Rozliczenie pieniędzy za wieniec i co dalej.

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim

Co zrobiæ z reszt± pieniêdzy

proporcjonalny zwrot ka¿demu
0
Brak głosów
msza za Piotrasa
10
14%
krzy¿ i znak
30
42%
CZD
13
18%
inne
18
25%
 
Liczba głosów: 71

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Rozliczenie pieniędzy za wieniec i co dalej.

Post autor: Shoov » sob 16 maja 2009, 10:42

Pozostała kwestia rozliczenia pięniedzy za wieniec i kwiaty.
Łączne wpłaty na ten cel to 1615 zł.


Koszty to
500zł wieniec
520zł róże (80sztuk po 6.5zł)
20zł wstążki
50zł taksówka z wieńcem i różami


zostało 525zł.

Co teraz ?

1 -zwrócić każdemu proporcjonalnie resztę

2 -przeznaczyć te pieniądze na msze za Piotrasa

3 -przeznaczyć je na krzyż i tablice pamiątkową w miejscu wypadku, którą tak czy inaczej będziemy robić pod koniec maja oraz na znak drogowy informujący o niebezpiecznym zakręcie, taki biało czerwony. Znak tak czy siak zrobimy bo w tym roku Piotrek był drugą osobą która zginęła w tym miejscu a sezon dopiero się zaczął, znaku ewidentnie tam brakuje wiec metodą partyzancką po prostu go tam jakoś wkopiemy... chyba że ktoś chce zająć się tym w sposób właściwy, ja nie znam języka, poza tym zanim załatwiło by się na słowacji wszystkie formalności pewnie mieli byśmy sezon 2012, znaku umieszczonego nawet na dziko myślę że nikt nie wykopie bo jego tam po prostu ewidentnie brakuje.

4 -przeznaczyć kasę na CZD

Może ktoś ma inny pomysł to słucham. Nie zamieszczam listy wpłat z konta to bo sprawa prywatna każdego z osobna i nie bede na forum ogolnym tego zamieszczał, jeśli ktoś chce mnie sprawdzić to zapraszam na PW.

Awatar użytkownika
Siogu
pisarz
pisarz
Posty: 374
Rejestracja: pn 08 wrz 2008, 18:42
Imię: Małgorzata
województwo: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Siogu » sob 16 maja 2009, 10:53

Shoov myślę,że 3 wariant jest najlepszy,bo może ten znak i krzyż uratuje choć jedno życie więc chyba warto postawić go na tym feralnym zakręcie
NIE KIERUJE ALE LATAĆ LUBIE

Awatar użytkownika
Gregory
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2088
Rejestracja: pn 07 lip 2008, 11:58
Imię: Grzesiek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Post autor: Gregory » sob 16 maja 2009, 11:23

Shoov, Propozycja 3, lub po prostu przekazać pozostałą kaskę rodzicom Piotrasa. Pogrzeb i wszystkie formalności ich na pewno dużo kosztowały. Zastanówcie się nad tym.
Motocykl jest jak media markt -nie dla idiotów

Grewel-Moto - części i akcesoria do moto - 505-078-145 - potrzebujesz coś, dzwoń lub pisz.

CB500, VFR800 Vtec i VFR800 Fi, CBR600RR, K1200S,

Awatar użytkownika
Gacol
klepacz
klepacz
Posty: 1921
Rejestracja: wt 18 wrz 2007, 13:28
Imię: Jacek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Imielin

Post autor: Gacol » sob 16 maja 2009, 11:27

Kurcze duzo tego nie zostało CZD może tym razem arto by poświęcić na rzecz pkt 3go.Jeśli dobrze pomyśleć to pogdałbym z ta drukarnią co robi kalendarze i może by przygotowała z jakiejś filii taki znak.Wkleiło by sie go na jakiś arkusz blachy dopasowany i znak byśmy mieli.Co do tablicy pamiątkowej...Mój "przyszły"Teść ma zakład kamieniarski więc ewentualnie moge coś podpytać i w ogóle
VFR750 RC36 I
VTR1000 SP 1
VFR800 FI:)

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » sob 16 maja 2009, 13:09

Krzyż, tablica, znak itp jako nielegalny prędzej czy później zostanie usunięty przez właściwe służby. Szkoda energii na działania "na dziko". Ja bym sugerował jak Gregory, przekazać nadwyżkę Rodzinie i potraktować np. jako wkładzik VFR OC w napis na nagrobku.

Fred
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2605
Rejestracja: ndz 08 kwie 2007, 20:48
Imię: .
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Fred » sob 16 maja 2009, 13:25

Ja myśle żeby przeznaczyć je na CZD bo pewnie tak by chciał Piotras. Takie moje osobiste zdanie

Awatar użytkownika
dragoo
klepacz
klepacz
Posty: 643
Rejestracja: wt 14 paź 2008, 12:32
Imię: Jarek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krotoszyn

Post autor: dragoo » sob 16 maja 2009, 14:37

Róbcie jak uwaązcie za słuszne. Na dziko bym tylko nic nie kombinował... Chciałbym tylko zeby kaska byla pozytywnie wykorzystana... Ja reszty nie chce :)

Awatar użytkownika
umberto
teksciarz
teksciarz
Posty: 181
Rejestracja: pt 07 kwie 2006, 12:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: umberto » sob 16 maja 2009, 16:42

Chocby ten znak mial stac tydzien to bede spokojny ze nikt tam przez ten tydzien nie straci syna, brata czy przyjaciela. Znak tak czy tak bedziemy stawiac na dziko bo legalna droga to tak jak shoov napisal na 2012 by byl
Krzyza natomiast napewno nikt nie usunie
nie kradnij!!! rząd nie lubi konkurencji;) ekipa MTZ

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » sob 16 maja 2009, 18:09

Byłabym jednak za tym,żeby może przeznaczyc pieniądze albo na krzyz/znak albo tak jak zasugerował Sowa i Gregory - przekazać Rodzinie Piotrka i pozostawić Ich decyzji na co je przeznaczą. Uważam, że to bardzo dobry pomysł.

Nie wiem jak to jest z tymi nielegalnymi znakami ,ale tak jak obserwuję jest ich pełno na drogach i nie zostają usuwane. Swoją drogą można tez zorganizowac z czasem cos legalnego, jesli jest obawa,że zostanie usunięte . W Gdansku na Kołobrzeskiej jeden z motocyklistów ma na 'swoim miejscu' krzyz z kawałkiem owiewki,która została na miejscu wypadku - jest to bardzo widoczne miejsce i jestem przekonana,że na pewno legalne.

Wybaczcie ,ale moim zdaniem CZD ma swoje żródła.
Jednakże,jesli zdecydujecie ,że wlasnie tam chcecie przekazać tę sumę - tez będzie ok.Wasza decyzja.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Ruda i Piotr » sob 16 maja 2009, 18:41

Razem z Ciasteczkami uważamy, że za pozostałą kwotę powinny zostać zamówione msze za duszę Piotrasa.
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » sob 16 maja 2009, 18:50

Krzyze i znicze (te palace sie) nie sa usuwane przez sluzby porzadkowe.
A Rh POSITIVE

Fred
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2605
Rejestracja: ndz 08 kwie 2007, 20:48
Imię: .
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Fred » sob 16 maja 2009, 19:10

Pozwole sobie zmienić osobiste zdanie. Część można wydać na msze od VFR-OC a cześć na krzyż.

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » sob 16 maja 2009, 19:13

SOWA pisze:przekazać nadwyżkę Rodzinie i potraktować np. jako wkładzik VFR OC w napis na nagrobku.
chciałem tylko przypomniec ze to jest 525 zł, slownie piećset dwadzieścia pieć złotych zero groszy, kto by miał to przekazać bo ja to osobiście spalił bym się ze wstydu i zażenowania.
Pomijając kwestie że to nawet było by niebardzo taktowne...

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » sob 16 maja 2009, 19:17

Gdyby bliscy wszystkich ofiar wypadków stawiali krzyże w miejscach tragedii, to mielibyśmy przy drogach więcej krzyży niż drzew. Piotras odpoczywa w Kraku i tam należy palić światło.

Shoov, nie wiem czemu twój post ma taki ton. "Spaliłbym się ze wstydu", "zażenowanie". Znaczy co, że dopiszmy zero i wtedy byś się już nie krępował? Nie rozumiem.

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Post autor: Diego » sob 16 maja 2009, 19:33

Dla jednych aż 5 stów,dla innych tylko pięcset złoty.Sowa ma racje,tyle kasy żaden wstyd.Można ofiarowac rodzinie i można postawic jakikolwiek znak na tym winklu.To i tak kasa dla Piotrasa.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości