Ołnersi Dzieciom z Domu Dziecka

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
lightman
teksciarz
teksciarz
Posty: 150
Rejestracja: czw 31 gru 2009, 17:07
Imię: Szymon
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszcz Pomorski
Kontakt:

Post autor: lightman » sob 13 mar 2010, 14:20

Jest jeszcze trzecia osoba :) chłopak a mianowicie Patryk. Dzisiaj jak byliśmy w DD to grali w piłkę i dostał od wolontariusza-piłkarza propozycję zapisania się do drużyny piłkarskiej. Opiekunki doradzały mu żeby poszedł ;-)

ps 1. walczyłem z netem tak skutecznie aż router skapitulował i się zawiesił. Wojtek w poniedziałek spróbuje go reanimować.
ps 2. zauważyłem, że chłopaków coś jeszcze kręciło, nie mogłem ich oderwać od auta ( Suzi Vitara ). Jak troszeczkę podeschnie teren to można im by było zrobić przejażdżkę wzdłuż Wisły. Fantastyczna sprawa, sam dzisiaj wracałem polami :biggrin :mrgreen: taplając się w błotku. Więc jeżeli ktoś dysponuje autkiem do drapania, topienia, wtopienia i skakania po dziurach oraz pokonywania różnych trawersów, rowów itp, to można by przewieźć dzieciaki.

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » sob 13 mar 2010, 16:16

Ad. dziewczynka z zaśpiewankami. Oczywiście musi śpiewać. Ale do czego? do kotleta? No nie. Niech śpiewa do akompaniamentu. A kto zaakomaniamenci? Ano cza wkleić w ten duet Patryka. Przylgnął do gitary i walczy. Ostatnio w akcji "Śpiewnik dla DD" dzieciaki odniosły sukces, to można pójść za ciosem i wykorzystać zebrany materiał. Duet wokalno instrumentalny w DD. Trochę repertuaru, sporo pracy i jakiś przeglądzik. A potem Opole. ;-)

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » ndz 14 mar 2010, 01:43

A ja myślę, że tak jak cudownie śpiewała z Dżordżem tak pięknie może zaśpiewać z the ROADS - my przygotujemy pod nią kilka piosenek przećwiczymy, a jak zagramy kancierta w DD na otwarcie Wielkiego Ryko-Grylowiska to dla szerszej publiczności zasoluje i zawokalizuje :biggrin

a duet Patryk - Magda REWELACJA :biggrin

aaa i we Wcycach jak dzieciaki będą to można wspólnie w Tawernie zawyć do kotleta.

SOWA - przygotuj jakiś zajefajny repertuar... pliiiiiiiis :biggrin i jeszcze żeby Jasiek tam coś szarpnął C-dur G-dur
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » ndz 14 mar 2010, 12:26

Dla mnie to - jak mawiał pamiętny cieć Prokop - małe piwo przed śniadaniem. Temat ogarniam.

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » ndz 14 mar 2010, 23:24

Jeśli myślicie, że przysiądziecie a laurach (Laura - imię żeńskie... komplet do Filona) to się grubo mylita.

Jest taka propozycja:

Kombinujemy (Plecaczek m.) takie cudeńka do majstrowania biżuterii we własnym zakresie (paciorki, koraliki, szkiełka, łańcuszki i inne fidrygałki) - jest znajoma pod Gdańskiem co ma taką hurtownię, nakupujemy tego ile kasy starczy i przy okazji bytności zrobimy dziewczynom warsztaty zajęciowe z samodzielnie wykonanej biżuterii.
Jak ktoś tam słabo chrapie i ma ochotę się upiększyć to... :biggrin nie ma sprawy :evil tylko dobrać coś pod kask czy kolor owiewek
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Post autor: MARCO » pn 15 mar 2010, 18:57

mors pisze:majstrowania biżuterii we własnym zakresie
Kupiłem taki zestaw w Auchanie po 6 dych pod choinkę, ale to było przed świętami....

zuzia tajger
klepacz
klepacz
Posty: 1479
Rejestracja: ndz 15 kwie 2007, 18:41
Imię: ...
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: zuzia tajger » pn 15 mar 2010, 19:24

Ejjjjjjj, a ja mam takie pytanie.
Czy tam są panny w wieku nastoletnim głebokim ?
Ja właściwie mam troche ciuchów, całkiem dobrych z ktorych albo wyrosłąm albo zmalałam, jakies torebki i pierdoły.
Lezy to w szafie, moze im się przyda ??
...

MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Post autor: MARCO » pn 15 mar 2010, 19:50

zuzia tajger pisze:Czy tam są panny w wieku nastoletnim głebokim ?
... są a jakże...

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » pn 15 mar 2010, 22:37

Jak najbardziej - ciuchy taaaak, a te gadżety to myślę że z hurtowni będą nawet tańsze.

Wasyl ma ciekawego pomysła, ale to on już sam musi nas oświecić - uważam że pomysł jest EXTRA :biggrin
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
wasyl
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3148
Rejestracja: pn 12 lut 2007, 21:19
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: wasyl » wt 16 mar 2010, 07:43

mors,
Pomysłów mam wiele ale nie wiem o jakim mowa. :)
Jestem skromnym człowiekiem-a o swojej skromności mogę godzinami napierd.....

Nigdy nie jeździj szybciej, niż potrafi latać Twój anioł stróż !!!

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 16 mar 2010, 08:02

praca nad tym czego nam brakuje :biggrin grzywki, irokezy, pejsy, warkocze :evil

oraz pazury zwane szponami :biggrin
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
wasyl
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3148
Rejestracja: pn 12 lut 2007, 21:19
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: wasyl » wt 16 mar 2010, 08:04

A no tak. Rozmawiałem z dwiema paniami chętnym aby zrobić i pokazać profesjonalne robienie pazurków, ułożenia włosków.

Przy okazji ostrzyga dzieciaczki.
Dodatkowa zabawa, dla dzieci a i one chcą w ten sposób dorzucić swoją cegiełkę . :)
Jestem skromnym człowiekiem-a o swojej skromności mogę godzinami napierd.....

Nigdy nie jeździj szybciej, niż potrafi latać Twój anioł stróż !!!

Awatar użytkownika
wasyl
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3148
Rejestracja: pn 12 lut 2007, 21:19
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: wasyl » wt 16 mar 2010, 08:36

SOWA, A i Twoje pazurki się przytnie- weźniem nożyce do żywopłotu :)
Jestem skromnym człowiekiem-a o swojej skromności mogę godzinami napierd.....

Nigdy nie jeździj szybciej, niż potrafi latać Twój anioł stróż !!!

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 16 mar 2010, 10:10

eeeee nożyce? na sowie szpony? mamy obcęgi, siekierkę letko tempawą i szlifierke kątową z castoramy z tarczą do kamienia :evil

a czy ja mogę się zapisać na manicure na nogach i pedicure na łapach? :evil do tych miłych pań? no i obowiązkowe przeczesanie grzywki?... :biggrin na piersi :evil

a teraz poważnie - może skombinowalibyśmy jakiś prosty zestaw fryzjerski. Bo to nie ma być jednorazowe obcięcie i uczesanie Dzieciaków tylko - nauka WIZAŻUUU i potem już same będą sobie nawzajem fryzy robić
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

lightman
teksciarz
teksciarz
Posty: 150
Rejestracja: czw 31 gru 2009, 17:07
Imię: Szymon
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszcz Pomorski
Kontakt:

Post autor: lightman » wt 16 mar 2010, 10:47

mors pisze:Jeśli myślicie, że przysiądziecie a laurach (Laura - imię żeńskie... komplet do Filona) to się grubo mylita.

Jest taka propozycja:

Kombinujemy (Plecaczek m.) takie cudeńka do majstrowania biżuterii we własnym zakresie (paciorki, koraliki, szkiełka, łańcuszki i inne fidrygałki) - jest znajoma pod Gdańskiem co ma taką hurtownię, nakupujemy tego ile kasy starczy i przy okazji bytności zrobimy dziewczynom warsztaty zajęciowe z samodzielnie wykonanej biżuterii.
Jak ktoś tam słabo chrapie i ma ochotę się upiększyć to... :biggrin nie ma sprawy :evil tylko dobrać coś pod kask czy kolor owiewek
heh...normalnie telepatia. Basia lubi grzebać się w koralikach. Rozmawialiśmy, że chętnie zajęła by damską część DD tworzeniem tego typu "cudeniek" :) Już nie pamiętam kiedy sobie coś kupiła z kolczyków, sama siedzi i dłubie :) Także my to znaczy Basia się pisze na szkoleniowca :) Ceny koralików nie są duże jest storna bodajże swiatkoralikow skąd małżonka się zaopatrywała. Więc skoro z hurtowni byłoby taniej to super. :biggrin

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości