Rozliczenie pieniędzy za wieniec i co dalej.

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim

Co zrobiæ z reszt± pieniêdzy

proporcjonalny zwrot ka¿demu
0
Brak głosów
msza za Piotrasa
10
14%
krzy¿ i znak
30
42%
CZD
13
18%
inne
18
25%
 
Liczba głosów: 71

Awatar użytkownika
JuNioR
klepacz
klepacz
Posty: 777
Rejestracja: śr 23 sty 2008, 00:14
Imię: Przemek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: JuNioR » sob 16 maja 2009, 20:05

SOWA pisze:Znaczy co, że dopiszmy zero i wtedy byś się już nie krępował? Nie rozumiem.
Tak Sowa.
Ja również uważam, że dawanie komuś równowartości wieńca, ze szlachetną miną pt:"Nasz wkład", czy "zwrot części kosztów", jest po prostu bardzo nie na miejscu. I dziwi mnie to, że komukolwiek trzeba tłumaczyć dlaczego jest to absolutnie niestosowne.

Ja widzę jeszcze jedną opcję - zamrozić na razie te pieniądze, jako początek składki ownersów na pomoc w poradzeniu sobie z kosztami rehabilitacji której może potrzebować Magda.

Awatar użytkownika
igor
klepacz
klepacz
Posty: 1051
Rejestracja: śr 17 paź 2007, 17:02
Imię: Igor
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Post autor: igor » sob 16 maja 2009, 20:15

popieram Juniora. zaznaczyłem "inne"...

Awatar użytkownika
adi610
klepacz
klepacz
Posty: 783
Rejestracja: pt 20 cze 2008, 10:38
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: adi610 » sob 16 maja 2009, 21:48

cokolwiek zadecydujecie ja się z tym zgadzam, mojego głosu można nie brać pod uwagę.

GaBaS
klepacz
klepacz
Posty: 563
Rejestracja: śr 20 wrz 2006, 22:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Post autor: GaBaS » sob 16 maja 2009, 22:25

nie klepta tylko głosujta!!! ile ludzi tyle zdań, ja za 3(krzyż, znak)
GaBBaS

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » sob 16 maja 2009, 23:28

JuNioR pisze:Tak Sowa.
Ja również uważam, że dawanie komuś równowartości wieńca, ze szlachetną miną pt:"Nasz wkład", czy "zwrot części kosztów", jest po prostu bardzo nie na miejscu. I dziwi mnie to, że komukolwiek trzeba tłumaczyć dlaczego jest to absolutnie niestosowne.
Protestuję przeciw wyszydzaniu w stylu "ze szlachetną miną", "zwrot kosztów" itd. Ja Wasze zdanie szanuję choć się z nim nie zgadzam, ale dbam o to by nikogo nie urazić choćby w stopniu najmniejszym. A jeśli wstydzicie się dać komuś 500 złoty z dobrego serca bo to za mało, to ja mogę przyjąć na siebie takie zadanie i nie będzie mi wstyd, że ofiaruję tyle ile mam, a nie więcej.
Ostatnio zmieniony ndz 17 maja 2009, 09:47 przez SOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » ndz 17 maja 2009, 02:23

Sowa ja też Cie bardzo szanuje i twoje zdanie, ale doprawdy nie rozumiem co to ma być ? człowieku Ci ludzie nie stracili dobytku w powodzi tylko członka rodziny!! czy wyscie qrwa poszaleli ?? czy takie zachowanie ma choć cień stosownego zachowania? Sowa nawet jesli bys tam dopisał dwa zera to i tak bym tego nie zrozumiał.. Ale naprawde rozumiem że każdy chce jak najlepiej i ze kazdy moze mieć swoje zdanie.. ale to naprawde jest niestosowne do kwadratu.. Stosowne było pożegnanie przyjaciela w sposób w jaki na pewno chciałby być pożegnany, wspieranie jego Rodziny na tyle na ile każdy potrafił w tej koszmarnej sytuacji, ale nie to..

Awatar użytkownika
umberto
teksciarz
teksciarz
Posty: 181
Rejestracja: pt 07 kwie 2006, 12:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: umberto » ndz 17 maja 2009, 08:31

KONIEC!!! To k....wa nie jest dyskusja na temat jakiegos zlotu czy spotkania, prosze glosowac na to co jest na liscie , jesli ktos ma jakies inne propozycje to na PW do shoov i glosowac na inne. Nikomu nie narzucamy zdania , poprostu glosujmy a nie zasmiecajmy tematu przemysleniami kazdego co nalezalo by zrobic z taka kwota. Jest podane w ankiecie pare opcji wiec jest ok.GLOSOWAC!!!
nie kradnij!!! rząd nie lubi konkurencji;) ekipa MTZ

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » ndz 17 maja 2009, 09:46

Mógłbym tu jeszcze podyskutować na temat dobrego i złego tonu, co wypada a co nie. Dzięki Shoov za uświadomienie kalibru problemu. Pewnie bez tej pomocy bym nie dostrzegł powagi sytuacji.

A dyskusja tu jest akurat o pieniądzach a nie uczuciach.
umberto pisze:Jest podane w ankiecie pare opcji wiec jest ok.GLOSOWAC!!!
Shoov pisze: Może ktoś ma inny pomysł to słucham.
No i dlatego się rozmawia.
Ale styknie. Nie odezwę się więcej w tym temacie.

Awatar użytkownika
muchaok
klepacz
klepacz
Posty: 984
Rejestracja: pt 08 lut 2008, 11:07
Imię: Jacek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: muchaok » ndz 17 maja 2009, 14:06

Tak... emocje, emocje....
Jednakże, uważam iż używanie słów nieparlamntarnych w takich tematach, jest niestosowne.
Głos oddaje na inne, gdyz bardzo spodobał mi sie pomysł zbierania na rehabilitacje Magdy. Jeśli teraz ktoś będzie potrzebował pieniędzy, to najprędzej Ona i jej rodzina.
Każdego dnia powiększa się lista ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.

Awatar użytkownika
Gacol
klepacz
klepacz
Posty: 1921
Rejestracja: wt 18 wrz 2007, 13:28
Imię: Jacek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Imielin

Post autor: Gacol » ndz 17 maja 2009, 14:09

Jeśli nawet w temacie w którym mozemy zrobic cos dobrego jest wija to lepiej dać sobie spokój i poodsyłac kase a każdy zrobi co chce.Nawet tyel sie dogadac nie można na spokojnie
VFR750 RC36 I
VTR1000 SP 1
VFR800 FI:)

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » ndz 17 maja 2009, 14:21

muchaok pisze:Tak... emocje, emocje....
Jednakże, uważam iż używanie słów nieparlamntarnych w takich tematach, jest niestosowne.
Głos oddaje na inne, gdyz bardzo spodobał mi sie pomysł zbierania na rehabilitacje Magdy. Jeśli teraz ktoś będzie potrzebował pieniędzy, to najprędzej Ona i jej rodzina.
szkoda ,że tej opcji nie ma w ankiecie.
Zgadzam sie w 100% - jesli temat pieniędzy ma wywoływac tak skrajne emocje, to przekażmy pieniądze Magdzie. Może ktos napisze ,że to żenujące? To wytłumaczę na pw ,że nie.
Obrazek

Awatar użytkownika
umberto
teksciarz
teksciarz
Posty: 181
Rejestracja: pt 07 kwie 2006, 12:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: umberto » ndz 17 maja 2009, 17:15

No wlasnie, moze i mie troche emocje poniosly za co przepraszam ale naprawde tyle jest zdan ile osob i ja to rozumie ale naprawde my wszyscy z kraka jestesmy zalamani i nie mamy sily dyskutowac co zrobic z 525zl czy jakos tak. Po to shoov dal kilka opcji aby kazdy wzglednie mogl jakas wybrac.Poprostu chcemy jak najszybciej uzyskac poprzez ankiete infrmacje co dalej robimy.
Co do Madzi to napewno bedziemy prosic wszyskich o pomoc jesli bedzie to konieczne, narazie sami malo wiemy, jesli okaze sie ze potrzeba pieniedzy na rechabilitacje to napewno poprosimy i taki fundusz zalozymy. Musimy poprostu najpierw wiedziec co i ile.
Pozdrawiam
nie kradnij!!! rząd nie lubi konkurencji;) ekipa MTZ

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post autor: PETER » pn 18 maja 2009, 02:07

moim skromnym zdaniem Magdzie..................................
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » pn 18 maja 2009, 08:45

Ja chcę resztę ....







... przeznaczyć na jakiś szczytny cel ;-)
Głosuję na inne, na 100% Magdzie teraz przyda się każda pomoc.

Awatar użytkownika
Szozdul
pisarz
pisarz
Posty: 265
Rejestracja: pt 08 sie 2008, 19:13
Imię: Maciek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa - Łomianki

Post autor: Szozdul » pn 18 maja 2009, 09:09

Krzyż i znak na zakręcie chyba jest najlepszą opcją - może uchronić kolejnych motocyklistów... czasem takie znaki - krzyże zostają w pamięci i pilnują zeby za mocno nie odkręcać - chociaż czasami. 500 zł to nie jest powalająca suma jeśli chodzi o rehabilitacje wiec dużo to nie da. jeśli oczywiście zajdzie taka potrzeba zrobi się zrzutkę konkretnie na ten cel.
głos oddany.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości