Jak pozbyć się burdelu z VFR-OC.PL

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Jak pozbyć się burdelu z VFR-OC.PL

Post autor: Shoov » pt 07 mar 2008, 22:36

E D I T .. bo komus jeszcze cisnienie skoczy za bardzo albo co :biggrin
Ostatnio zmieniony sob 08 mar 2008, 20:35 przez Shoov, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » pt 07 mar 2008, 23:01

ok jako, ze rozpoczelismy juz ten temat.

Shoo, napisz moze jako pierwszy co sugerujesz by bylo lepiej?
A Rh POSITIVE

Fred
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2605
Rejestracja: ndz 08 kwie 2007, 20:48
Imię: .
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Fred » pt 07 mar 2008, 23:03

Niekiedy temat jest podobny do drugiego ale ktoś pyta o inną rzecz... moje zdanie

Awatar użytkownika
Little Sister
klepacz
klepacz
Posty: 689
Rejestracja: pt 25 sie 2006, 21:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Re: Jak pozbyć się burdelu z VFR-OC.PL

Post autor: Little Sister » sob 08 mar 2008, 16:06

shoovfr750 pisze:P.S. Serio pisałem straszne gówno na forum jest :biggrin
Może złóż podanie na moderatora albo admina i wtedy zaczniesz wprowadzasz new rules, hm? ;)

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » sob 08 mar 2008, 17:40

Mróweczki wy moje :biggrin , nie pije z tym do adminów czy moderatorów bo chciałem sie zorientować jak uzytkownicy to widzą bo może mam jakąś odsesje , po co mam bic piane jak nikt nie chce żadnych zmian :biggrin
I tak sporo sie tu zmieniło in plus z tego co widze i fajnie.
Tematy niektóre faktycznie choć pozornie takie same są różne to się zgadza.

A w tym temacie to prosił bym o przeniesienie tego co tu wybełkotałem do właściwego tematu:
http://vfr.superhost.pl/vfr-oc-pl/forum ... .php?t=737
;-) sory wczoraj pisałem strasznie na szybki i sam dałem dupy

pomysł na dziś zresztą już kiedys poruszany to:

giełda gdzie wiszą posty nieaktualne jeszcze z 2005 r. dla jasności można wprowadzić obowiązkowe wygaszanie tych tematów po jakimś czasie, ewentualnie jesli ktoś będzie chciał będzie temat ponawiał i tyle.

Pomysł pod rozwage i ocene waszą to np powitalnia, można by sie było zastanowić czy nie warto było by jej przeorganizować w taki sposób aby każdy nowy użytkownik pisał posta w tym samysm temacie, a w poscie skad jest, czym dokładnie jezdzi/jezdził ogólnie kilka słów od siebie czym sie zajmuje itp.. fajnie że każdy chce się powitać pomachać łapką do nowego kolegi/koleżanki niby tworzy to fajny klimat ale z drugiej strony fajnie było by wejść na powitalnie (szczególnie w przypadku osób które mają mało czasu na buszowanie po forum a jest ich zapewne sporo) . Zobaczyć kto jest nowy i czegoś się o nim dowiedzieć niekoniecznie otwierając kilka tematów, pomysł akurat jest z innego forum zaczerpnięty kiedys mi się nie podobał ale po czasie wydaje mi się trafny.
pomachac łapka i byc miłym dla nowego ownersa można i tak przy okazji jakiegoś posta który napisze.

to tyle na dziś :biggrin

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » sob 08 mar 2008, 21:06

shoovfr750 pisze:Pomysł pod rozwage i ocene waszą to np powitalnia, można by sie było zastanowić czy nie warto było by jej przeorganizować w taki sposób aby każdy nowy użytkownik pisał posta w tym samysm temacie, a w poscie skad jest, czym dokładnie jezdzi/jezdził ogólnie kilka słów od siebie czym sie zajmuje itp.. fajnie że każdy chce się powitać pomachać łapką do nowego kolegi/koleżanki niby tworzy to fajny klimat ale z drugiej strony fajnie było by wejść na powitalnie (szczególnie w przypadku osób które mają mało czasu na buszowanie po forum a jest ich zapewne sporo) . Zobaczyć kto jest nowy i czegoś się o nim dowiedzieć niekoniecznie otwierając kilka tematów, pomysł akurat jest z innego forum zaczerpnięty kiedys mi się nie podobał ale po czasie wydaje mi się trafny.
pomachac łapka i byc miłym dla nowego ownersa można i tak przy okazji jakiegoś posta który napisze.
Ja uwazam, ze to stworzy wiekszy balagan. Taki ludz przywita sie w jednym temacie i 20 osob bedzie chcialo odpowiedziec 'czesc' i pozniej kolejna nowa osoba sie przywita i znowu 20 osob odpowie 'czesc'. A jak naraz zarejestruje sie 4 uzyszkodnikow to bedzie sajgon.

Ja tam mam duzo czasu ale np. taka powitalnie filtruje i nie pisze w kazdym temacie.

A jesli sie usunie mozliwosc odpisywania domownikow w celu powitania to uwazam, ze caly sens tego dzialu odlatuje w nieznane :P
A Rh POSITIVE

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » sob 08 mar 2008, 21:19

shoovfr750 pisze:aby każdy nowy użytkownik pisał posta a w poscie skad jest, czym dokładnie jezdzi/jezdził ogólnie kilka słów od siebie czym sie zajmuje
Jak ty to wyegzekwujesz?
Ile musiałby ktoś spędzać czasu nad poprawianiem tytułów czy korespondencję z nietrzymającymi się "regulaminu"?

Awatar użytkownika
Little Sister
klepacz
klepacz
Posty: 689
Rejestracja: pt 25 sie 2006, 21:21
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Nibylandia
Kontakt:

Post autor: Little Sister » sob 08 mar 2008, 21:19

mrf pisze:uwazam, ze caly sens tego dzialu odlatuje w nieznane :P
Popieram :)
Wydaje mi się że każdemu nowemu użytkownikowi jest miło kiedy ktoś odpowiada na jakiego powitanie chociażby głupim "cześć" a nie go zlewa...
Przecież my jesteśmy fajną bandą a nie gburami za przeproszeniem ;)
Takie moje zdanie i ja się będę witać :P

Radzik
Posty: 15
Rejestracja: pn 27 sie 2007, 21:07
Imię: Rodosław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ostróda
Kontakt:

Post autor: Radzik » sob 08 mar 2008, 21:24

uwazam ze trzeba zrobic pozadek. jestem swirzym uzytkownikiem i sam na poczatku nie wiedzialem jak polapac sie z tymi postami. nareszcie opanowalem sytuacje :-))
i przyznaje racje ze odpisywanie kazdemu nowemu "czesc" jest nie potrzebne,
a co do starych postow to ostatnio otzrymalem komunikat ze jest ich ok 1000 nieprzeczytanych :???:

[ Dodano: 2008-03-08, 21:29 ]
Little Sister,
ach te oczy, cudne.. ;-)

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Post autor: KolczyK » sob 08 mar 2008, 22:01

Mowa o powitalni juz była ...... i jest jak jest i chyba tak zostanie rodzina vfr-oc tego nei zmieni będzie Vitać ludzi do usr....j śmierci :-)bo miłe to jest bez wdóch zdań

co do pożądku, cóż.....kto jest kim na forum to wie i co powinien robić 8) a jak sie nie chce to nowych robić :PP
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » sob 08 mar 2008, 23:11

Shoo, niepotrzebnie zedytowales swoj post. Posty sa od tego zeby rozmawiac nawet na trudne tematy. Jesli chcesz to moge Ci go przywrocic.
A Rh POSITIVE

Awatar użytkownika
wasyl
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3148
Rejestracja: pn 12 lut 2007, 21:19
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: wasyl » ndz 09 mar 2008, 09:06

Radzik,

Przecież nikt Cię nie zmusza abyś witał wszystkich.Ja witam każdego bo lubię,mnie tak przywitano,każdemu nowemu robi się miło.

Ja zawsze kulturalnie witam każdego i nasze forum ma taką sprytną funkcję tematy ignorowane.
Jestem skromnym człowiekiem-a o swojej skromności mogę godzinami napierd.....

Nigdy nie jeździj szybciej, niż potrafi latać Twój anioł stróż !!!

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » ndz 09 mar 2008, 11:32

o jezuuuu...
Shooo ten temat byl ostatnio walkowany juz, przegapiles ;)
jest i tak wiele zmian na lepsze w sensie porzadku, ludzie bardziej sie pilnują, ale wszystkiego od razu tez się nie da zrobić ani wyegzekwowac wszytkiego tak jak Piotr pisze.
. Poza tym - czy rzeczywiscie chcemy zeby bylo jak w 'pudeleczku' ,full dyscyplina itd itp ?
Obrazek

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » ndz 09 mar 2008, 14:39

Nie chcemy zeby bylo jak w pudeleczku jednakze nie zawsze ludzie potrafia sie pilnowac i powinna byc jednostka (jednostki), ktore beda tego pilnowac tego. Tu przyciac tam przeniesc itd. Jestesmy ludzmi, jestesmy przyjaciolmi ale powinnismy sie starac o wiekszy porzadek.
A Rh POSITIVE

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » ndz 09 mar 2008, 19:33

Jak ty to wyegzekwujesz?
Ile musiałby ktoś spędzać czasu nad poprawianiem tytułów czy korespondencję z nietrzymającymi się "regulaminu"?
Zrobić regulamin np? w którym bedzie to napisane. Co do korespondencji to 3 ostrzezenia i wypier... czy jak kto woli idz sobie, jak ci sie nie chcialo spojrzec w regulamin, poprostu chcialbym zeby to forum bylo przydatne nie tylko dla ludzi ktorzy napier... za przeproszeniem, 20 postow dziennie o dupie maryny bo taki ktos na forum siedzi i ma czas, wie wszystko, gdzie bylo, kiedy bylo jak sie temat nazywal wiec jemu to nie przeszkadza bo on i tak ma czassss i najwidoczniej lubi dupe maryny.. kimkolwiek ona ta maryna by nie byla .

ale koles ktory zalozyl ten temat:
http://vfr.superhost.pl/vfr-oc-pl/forum ... php?t=2374

(to nic osobistego naprawde) powinien dostac pstyczka w nos ( nie w sensie doslownym) ze zaklada 3 tematy w jednym i tak naprawde nie ma to sensu bo co z tego ze mu pomozecie, jak nikt tego tematu nie wykorzysta a jak wykorzysta to bedzie musial przebrnac przez posty ktore akurat tego jednego tematu dotycza, ewentualnie jak juz chce to niech zalozy taki temat ktory poprostu zniknie za tydzien dwa i fonito.
Proponowal bym jednak.. wprowadzic troche zasad rygoru i karnosci, bo fakt klimat fajny ludzie super ale troche zasad i oglady tego raczej nie zmieni.

A co do powitalni sorry ale jak wam sie wydaje ze jest inaczej ze komus bedzie zle bo nie pomacha mu 20 raczek na przywitanie to albo macie problem z akceptacja ( i to jest ten moment w ktorym juz mnie nie lubicie i mowicie mi "idz sobie" ) albo nie wiem co... a moze to ja jestem dziwny? Poza tym pragnal bym zauwazyc ze mimo tego ze forum jest takie przyjazne to i tak wypowiadaja sie w gruncie rzeczy te same osoby + niewielki odsetek nowych.


Wg mnie wyjscie jest jedno. wiecej zasad (juz nie przesadzajmy z ta puszka czy konserwa czy czyms tam bo to nie zaszkodzi) i wiecej ludzi ktorzy tych zasad beda pilnowali i ktorym zalezy na tym zeby to forum jakos wygladalo, bo modow albo jest za malo albo jak kazdy dorosly czlowiek nie maja tyle czasu zeby tu sleczec i wszystko poprawiac po tych osobach ktore ten czas maja.. taka prawda.

I zeby byla jasnosc ja nie krytykuje tego ze Piotr czy ktos inny nie ma czasu poprawiac tego badziewia krytykuje was i siebie rowniez oczywiscie za to ze za przeproszeniem sramy pod siebie, bo tak to niestety wyglada.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty 1970, 01:00 przez Shoov, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości