Ołnersi Dzieciom z Domu Dziecka

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 16 mar 2010, 12:23

mors - światowej sławy telepata (ciągle po wódce mnie telepie)

fajnie Szymek bo dziewczynek sporo i na jedną osobę to trochę dużo, a Magda jeszcze ma zylion pomysłów (chce żebyśmy zbudowali ciuchcię z kartonu - ma tam jakiś pomysł pedagogiczny na parowóz :biggrin i inne )

a może za ciosem - a ktoś się fascynuje modelarstwem? - może z chłopakami jakieś modele? Okręty? qrcze przeca mors jest okrętowcem - mogę z nim pogadać, żeby jakieś projekty zrobił do wycięcia z kartonu albo cienkiej sklejki :evil

może samoloty - cy cuś

ma ktoś wenę w tym kierunku? albo modele latające? helihoptery? modele kierowane? motorówki? zawody?

dobra idę sie napić zimnej wody :evil
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Siogu
pisarz
pisarz
Posty: 374
Rejestracja: pn 08 wrz 2008, 18:42
Imię: Małgorzata
województwo: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Siogu » wt 16 mar 2010, 13:11

Kiedyś Peter bawił się w modelarstwo,ale teraz to tylko te motóry,może jednak da się skusić na budowanie modeli z dzieciakami :mrgreen:
NIE KIERUJE ALE LATAĆ LUBIE

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 16 mar 2010, 14:15

Siogu - Tobie z domu ubędą stare modele i inny rupieć niezbędny przy tak ważnej działalności - BEZCENNE :evil

NO PETER - DO TABLICY!!! Zbudujemy Prom Kosmiczny i wyślemy braci bliźniaków kosmonautów na rekonesans co by na tym Księżycu jeszcze opindolić :evil nie musi być duży to giganty nie są :evil chiba że intelektualne... no ale nieźle się z tym kryją :evil
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » śr 23 cze 2010, 13:48

Ownersi posiadający jakieś ładne zdjęcia z wizyt w DD proszeni są o podesłanie mi linków do picassy bądź na pw to je wrzuce do galerii www.domdzieckachelmno.pl

dziękuję za uwagę :mrgreen:

pees, jestem na tyle leniwy, że proszę nie wysyłać mi linków do całej galerii tylko do poszczególnych zdjęć :biggrin
A Rh POSITIVE

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości