Prośba o 1% podatku

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
slimak
klepacz
klepacz
Posty: 1135
Rejestracja: pn 05 sty 2009, 19:25
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ROBUŃ okolice Kołobrzegu

Prośba o 1% podatku

Post autor: slimak » pn 15 lut 2010, 23:36

Z racji gorącego okresu rozliczania się z fiskusem jest mała prośba. Moja Koleżanka zbiera pieniążki na leczenie synka, może ktoś będzie zainteresowany pomocą. Tu kilka słów od Agnieszki:
Nazywam się Agnieszka Linkiewicz, jestem matką samotnie wychowującą dwóch synów. Ojciec dzieci zginął w wypadku samochodowym. W marcu 2009 zauważyłam, że mój starszy syn Cyprian zrobił się spokojny i zmęczony, nie miał ochoty na zabawę, dużo pił i siusiał. Po zrobieniu badań okazało się, że zachorował na cukrzycę typu 1. Choroba ta charakteryzuje się tym, że organizm nie produkuje insuliny, a bez insuliny nie jest w stanie pobrać z krwi glukozy, która pochodzi z pożywienia. Źle prowadzona cukrzyca może doprowadzić do powikłań typu miażdżyca tętnic, choroby serca, oczu czy też nerek. Codziennie borykamy się z problemem choroby syna. Przez kilka miesięcy podawalam insulinę za pomocą "pena" (5-6) ukłuć dziennie, jednak od czerwca 2009 zostaliśmy podłączenie do pompy insulinowej dzięki której nie trzeba dokonywać kilku zastrzyków dziennie, wystarczy jedno ukłucie na trzy dni. Jednak osprzęt do pomy jest drogi. Z powodu choroby syna nie mogę podjąc pracy, a bardzo chciałabym mu pomóc w miarę normalnie żyć, a dzięki pompie jego młode życie jest o wiele lepsze. Dlatego zwracam się z prośbą o wsparcie przy zakupie oprzyrządowania do pomy insulinowej. Jeśli chcesz pomóc wystarczy, że przekażesz swój 1%podatku na leczenie mojego syna.
nazwa OPP:Fundacja Dzieciom "Zdążyć z pomocą"
KRS: 0000037904
dla Cypriana Kaczocha
Jesli Jeśli ktos chcialby wpłacić dobrowolnie jakas kwote to podaje namiary
Fundacja Dzieciom "Zdazyc z pomoca" ul.Łomiańska 5 01-685 Warszawa
nr.konta 41124010371111001013219362
z dopiskiem darowizna na rzecz Cypriana Kaczocha

za okazaną pomoc dziękuję w imieniu swoim i Agnieszki
POZDRAWIAM
W razie jakichkolwiek pytań proszę o tel podany poniżej
505155142
ZKL

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości