dyskusja CZD + DD 29-05-2009 do 31-05-2009

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
muchaok
klepacz
klepacz
Posty: 984
Rejestracja: pt 08 lut 2008, 11:07
Imię: Jacek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

dyskusja CZD + DD 29-05-2009 do 31-05-2009

Post autor: muchaok » pn 08 gru 2008, 13:12

Ja myślę, że powinnismy się zacząć przygotowywac do najbardziej spektakularnej akcji w roku " Dzień Dziecka"
Tak się składa, że 1 czerwca wypada w poniedziałek. Standardowe CZD - myslę że zorganizujemy w sobotę, a w niedzielę moja propozycja jest najazd na Chełmno.
Wiem, że termin jest odległy, ale im dłuższe przygotowania, tym lepsza organizacja i większe atrakcje.
Proponuję, aby juz teraz zacząć się rozglądać jakie atrakcje jestesmy w stanie przygotowac na obie imprezy. Później tylko organizacja logistyczna z transportem całości z CZD do CHEŁMNA i pozamiatane. Ja ze swojej strony, gwarantuję nagłośnienie, podobnie jak w zeszłym roku na CZD ( hity dla dziecków dostaraczają CELIKI ;) Po poprzednim spotkaniu w Chełmnie, gdy Jasiek miał debiut sceniczny, zauważyłem, że dzieciaki strasznie ciągnęło do mikrofonów. Może warto byłoby pozowlić im pośpiewać ? Takie moje obserwacje w tematach w których jestem w stanie coś zorganizować ;)
Dodajmy, że sama wyprawa na :moto do Chełmna, jest już atrakcją i dla nas, bo jest cel do oblatania, i dla dzieciaków, gdy zjedzie więcej niż 5 motocykli jak to bywało do tej pory. Pomyślcie, tak ze 20 maszyn, o więcej nie chce mi się marzyć ;) i jest jak ? zajefajnie jest :D
Ostatnio zmieniony śr 27 maja 2009, 14:10 przez muchaok, łącznie zmieniany 7 razy.
Każdego dnia powiększa się lista ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.

Awatar użytkownika
C_L_K
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2010
Rejestracja: wt 16 paź 2007, 16:07
Imię: Rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosewko
Kontakt:

Post autor: C_L_K » pn 08 gru 2008, 14:29

Dziękuję wszystkim za megamile spędzony czas w gęstych oparach dobra, zaufania, serdeczności. Pozdrawiam wszystkie dzieciaczki :przytula2

A oto parę zdjątek z piątkowych przygotowań i sobotniego najazdu :mrgreen:

http://picasaweb.google.com/rafalCLK/CheMnoXII2008#

No i BRAWO JASIU!!! znaczy BRAWO JACUŚ za nawinięcie tematu Dnia Dziecka. Też jestem zdania, że im wcześniej tym lepiej. Nie wiem czy ze względów własnodzieciowych dam radę pojawić się i w Chełmnie i w CZD dzień po dniu, ale zrobię wszystko by pomóc w organizacji :)

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » pn 08 gru 2008, 16:46

Dzień Dziecka - sobota CZD niedziela DD Chelmno - podpisuje sie oboma kłami.

20 maszyn? Rewelacja

A jakby tak na wiosne z malym grillkiem wpasc - jakies scierwo sie zalatwi, ciepeko smiganko na moto powozenie dzieciaczkow opalanko meczyk imprezka itd itp?

A jakby tak kulig gdy snieg zalegnie puchowym trenem?

A jakby... :biggrin

dostałem coś takiego w sobotę, a w gardle klucha do teraz
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
wasyl
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3148
Rejestracja: pn 12 lut 2007, 21:19
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: wasyl » pn 08 gru 2008, 16:50

mors,
To słodkie-dlatego warto to robić.
Jestem skromnym człowiekiem-a o swojej skromności mogę godzinami napierd.....

Nigdy nie jeździj szybciej, niż potrafi latać Twój anioł stróż !!!

Awatar użytkownika
Mira
Posty: 18
Rejestracja: ndz 12 paź 2008, 18:27
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Mira » pn 08 gru 2008, 17:32

dzieciaki od 16 lutego do 1 marca 2009 mają ferie zimowe, więc może kulig w tym czasie jeżeli będzie odpowiednia aura... ???

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » pn 08 gru 2008, 18:39

mors pisze:Dzień Dziecka - sobota CZD niedziela DD Chelmno - podpisuje sie oboma kłami.
W prawdzie to wymysł Muchy, ale już dla zasady nie zgodzę się z morsem a nie z Muchą. W ten sposób Mucha rad będzie, że nie zgodziłem się nie z nim, a mors się ucieszy, że to właśnie z nim sie nie zgadzam. Jasne? A nie zgadzam się w taki sposób, że przyszło mi do głowy, by się nie rozdrabniać na dwie imprezy właściwie wcale nie oddalone czasowo a jedynie przestrzennie. Może połączy oba cycki w jeden biust i przywieźć dzieciaki z DD do CZD. Niech się bawią razem z nami u nas. Będzie moto, mnóstwo atrakcji, i do tego niemała wycieczka. Ma ktoś jakiś wolny autokar na podorędziu?

Czytała Krystyna Czubówna.

Awatar użytkownika
wasyl
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3148
Rejestracja: pn 12 lut 2007, 21:19
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: wasyl » pn 08 gru 2008, 18:43

SOWA,
To piękny plan.........


dobrze że mamy tylę mądrych głów w Naszym gronie.
Jestem skromnym człowiekiem-a o swojej skromności mogę godzinami napierd.....

Nigdy nie jeździj szybciej, niż potrafi latać Twój anioł stróż !!!

Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Achmed » pn 08 gru 2008, 19:36

NO I PIĘKNIE :pwned
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
LoVelas
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 59
Rejestracja: ndz 17 sie 2008, 09:46
Imię: Kuba
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: LoVelas » pn 08 gru 2008, 19:59

Nie wiem czy to jest dobry pomysl z samego faktu moralnego... Nie wiem jak moze odbic sie na dzieciakach z DD widok chorych dzieci z CZD... Ale to moje tylko zdanie...

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » pn 08 gru 2008, 21:19

Chyba (jeszcze nie wiem :biggrin ) pierwszy raz sie zgadzam z Lovelasem :P :roll:
Ostatnio zmieniony czw 01 sty 1970, 01:00 przez mrf, łącznie zmieniany 1 raz.
A Rh POSITIVE

Awatar użytkownika
C_L_K
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2010
Rejestracja: wt 16 paź 2007, 16:07
Imię: Rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosewko
Kontakt:

Post autor: C_L_K » pn 08 gru 2008, 21:38

To Ci dopiero Sowa wymyślił... :pwned Brawo dla Tego Pana :mrgreen:

Bez wątpienia Kuba zahaczył o bardzo ważny temat:
Lovelas pisze:Nie wiem czy to jest dobry pomysł z samego faktu moralnego... Nie wiem jak moze odbic sie na dzieciakach z DD widok chorych dzieci z CZD... Ale to moje tylko zdanie...
Wydaje mi się, że dzięki temu dzieci, noszące całe swoje krótkie życie brzemię domu dziecka mogą zobaczyć, że niestety są na świecie większe nieszczęścia. Nie chcę się rozwodzić nad tematem, bo ani nie jestem psychologiem, ani ekspertem i nigdy nie wiadomo kto i co przeczyta, ale moim skromnym zdaniem, przy odpowiednim podejściu do tematu, dzieci z DD mogłyby zweryfikować nieco swój system wartości, co prawdopodobnie byłoby dla ich dobra. A chore dzieci z CZD też miały by możliwość zobaczyć, że pomimo choroby jednak jest coś czego nie mają inni. Że pomimo ciężkiej, niejednokrotnie bardzo ciężkiej choroby, mają kogoś bliskiego. Kogoś kto kocha i kto jest gotów oddać wszystko za zdrowie swojego dziecka.
Nie wiem czy wyraziłem się jasno i czy zostanę dobrze zrozumiany, ani nie chcę rżnąć mądrali... Ale to moje tylko zadnie...

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » pn 08 gru 2008, 21:47

Ktoś mądry wymyślił kiedyś, ale nie tak dawno szkoły integracyjne. Autorem tego pomysłu jest moim zdaniem światły człek. Celik napisał to coś do czego już zbędne są rozwinięcia.

A tworzenie wrażenia, że w trakcie naszych imprez atmosfera ocieka nieszczęściem jest błędem. Obejrzyjcie sobie te linki, które wrzucam tu bez jakiegoś głębokiego poszukiwania. W każdym z naszych komputerów są opasłe katalogi pełne takich obrazków.
http://picasaweb.google.com/RudaKaska/CZDRUDA#
http://picasaweb.google.pl/JJSmoku/CZD1 ... 79hYAxgXfM#
http://picasaweb.google.com/Monika0408/ ... wiaDziecka#
Czy znajdziecie tu nieszczęśliwą buzię? A dzieci z DD wiedzą lepiej niż my wszyscy, że na świecie jest nieszczęście i prawdopodobnie z ich punktu widzenia nie pokażemy im niczego, co wydałoby się im większą tragedią niż ich osobista.



PS
Swój głos oddaję na pomysł Sowy. Podoba mi się i sądzę, że ten facet ma rację.

PS2
Ale nie obędzie się bez opinii Wojtka z DD.


Czytał Lucjan Szołański
Ostatnio zmieniony pn 08 gru 2008, 21:51 przez SOWA, łącznie zmieniany 1 raz.

MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Post autor: MARCO » pn 08 gru 2008, 21:51

Szanowni Państwo myślę, że pomysł ma swoje dobre i złe strony, ale taki wyjazd należy skonsultować z Wojtkiem, przedstawić mu wszystkie za i przeciw.

Ale pomysł z kuligiem w okresie feryjnym i na przykład kiełbaski na ognisku w zimie jest niezły

MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Post autor: MARCO » pn 08 gru 2008, 22:04

aaa i termin jak dla mnie odległy, a w tzw. międzyczasie nic, nie zajrzymy do dzieciaków, toż to 5 miesięcy?
Ostatnio zmieniony pn 08 gru 2008, 22:06 przez MARCO, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LoVelas
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 59
Rejestracja: ndz 17 sie 2008, 09:46
Imię: Kuba
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: LoVelas » pn 08 gru 2008, 22:06

Tak CeLiKu... wszystko pieknie.. Ale po uslyszeniu powiedzenia (ktore sam slyszalem nie na CZD ale w ZOO w gdansku) "na moje: Do zobacznenia w przyszlym roku... Uslyszalem: Ale za rok to Mnie juz nie bedzie". moze spowodowac wiele "ALE" u dzieciakow z DD... to stworzylo wiele problemow opiekonom i moge sie zalozyc ze jeszcze wiecej bolu u dzieciakow z DD... A My mamy dzieciakom z DD dawac szczescie a nie bol i przemyslenia...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości