VFR 1200

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
Tomaso
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 92
Rejestracja: czw 17 maja 2007, 23:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: DL1

Post autor: Tomaso » śr 24 lut 2010, 19:34

mors pisze:11500Ł to i tak 8000pln taniej niż w PL ale wiadomo UK to biedny kraj i żeby sie tam sprzedało trzeba cenę obniżyc - nie to co w bogatej Polandii :evil

taaaaa ja też ślubu z Hońdzią nie brałem, a jakbym nawet i brał to od czego rozwody... albo skok w bok :evil byle tylko cylindry nie stały tak równo jak sztachety w płocie w poznańskiem, ale rozchylały jak na wsi mazurskiej bliżej wschodniej granicy - znaczy V- tak R-nie :evil
sie nie znasz .............. :evil
vitek na wiosne >>> viewtopic.php?t=8360

Awatar użytkownika
Klepak23
pisarz
pisarz
Posty: 312
Rejestracja: czw 09 kwie 2009, 22:24
Imię: Jacek
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Klepak23 » śr 24 lut 2010, 20:15

Cena ceną ale przetestować chociaż byłoby sympatycznie. Kilku szczęśliwców z filmu mogłoby po takim teście wieeeele ciekawego wnieść do tematu;)
http://www.youtube.com/watch?v=48itK4n-FVM
Głupota na stałe zawładnęła częścią mojego umysłu...

Awatar użytkownika
grzegrzol
pisarz
pisarz
Posty: 405
Rejestracja: czw 28 maja 2009, 13:30
Imię: grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: londyn

Post autor: grzegrzol » czw 25 lut 2010, 11:41

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/ ... r-verdict/

artykuł w McN świadczy, że nie wszystkim nowa vfr-a przypadła do gustu. Kufry mało pojemne
i nie pomieszczą kasku, zasięg na zbiorniku to 130 mil do zapalenia się kontrolki rezerwy.
RZEŹNIK ZE SHROPSHIRE

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » czw 25 lut 2010, 13:06

Tomek, ale na czym się nie znam?

- na przeliczeniach kursów walut?
- biedzie w Ju-Keju i bogactwie w Polandii?
- rozwodach, ślubach i skokach w bok?
- czy obliczeniach kąta rozchylenia sztachet w płotach na wsi polskiej?

czy generalnie NA NICZYM? :evil a tu to się akurat muszę zgodzić (zawsze mnie zastanawiało za co właściwie płacą mi w robocie i dlaczego tak dużo? :evil )

Co do jazd próbnych - 85% będzie zachwyconych, 10% - nieźle, 4%- tak sobie i 20% - do D.U.P.Y ("nie umywa się do tego skootera, który akurat mam")
czemu nie sumuje się to do 100% - to zagadka nie do rozwiązania :biggrin

jak mi dadzą za free karnąć się motocyklem o pojemności 1200ccmów nówka sztuka (a fju handred majls on de nort of skotland) to będę piał pod niebiosa ( a po drodze wpadnę na ginesika do znajomych w Darlingtonie :evil i to będzie największy pozytyw tego testu :biggrin
a poważnie - to opinia o moto zależy od tego kto się na co przesiadł, na czym latał i jakie ma preferencje :biggrin
ja mam takie, ze jak cos dają za darmo to nie wybrzydzam :evil

kiedyś jeden szejk arabski chciał mi dać rolls-royce'a i dwie nałożnice. Nie wziąłem... rollsa :evil bo nie miał do pełna płynu w spryskiwaczu, a tu zanosiło się na deszcz... za jakieś 15 do 20 lat :evil
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » czw 25 lut 2010, 18:50

mors pisze: jak mi dadzą za free karnąć się motocyklem o pojemności 1200ccmów nówka sztuka (a fju handred majls on de nort of skotland) to będę piał pod niebiosa ( a po drodze wpadnę na ginesika do znajomych w Darlingtonie
to zrobimy tak - wpadniesz do nas do Darlo ( skrót miejscowych :evil )na Guinesska i pojedziemy potem albo nawet przed do Hondy i się dowiemy czy dadzą Ci się karnąć :evil
Obrazek

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » pt 26 lut 2010, 00:18

nic dodać nic ująć :biggrin nie żebym wybrzydzał, ale będzie extra cold - ten co lubimy naaajbardziej :biggrin
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » pt 26 lut 2010, 15:02

extra cold koniecznie - jak dobrze wiemy wspomaga chłodzenie systemu :twisted: :twisted:
Obrazek

Awatar użytkownika
Tomaso
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 92
Rejestracja: czw 17 maja 2007, 23:59
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: DL1

Post autor: Tomaso » pt 26 lut 2010, 16:37

mors pisze:Tomek, ale na czym się nie znam?
Na tym, że poządasz motocykl z rozchylonymi cylindrami o mitycznym dole :biggrin .
Dobrze jest w linii jak nikt sie nie wychyla :evil

Żeby nie było, że sam off top

Mi sie podoba nowa vfrka ale ... tłumik do wymiany , kardan wygląda jak rura od klozetu , mogli dac jakies weselsze barwy ... np rysunki plemienne na owiewce :cool
Ostatnio zmieniony sob 27 lut 2010, 02:02 przez Tomaso, łącznie zmieniany 1 raz.
vitek na wiosne >>> viewtopic.php?t=8360

Awatar użytkownika
adi610
klepacz
klepacz
Posty: 783
Rejestracja: pt 20 cze 2008, 10:38
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: adi610 » pt 26 lut 2010, 16:52

Tomaso pisze: Mi sie podoba nowa vfrka ale ... tłumik do wymiany , kardan wygląda jak rura od klozetu , mogli dac jakies weselsze barwy ... np rysunki plemienne na owiewce :cool
tłumik to porażka ...
ale jeżeli prowadzi się tak dobrze jak obiecują to trzeba będzie zainwestować w wydech (nie mylić z tłumikiem)

Awatar użytkownika
adi610
klepacz
klepacz
Posty: 783
Rejestracja: pt 20 cze 2008, 10:38
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: adi610 » ndz 28 lut 2010, 10:57

porównanie motorrad-online.de niestety ciężko stwierdzić obiektywność testu ponieważ w tym miesięczniku wygrywa zawsze BMW.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lopes
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 58
Rejestracja: czw 02 paź 2008, 00:10
Imię: Lopes
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Google
Kontakt:

Post autor: Lopes » czw 04 mar 2010, 23:29


Awatar użytkownika
mack72
klepacz
klepacz
Posty: 802
Rejestracja: śr 30 maja 2007, 11:32
Imię: MACIEJ
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

Post autor: mack72 » pt 05 mar 2010, 09:26

adi610, w pełni sie z tobą zgadzam, obiektywny test bedzie dopiero wtedy kiedy my bedziemy mogli porównać takie sprzęty a nie fachowcy z MOTORRAD :twisted:

Awatar użytkownika
michał RC 46
pisarz
pisarz
Posty: 498
Rejestracja: pn 16 lut 2009, 20:08
Imię: Michał
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michał RC 46 » pt 05 mar 2010, 10:07

adi610 pisze:tłumik to porażka ...
Mi tam się bardzo podoba :P
Co do testu nie czytałem,ale to fakt że zawsze Niemcy chwalą swoje motocykle i z samochodami jest to samo.Dla mnie Honda nie ma sobie równych szczególnie VFR,a BMW jeszcze niedawno ze swoimi motocyklami to się kryło po krzakach bo wstyd to było postawić wśród innych motocykli :grin:
Czerwone najszybsze !

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » pt 05 mar 2010, 10:20

Tomek - dla mnie - jak jestem zafascynowany to równie ważny jest mityczny dół jak i środek, ale nie zapominam o górze :biggrin co do hasła rodem z PKP "nie wychylać się!" to jednak w talii zawsze V-ka będzie bardziej wcięta a to mnie już zdecydowanie kręci :evil

generalnie chodzi o to żeby dobrze burczało pod dupką i szło do przodu - ale przyznaję, że w kwestii cylindrów na V-kę zawsze byłem napalony jak ślimak na kapustę :evil

Ten test jest zdecydowanie tendencyjny - na trzech fotografiach VFRa zdecydowanie wyprzedza Bejcę i tylko na ostatnim o pół długości została! :evil i co? OSZUŚCI!!!

To pismo uwielbia porównywać BMW do motocykli o mniejszej pojemności i zawsze wychodzi, że są zdecydowanie lepsze bo... mają większą pojemność :evil
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Żeton
klepacz
klepacz
Posty: 1162
Rejestracja: czw 25 cze 2009, 17:38
Imię: Artur
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bronisławów / Warszawa
Kontakt:

Post autor: Żeton » pt 05 mar 2010, 10:27

Jak ją widziałem na żywo to o wiele lepie wygląda niż na foto :)
no i też fajnie się na niej siedzi :lol: teraz trzeba czekać na jazdy testowe :smile:
Nie ma obcych wśród Błękitnych Rycerzy, są tylko niespotkani przyjaciele. "There are no strangers, only friends you haven't met. RIDE WITH PRIDE

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości