwie 2010, 13:37

enoel pisze:a co do "prawej nogi" ja w teorii też jestem dobry ale w praktyce wyszło jak wyszło, zresztą zapraszam motkiem do mnie do garażu na podjazd - pokażesz mi jak to się robi
Wiadomo, że najłatwiej udzielać rad i mówić co by było gdyby po szkodzie ;)
Katarzynki to takie pierniczki
Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.

Awatar użytkownika
eater
pisarz
pisarz
Posty: 326
Rejestracja: wt 09 lut 2010, 14:13
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk, Głogów
Kontakt:

Post autor: eater » wt 27 kwie 2010, 13:56

Cała ta sytuacja jest bardzo podobna do tego, jak w weekend na autostradzie A1 jakiś debil zamknął mi przed nosem szlaban, bo myślał, że czmychnąć chcemy w dwa moto.

Oberwałem w kask. No co za debil... jego fart, że trafił na mnie, sierotę motocyklową jeszcze, bo znając Wasyla, który był za mną z córeczką na plecaku, to by kolesia zatłukł. :evil:
Terror Mechanicznej Pomarańczy!

Potrzebujesz części do moto w dobrej cenie? Pytaj! :)

Awatar użytkownika
Hefajstos
klepacz
klepacz
Posty: 614
Rejestracja: pt 06 lut 2009, 08:31
Imię: Maciej
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pniewy

Post autor: Hefajstos » wt 27 kwie 2010, 14:17

Argail się nabija a sam nie lepszy... Pochwal się jak wracałeś z Kiciolem w niedziele ze Śremu do Poznania przez Leszno. Hehe.

Enoel ryskami się nie przejmuj, po jakimś czasie przestaniesz zwracać na nie uwagę (ja na swoje po tym jak mi poszła w błoto już nie zwracam uwagi)

kiciol
klepacz
klepacz
Posty: 1577
Rejestracja: czw 12 cze 2008, 20:22
Imię: Roman
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kiciol » wt 27 kwie 2010, 17:36

Hefajstos pisze:Pochwal się jak wracałeś z Kiciolem w niedziele ze Śremu do Poznania przez Leszno. Hehe
Cicho tam :mrgreen: Czepiasz się marnych,dodatkowych siedemdziesięciu kilometrów :razz: To był taki spontan :mrgreen:
... owoc żywota twojego je...ZUS .

http://www.bikepics.com/pictures/2297876/

Awatar użytkownika
Argail
pisarz
pisarz
Posty: 437
Rejestracja: pn 09 cze 2008, 19:51
Imię: Dariusz
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Argail » śr 28 kwie 2010, 08:03

kiciol pisze:
Hefajstos pisze:Pochwal się jak wracałeś z Kiciolem w niedziele ze Śremu do Poznania przez Leszno. Hehe
Cicho tam :mrgreen: Czepiasz się marnych,dodatkowych siedemdziesięciu kilometrów :razz: To był taki spontan :mrgreen:
Oj tam, oj tam
teraz wychodzi jak się wiecznie z nawigacją jeździ, mijasz wioskę i wiesz, że gdzieś w okolicy jest Poznań ale za cholerę nie wiesz w którą stronę

Nabijam się bo mało to samemu obciachowych scen się narobiło?

Kiedyś z trasy jak wracałem z kobietą, moto objuczone kuframi, przejechane ponad 1000 km a ja pod garażem 200 metrów od domu na dziurze bym położył sprzęta, wcisnąłem klamkę przy 5km/h dojeżdżając do drogi, motocykl stanął dęba i poleciał na bok. 15 cm od ziemi objawił mi się stwórca bo maszyna się zatrzymała lewitując... oglądam jak to możliwe, że nie leży i słyszę z tyłu głos mojej kobiety: "długo mam tez złom k...wa trzymać???" Ponoć miałem minę jak 4-latek, co właśnie narobił w gacie i wstyd mu się przyznać :)
rejoice o young man in thy youth

Awatar użytkownika
WąskiVFR
pisarz
pisarz
Posty: 329
Rejestracja: pn 19 kwie 2010, 20:27
Imię: Andrzej
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kozy

Post autor: WąskiVFR » sob 08 maja 2010, 15:28

Widzisz nawet pasażer się czasem przydaje :mrgreen:
Pan Wąski jest DEBEŚCIAK i jego Mafia też :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości