Jak pozbyć się burdelu z VFR-OC.PL

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » pt 14 mar 2008, 07:55

otóż to ! możemy zaprowadzić więcej ladu ale co nie znaczy ,że atmosfera ma się zrobic sztywna, a forum ma zawierac tylko techniczne info..
żadne skrajności nie są dobre,a przyjemne i pożyteczne nie muszą się nawzajem wykluczac ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
endialdi
pisarz
pisarz
Posty: 263
Rejestracja: sob 06 paź 2007, 23:19
Imię: Robert
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: endialdi » pt 14 mar 2008, 08:31

doyar pisze: Sprobujcie poprosic kogos kto tu nie zaglada, zeby u nas znalezc oznaczenia modeli albo kody kolorow ...
Specyfikacje modeli
Ja jestem za tym by część rzeczy (historia, dane, kody kolorow itp) była dostępna na naszej stronce a nie na forum. Stronka MazdaSpeed jest bardzo dobrym przykładem jak to może działać.
Porady
Również proponowałbym, aby konkretne porady (np dobrze przygotowany opis + zdjęcia) były na stronie VFR-OC.pl. Teraz przebicie się przez porady to czasami przejrzenie kilku stron gdzie połowa to czasami pogaduszki.
Giełda
Tak jak pisali wcześniej - usuwanie starych postów
Kalendarz imprez
Najlepiej na stonie ale może być też w widocznym miejscu na forum
"Burn rubber not your soul"

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » pt 14 mar 2008, 08:35

To ja się wypowiem, bo komuś może sie wydawać inaczej :biggrin że jestem jakimś faszystą czy coś tam..

-nie chce żeby atmosfera była sztywna

-tak jak pisze Madzia, tez nie chce żeby były tylko techniczne informacje, bo w końcu jest to forum, które dodatkowo ma klimat.

-najzwyczajniej w świecie zamarzyło mi się, żeby w dziale mechanicznym naszego forum było przejrzyście i jasno, tak jak Doyar pisze, żeby można było szybko łatwo i przyjemnie znaleść to co nas interesuje. I jesli o mnie chodzi to mam chęć się tym zająć.. co z tych chęci wyjdzie to nie wiem.. wyjdzie w praniu.

[ Dodano: 2008-03-14, 08:39 ]
endialdi pisze: Ja jestem za tym by część rzeczy (historia, dane, kody kolorow itp) była dostępna na naszej stronce a nie na forum. Stronka MazdaSpeed jest bardzo dobrym przykładem jak to może działać.
Porady
Również proponowałbym, aby konkretne porady (np dobrze przygotowany opis + zdjęcia) były na stronie VFR-OC.pl. Teraz przebicie się przez porady to czasami przejrzenie kilku stron gdzie połowa to czasami pogaduszki.
Popieram :biggrin
Tylko czy ta strona wogóle powstanie ? :wtf

[ Dodano: 2008-03-14, 08:56 ]
no dobra zagapiłem się znowu ;-) strona jest, ładniutka, mniam.

[ Dodano: 2008-03-14, 08:58 ]
będe robił z hamulcami to pykne przy okazji jakieś fotki i spróbuje coś naskrobać, może się nada do "artykuły"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości