PYTANIE JEST PROSTE, cdn...

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
zuzia tajger
klepacz
klepacz
Posty: 1479
Rejestracja: ndz 15 kwie 2007, 18:41
Imię: ...
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zuzia tajger » sob 13 cze 2009, 00:15

Generalnie z jednej strony cieszy mnie fakt, ze się przerzucili na Ciebie.
Nic osobistego, poprostu lubie za bardzo dwoch zainteresowanych. I cieszę się, że narazie jest tu spokoj.
A z drugiej strony widzę, iż Twoje poczucie humoru jest zbliżone do Luka Boga Bogów.
Więc generalnie miło, że jesteś :) Dogadacie się, ale z tytułu tego, iż osób poddenerowanych nie znasz to może zostaw przemyślenia na wspólne piwo na zlocie mhmm ? :)
...

Awatar użytkownika
.Thor.
bywalec
bywalec
Posty: 27
Rejestracja: czw 14 maja 2009, 13:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: .Thor. » sob 13 cze 2009, 00:21

Wiesz, GENERALNIE to ja widzę dalej mnie jako "oni" i GENERALNIE mnie to nie bawi :P, ale skoro Ciebie to satysfakcjonuje to mnie to cieszy :)

zuzia tajger
klepacz
klepacz
Posty: 1479
Rejestracja: ndz 15 kwie 2007, 18:41
Imię: ...
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zuzia tajger » sob 13 cze 2009, 00:23

Chyba nie zrozumiałeś mojego postu, czytam, że dużo pijesz, teraz też ? :)

A i Thor sprawdzony.
Jedna osoba z jego konta pisza. I tylko z jego.


Panowie ... :)
...

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post autor: PETER » sob 13 cze 2009, 00:52

tak sobie czytam i czytam ,i dochodzę do wniosku że całe to zamieszanie zostało zrobione umyślnie dzięki takim działaniom starych wyjadaczy na forum się coś dzieje i jakie ilości wejść można zanotować ,i jakie dyskusje ,niby moderator usunął ,ale jest ,niby MRF zablokował ale jest,niby koledzy sie poobrażali ale właściwie? to to wygląda jak w polityce wszystkim nam mydlą oczy ale z drugiej strony takie forum naprawdę żyje a ze przy okazji inni sobie trochę podokuczają to jak w przysłowiu "kto sie lubi ten się czubi" a znając osoby zainteresowane SOWA,ACHMED PPAMUŁA ,wiem że prywatnie sie bardzo lubią i szanują :lol:
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
WiktorVFR
klepacz
klepacz
Posty: 1452
Rejestracja: wt 05 cze 2007, 08:32
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ipswich, Suffolk
Kontakt:

Post autor: WiktorVFR » sob 13 cze 2009, 08:22

a ja wiem kim jest THOR :D

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » sob 13 cze 2009, 08:53

kim? 8)
A Rh POSITIVE

zuzia tajger
klepacz
klepacz
Posty: 1479
Rejestracja: ndz 15 kwie 2007, 18:41
Imię: ...
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zuzia tajger » sob 13 cze 2009, 13:21

Gej jest tylko jeden !
...

Awatar użytkownika
WiktorVFR
klepacz
klepacz
Posty: 1452
Rejestracja: wt 05 cze 2007, 08:32
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ipswich, Suffolk
Kontakt:

Post autor: WiktorVFR » sob 13 cze 2009, 14:33

zuzia tajger pisze:Gej jest tylko jeden !
to prawda :D

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Post autor: Jacko » sob 13 cze 2009, 18:22

rommi pisze: nawet te przepite mordy ? ;-) :lol

może w Lublinie przy bro lub innym sponiewieraczu,
ja stawiam ;-)
nawet przepite aby były. W sumie dawno Was juz nie widzieliśmy.
I na pewno rozmowa załatwi wszystko, bo jakoś zdanie PETERA mnie nie przekonuje że niby podkręcają admini liczbę wizyt :razz:

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » sob 13 cze 2009, 19:28

Jacko.
Ale zobacz jaki skutek!
Po kilku miesiacach milczenia nareszczie sie odezwales. A juz mialem wrazenie ze zapomniales o korzeniach.

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Post autor: Jacko » sob 13 cze 2009, 19:34

Piotrze jeżeli to zrobiliście tylko po to żeby mnie ściągnąć to udało się :mrgreen:

A tak poważnie to nigdy nie zapomniałem o korzeniach i cały czas noszę naszywkę klubową na smyczy przy kluczach od moto. Cóż trochę ostatnio mam mało czasu przez różnego rodzaju sprawy. Ale mam nadzieję że w dużej liczbie starych wyjadaczy tego forum i nowych oczywiście też spotkamy za tydzień. :lol:
Ostatnio zmieniony ndz 14 cze 2009, 02:29 przez Jacko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Janusz B.
klepacz
klepacz
Posty: 1131
Rejestracja: wt 13 lut 2007, 22:33
Imię: Dżony
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janusz B. » sob 13 cze 2009, 21:54

Wg mnie Thor ma rację pod każdym względem.

1. Co do skakania sobie do oczu i wrażenia, jakie na postronnych osobach to wszystko może wywrzeć - niepodobna się z nim nie zgodzić.

2. Co do wielości kont - wyluzujcie z tymi podejrzeniami. Raz, czy dwa, a może więcej ktoś założył konto w stylu "dziewczyna napalona possie motocykliście pytona" ;-) - ale to było dla jaj (wybaczcie dwuznaczność). Do tego dochodzi Suwak Sowy - ale na to chyba tez należy patrzeć z przymrużeniem oka. Jeżeli jednak ktoś zakłada nowe konta i pod ściemnionym nikiem rzuca kontrowersyjne hasła, to albo jest miętką fają i wstydzi się własnych poglądów, albo robi to, bo ma za dużo czasu i chce zamieszać, podyskutować z sobą samym itp. Ale nawet jeśli ktoś się tak zabawia, to nie znaczy, że osoba, która mówi nam, że zachowujemy się jak szczeniaki, że nas po prostu poyebauo, od razu posługuje się takim właśnie ściemnionym kontem. Jeszcze chwila i to forum zmieni się w stronę paranoików wietrzących spisek w każdym poście.

A teraz wybaczcie - idę na wódeczkę. Szkoda, że nie z Thorem, bo z tego co widzę, pewnie byśmy się dogadali.
pzdr -J!
Spytaj milicjanta, on Ci prawdę powie.
Spytaj milicjanta, on Ci wskaże drogę...
http://www.bezwiny.pl

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » sob 13 cze 2009, 22:19

No to ja ostatni, choć nie pierwszy raz wyartykułuję głośno i jednoznacznie, czy ktoś chce wierzyć czy nie, że SUWAK powstał nie po to by memrać w tematach i ściemniać, i nie dla jaj, a dla uczczenia rejestracji 1000-go członka forum. Jego późniejsza rola nie była przewidziana w chwili rejestracji.
Spocznij. ;-)

A co do tego skakania do oczu, o którym pisał Jano i .Thor. to w prawdzie z Pamułą przyznaliśmy w końcu rację co do tego konkretnego przypadku, to w pojęciu ogólnym idąc za myślą która pojawiła się na forum w innym temacie, to można ścierać poglądy w dyskusji, nawet bardzo ostro i emocjonalnie i nie koniecznie musi być to gorszym rozwiązaniem od milczenia. Jak pokazał dzisiejszy przykład po wielu ostrych wymianach zdań i wzajemnym zszarpaniu zakończeń nerwowych udało się Pamule i Sowie usiąść obok siebie i rozmawiać jakby nic się nie stało. Może nie koniecznie samo zło z akcji tej wypełzło? Może jednak o coś wszyscy będziemy mądrzejsi?
.Thor. pisze:Jeszcze jedna sprawa:
nie mam dostępu do wszystkich tematów tego forum, co jestem w stanie zrozumieć (nie wszystko jest dla wszystkich a tym bardziej dla "nowych") ale do tak żałosnego tematu mam, ba nawet do drugiej edycji..... czy ja powinienem się tu wypowiadać ? skoro mogę wejść tutaj i powyzywać was to co macie schowane w tematach tematach nie dostępnych dla wszystkich ?

Wiecie, boję się nawet sprawdzić, bo dowiem się, że jesteście pedofilami i będę musiał was wszystkich pozabijać :razz:
Dobra .Thor. A skąd ty wiesz, że są jakieś tematy niedostępne jeśli nie masz do nich dostępu?
No i jeszcze raz namawiam cię do założenia tematu w innym dziale. Tę dyskusję traktuję w innych kategoriach niż zabawę w rozważanie kim jest .Thor. Nie umniejszam tobie, ale po lekturze twoich postów mam jak sądzę prawo uważać, ze nie muszę ci tłumaczyć różnicy między tematami, a nie chciałbym, by twoje zwody i dowody stały się powodem do przeniesienia poważnego jak by nie było tematu do np. działu HUMOR. Chętnie z tobą powalczę wspólnie lub przeciw, ale nie tu. Pzdr.

zuzia tajger
klepacz
klepacz
Posty: 1479
Rejestracja: ndz 15 kwie 2007, 18:41
Imię: ...
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zuzia tajger » pn 15 cze 2009, 15:42

pokaze cycki do cholery ! tylko wyluzujcie :)
...

Awatar użytkownika
Joaśka
pisarz
pisarz
Posty: 457
Rejestracja: sob 31 maja 2008, 09:59
Imię: Joanna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: LUBLIN
Kontakt:

Post autor: Joaśka » pn 15 cze 2009, 20:14

zuzia tajger pisze:pokaze cycki do cholery ! tylko wyluzujcie :)

Ja się przyłączę i też pokaże :tts Niech tylko spokój zapanuje na Forumie bo jest niezbędnie niezbędny.

Cycki walczą o spokój
:grin:

Joaśka
Możesz kłamać i mówić nieprawdę lub połowę prawdy albo połowę kłamstwa. Możesz żartować, zmyślać, nabierać, przekręcać fakty lub wyssać je z palca. Możesz opowiadać bajki, mijać się z prawdą i łgać.
Siebie i tak nie oszukasz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości