Budujemy Ryko-Grylowisko dla Dzieciaków z DD [9-11][23-25].4

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Post autor: MARCO » ndz 25 kwie 2010, 21:46

... Sowa już wiem skąd się wziął kciuk na Gabasowym gryfie

http://www.youtube.com/watch?v=6lbvSBNLLoo

Awatar użytkownika
diablique
klepacz
klepacz
Posty: 530
Rejestracja: wt 12 sty 2010, 23:03
Imię: Ann
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: diablique » ndz 25 kwie 2010, 21:51

a my standardowo z przygodami ;)
najpierw jakiś kot przez droge nam przeleciał i udało sie nie trafic gnoja, potem jakieś dwa zajace czy króliki...
a jeszcze później jakiś Wilczur nam leciał na czołowowe (ja rozumiem ze poruszał sie szybko bo biegł to zamiast chodnikiem to jezdnia ale żeby "pod prad")
a potem zatrzymywalismy sie bo samochód leżał w rowie...szybka akcja: awaryjne, kogut zółty na dach i apteczka w łapkę lecimy do faceta w aucie bo jakoś siedzi i sie nie rusza...
dopadamy otwieramy drzwi...gość wysiada o własnych siłach wiec ja pytam czy nic mu nie jest (Adam w tym czasie juz go za kark macai barki) a facet nam mówi że juz czeka na pomoc drogową i że policja juz była :evil
wiec skonczyło sie z lekkim usmiechem ale kawa juz potem nie byla nam potrzeba ;)

dziękujemy za miły dzień :)
nie wiem kto miał większy ubaw dzieciaki czy pies :twisted:
mam tylko nadzieje, że w przeciwieństwie do niego One nie przespały całego dzisiejszego dnia ;)

lightman
teksciarz
teksciarz
Posty: 150
Rejestracja: czw 31 gru 2009, 17:07
Imię: Szymon
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszcz Pomorski
Kontakt:

Post autor: lightman » ndz 25 kwie 2010, 22:17

a mnie znowu nie było... :roll: drugi zjazd a ja znowu nic nie pomogłem :cry

Awatar użytkownika
eater
pisarz
pisarz
Posty: 326
Rejestracja: wt 09 lut 2010, 14:13
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk, Głogów
Kontakt:

Post autor: eater » ndz 25 kwie 2010, 22:57

Melduję posłusznie dotarcie do eaterowej bazy wypadowej. ;)

Podróż minęła szybko i miło. Wasyl i Patrycja to super piloci.

Na obwodowej spotkaliśmy jeszcze Rudą i na pasie zjazdowym udało się Jej życzyć najlepszego. :)

Dziękuję Wam wszystkim Bracia i Siostry za kolejny cudny weekend. :)

Do zobaczenia!

Awatar użytkownika
Rozan
klepacz
klepacz
Posty: 539
Rejestracja: wt 26 sty 2010, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Konin/Toruń

Post autor: Rozan » ndz 25 kwie 2010, 23:50


SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » pn 26 kwie 2010, 01:00

Przyjechałem pokłócony z Marco, wyjechałem pokłócony z Gabasem oraz z pełnym notatek kalendarzem kiedy z kim mam się kłócić. Jakoś to muszę poukładać. Gabasie, nikt jak ty nie potrafi znaleźć alternatywy dla oczywistych rozwiązań. Od tego wyjazdu (czerpiąc z Kławego) jestem twoim idolem. Fred, brak mi słów szacunu, więc może niech Gabas wypowie sie nt. twej wycieczki pt. "Jadę bo tak mam". motoride:
Lightman, czas przyznać ci ostrzeżenie wzrokowe, za po pierwsze wyślizgiwanie się niczym Ryba ( hihi ) z bycia wśród Bytów, oraz metodycznego ukrywania swej przesympatycznej małżowinki Basi pod pretekstami "z nieba". ;-) Dzięki za to, że "znowu cię nie było". Dzięki temu grilek stoi jak na pogodę.
Na fotach które zamieszczę wkrótce wypatrujcie nieocenionego taty Basi (teścia Szymka - Lightmana), bez którego byśmy se palili na krowich plackach. :faint
Ryba, powinieneś być netoperkiem - w nocy dopiero budzisz zmysły. Dzięki za to, że daliście się z Kasiorem namówić.
Rożna nie będę chwalił, bo przy najbliższej mamy się kłócić.
Karol zrobił swoje niczym Murzyn i dlatego ... może przyjść. Dla niewtajemniczonych cały czas był z nami i uczestniczył choć ... nikt go nie chciał :lol
Zuzka jak zwykle nic nie pokazała ( :tts ) poza nowym narzeczonym. Na całym świecie nie ma drugich takich niepasujących elementów grilla, tak wspaniale spełniających stawiane im warunki.
Eater, chyba jesteś akustyczną ikoną zloty. IIIIITER!!! Pyszne. :mrgreen:
Kławy i Kława, fajna zabawa. :lol:
Wasyla nie będę kadził. Nie ma potrzeby. Wszystko już było.
Zbyszek, twoje pierwsze słowa "jestem, co mam robić?" nie dają o sobie zapomnieć.
LoVello, miła niespodzianka.
Jeśli o kimś zapomniałem to ma PeHa w ustach, ale sami wiecie ile tam się dzieje.
I na koniec: W domu, thnx 4 ol


PS
Rozan pisze:focie
coś nie bangla


edit
Tak czułem, że o kimś zapomniałem.
Łysolki, wpadli na chwilę, żeby przywieźć słodycze i ogoniastą zabawkę, pobyli moment i odjechali. Mówią, że było warto.
Ostatnio zmieniony pn 26 kwie 2010, 08:46 przez SOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Rozan
klepacz
klepacz
Posty: 539
Rejestracja: wt 26 sty 2010, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Konin/Toruń

Post autor: Rozan » pn 26 kwie 2010, 01:33

focie

juz jest ok

Awatar użytkownika
KASIOREK
teksciarz
teksciarz
Posty: 106
Rejestracja: czw 11 mar 2010, 23:20
Imię: Katarzyna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: 100lnica
Kontakt:

Post autor: KASIOREK » pn 26 kwie 2010, 11:16

My z Rybką również dziękujemy wszystkim za spotkanie. Było jak zwykle bardzo miło. Tylko trochę nie wyspani byliśmy bo nam ktoś nie dał pospać :-) Tak jest jak się dzieli pokój z .... Sową i z Gabasem co śpi na kraula. 3majcie się cieplutko. Do następnego.

adjar
klepacz
klepacz
Posty: 802
Rejestracja: pt 08 sty 2010, 15:46
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: adjar » pn 26 kwie 2010, 11:22

Fred pisze: Ejter, Adjar - poranna kawa z Wami to sama przyjemność, spanie na podłodze tez :mrgreen: :P
Poranna kawa fajna sprawa, tylko czemu do mnie trafiają wszystkie pęknięte kubki? :)

A ja w ogóle składam protest, bo ktoś mi "zniknął" kanapki z lodówki (żeby choć jedną zostawił) i na głodnego, bez śniadanka, do domu dotarłem, biedny miś (no bo jakoś tak jak już jechałem, nie chciało mi się na żarcie zatrzymywać) :) Na szczęście udało się dotrzeć mimo zaawansowanego wyczerpania głodowego, nawet ładowanie jakoś dało radę i tym razem aku się nie rozładował (może dlatego, że na wszelki wypadek na tankowanie przesądnie zatrzymałem się na innej stacji).

Awatar użytkownika
eater
pisarz
pisarz
Posty: 326
Rejestracja: wt 09 lut 2010, 14:13
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk, Głogów
Kontakt:

Post autor: eater » pn 26 kwie 2010, 12:53

Mam podejrzenie, że te kanapki zniknęła Ci Wasylowy Plecaczek. :)
I nawet nie myśl o tym, że moja ksywka może sugerować jakobym to ja je podiwanił. ;)

Następną razą podziel się kulturalnie to nikt nie będzie Ci ich musiał znikać przyjacielu. :mrgreen:
Terror Mechanicznej Pomarańczy!

Potrzebujesz części do moto w dobrej cenie? Pytaj! :)

adjar
klepacz
klepacz
Posty: 802
Rejestracja: pt 08 sty 2010, 15:46
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: adjar » pn 26 kwie 2010, 13:17

Co się będę dzielił kanapkami z nieszczególna zawartością, które przez cały dzień w kufrze się gniotły - żeby mnie ktoś potem za rozstrój żołądka znielubił? :)

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » pn 26 kwie 2010, 18:25

KASIOREK pisze:Tak jest jak się dzieli pokój z .... Sową i z Gabasem
Ja tam bym spał spokojnie :roll: , tylko Gabasek uznał, że można to samo spanie "wykonać" w inny sposób. No i starał się jak mógł. :-)
A Ryba już się nie gniewa na niego za tę nieco uatrakcyjnioną nockę? :?:

Foty moje: http://picasaweb.google.pl/Ownersclubvf ... 2325042010#

Awatar użytkownika
Rozan
klepacz
klepacz
Posty: 539
Rejestracja: wt 26 sty 2010, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Konin/Toruń

Post autor: Rozan » pn 26 kwie 2010, 23:26

Zbyszkowi chyba należą się największe podziękowania. Super, że z nami byłeś. Chociaż jestem w tym gronie nowy, to każde grono ma jedną wspólną cechę... ci, którzy mają być - są, a reszta wynajdzie dla siebie najbardziej błahy powód, żeby się nie pojawić.
Ty miałeś spory problem, a jednak do nas dołączyłeś. Tacy ludzie to rzadkość. Jesteś WIELKI!

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » pn 26 kwie 2010, 23:36

goman, wiertła dotarły, są tak ładne, że nie będziemy nimi wiercić tylko będziemy je wozić z dumą. Dzięki za pomoc. Zapodaj tu Firmę, która podarowała nam takie kosztowne narzędzia. Dołączymy ją do tablicy sponsorów.

GaBaS
klepacz
klepacz
Posty: 563
Rejestracja: śr 20 wrz 2006, 22:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Post autor: GaBaS » wt 27 kwie 2010, 00:44

Ja dopiero w domu:) dzięki wszystkim łobecnym, milo z wami pracować:) no za

wyjątkiem ssskierowników:) co nie Mors :evil

szkoda mi tych dzieciaków no ale przynajmniej tyle możemy dla nich zrobić

Sowa it is for you http://www.youtube.com/watch?v=z6UIXEDZGmg
GaBBaS

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości