Nowa strona www vfr-oc.pl

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » ndz 28 paź 2007, 11:48

co do assistance - dodam moje namiary w uk - roznie to bywa ;)

galeria mogłaby być na nowej stronie. kwestia tylko jest tego typu ,zeby była osoba,która jakos mogłaby to kontrolować,

Jestem ciekawa nowego wyglądu stronki :smile:
Obrazek

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » ndz 28 paź 2007, 19:09

http://www.vfr-oc.pl/strona/

Tak jak pisałem tutaj macie juz troche zrobiną strone. Niektóre odnośniki juz nawet działają ;]

WIELKA PROŚBA

Nie rejestrujcie sie narazie bo konta będa kasowane, sprawdzam różne funkcjonalności strony więć nie warto.

Naturalnie wszelkie uwagi prosze wypisywać..

Logo u góry będzie zmienione pracuje już nad tym koleżanka Muka także powinno być wporzo :)

Pozdro :)

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » pn 29 paź 2007, 18:31

Na kalendarzu fajnie byłoby zaznaczyć aktualną datę + jak będą jakieś wydarzenia to pogrubiona lub coś w tym stylu ... you fill me ? :D

Awatar użytkownika
Arturo
klepacz
klepacz
Posty: 982
Rejestracja: ndz 11 lut 2007, 19:45
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3Miasto / Rumia
Kontakt:

Post autor: Arturo » pn 29 paź 2007, 19:35

Tak sie tylko wtrace...
Ostatnio duzo wertowalem porad technicznych typu: co i jak wymienic, jak to zrobic w domu, jakiej firmy kupic itp. itd. Jest to strasznie porozrzucane po dzialach "mechanika", "rady i porady" i "informacje i pytania ogolne"... a jakby te wszystkie tematy zebrac i wrzucic do "Mechanika"... Sorry jesli mnie ponosi fantazja ale fajnie by bylo miec takie uporzadkowane kompendium wiedzy technicznej ze np. wchodzisz w dzial "mechanika" a tam: 1-Silnik, 2-zawiszenie, 3-hamulce, 4-inne. Moze bez sensu pisze ale tematow o olejach motocyklowych mamy 3 lub 4, o napedach tak samo, o regulacjach zawieszenia i wymianie sprezyn i oleju 2 lub wiecej, o dualu i reglerze...mozna wymieniac i wymieniac... i kazdy z tematow w innym miejscu.
Oczywiscie mozna wejsc w "wyszukaj" i szukac...
To tylko takie male przemyslenie... Jaki jest Wasz punkt widzenia?

P.S.
Moze by to troche zatrzymalo pojawianie sie kolejnych tematow o tym samym zagadnieniu. Temat by sie rozwijal przez kolejne posty a nie zakladnie nowego...
"Ludzie kpią z nas zanim nas zdążą poznać
Biorą nas za przestępców bo nie widzą w nas dobra"

Awatar użytkownika
benito
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2333
Rejestracja: śr 28 mar 2007, 12:10
Imię: Jarek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: benito » pn 29 paź 2007, 22:54

A moze w rogu, gdzies na gorze by walnac jakas fote, czy cien naszego patrona - Roadsa, bo chyba moge tak naszego brata okreslic??

POMYSL...

Trzeba tez pomyslec cos konkretnego z galeria
Honda VFR800 - RC46 - `98
Honda VTR1000SP1 - RC51 - `00
KTM LC4 640 SM - `04
Honda CBR 929 - SC44 - `01
Yamaha WR 426 F - `01
Aprilia Tuono - `06
BMW K1200S - `05

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » pn 29 paź 2007, 23:06

Rommi
Oczywiście data sie ustawi ;] Kalendarz ma opcje wpisywania w niego różnych wydarzeń także na pewno będziemy z tego korzystać :)

Arturo
Nie ma problemu tylko...trzeba znaleźć kogos kto to zrobi :) w dziale artukuł zrobi się odpowiednie kategorie i w formie artów sklejonych z forum powrzuca na www. Ja moge to zroibć ale dopiero jak skończe www :)

Benitto
galeria to kwestia dogadania się, wrzucanie fotek do galerii na stronie jest trochę bardziej uciążliwe niż na "gallery" ale fajnie by było mieć to wszystko w jednym miejscu.

Pozdro.

Awatar użytkownika
Arturo
klepacz
klepacz
Posty: 982
Rejestracja: ndz 11 lut 2007, 19:45
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3Miasto / Rumia
Kontakt:

Post autor: Arturo » pn 29 paź 2007, 23:39

UxY pisze:trzeba znaleźć kogos kto to zrobi
Ja bym z checia pomogl ale...sa dwa "ale": Teraz jestem na statku i kontakt jest mozliwy ze mne tylko przez maila,telefon rzadziej ale moge zadzwonic jak zajdzie potrzeba, spotkanie na lajfie i omowienie problemu-odpada. Druga przeszkoda to mam nienajszybszego neta ale poki co smiga:). Jak chcesz moge zaczac namierzac poszczegolne tematy(gdzie i o czym sa) i gdzie powinny byc w przyszlosci-moze by ulatwilo zadanie pozniej... Jezli moge sie przydac w jakikolwiek sposob to dawaj!
"Ludzie kpią z nas zanim nas zdążą poznać
Biorą nas za przestępców bo nie widzą w nas dobra"

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » wt 30 paź 2007, 00:29

Jestes marynarzem :D ale zajebiście :P też chciałem być ale sie nie dostałem do wyższej szkoły morskie w Gdyni :P

no to jak bedziesz mial chwile to podaślij mi linki do wątku na PW :) ja to potem ogarne :)

Awatar użytkownika
Arturo
klepacz
klepacz
Posty: 982
Rejestracja: ndz 11 lut 2007, 19:45
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3Miasto / Rumia
Kontakt:

Post autor: Arturo » wt 30 paź 2007, 07:24

UxY pisze:linki do wątku
...tam mialo byc "w" na koncu tak? Mialo byc watkow???
Czyli po kolei mam zaczac wyszukiwac podobne tematy w troznych dzialach, zapisywac linki do poszczegolnych a pozneij Ci wyslac-pytam sie czy sie dobrze zrozumeilismy zebym jakiejs glupiej i nieprzydatnej roboty nie zrobil :smile:
No i najwazniejsze pytanie: Jakie dzialy w mechanice??? 1-Silnik, 2-Zawieszenie, 3-Hamulce, 4-Inne??? Czekam na info i zaczne od zawiszen bo to nie podlega watpliwosci ze bedzie osobno.
Pzdr.
"Ludzie kpią z nas zanim nas zdążą poznać
Biorą nas za przestępców bo nie widzą w nas dobra"

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » wt 30 paź 2007, 09:12

Arturo pisze:moge zaczac namierzac poszczegolne tematy(gdzie i o czym sa)
Mam wrażenie że bujasz w obłokach. Poszczególne wątki zawierają tematy nie jednolite i tak olej zmienia się w hamulce a hamulce w ubrania. Jak chcesz to uporządkować? Już nie jeden raz do tego podchodziliśmy.

[ Dodano: 2007-10-30, 09:14 ]
Ale zaproponuj podział na bardziej szczegółówe kategorie zobaczymy jak się bractwo na ten temat wypowie.
Pamiętaj jednak że forum to ludzie i oni tu wprowadzają swój układ według tego jacy są. Forum to nie jest poradnik techniczny, to ownersi.

Awatar użytkownika
Arturo
klepacz
klepacz
Posty: 982
Rejestracja: ndz 11 lut 2007, 19:45
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3Miasto / Rumia
Kontakt:

Post autor: Arturo » wt 30 paź 2007, 09:20

ppamula pisze:Forum to nie jest poradnik techniczny, to ownersi.
Piotrze masz oczywiscie racje. Tylko tak jak pisalem wczesniej "...fajnie by bylo miec takie uporzadkowane kompendium wiedzy technicznej..."
ppamula pisze:Ale zaproponuj podział na bardziej szczegółówe kategorie zobaczymy jak się bractwo na ten temat wypowie
A moja propozycja jest kilka postow wyzej. Ale ponowie zapytanie:

PROBUJEMY DZIAL MECHANIKA PODZIELIC NA MNIEJSZE DZIALY JAK BYLO WSPOMNIANE WYZEJ??? JEZELI TAK PODEJMUJE SIE WYSZUKIWANIA POSTOW NA DANY TEMAT PRZESYLANIE ICH DO UXYEGO (JAK WYZEJ) A ON JE ZAMIESCI GDZIE TRZEBA.

Pozdrawiam
"Ludzie kpią z nas zanim nas zdążą poznać
Biorą nas za przestępców bo nie widzą w nas dobra"

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » wt 30 paź 2007, 14:45

dzis zobie podział na stronie i wieczorem jak wróce z roboty pokombinuje :)

powinno się udac ;]

[ Dodano: 2007-11-10, 19:01 ]
strona się lekko zmieniła, zapraszam do komentowania tutaj

http://www.vfr-oc.pl/strona

nieługo akturalzacje dalsze i oddanie strony do użytku ;]

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » ndz 11 lis 2007, 02:15

strona się lekko zmieniła, zapraszam do komentowania tutaj

http://www.vfr-oc.pl/strona

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » sob 19 sty 2008, 22:39

UxY pisze:strona się lekko zmieniła, zapraszam do komentowania tutaj

http://www.vfr-oc.pl/strona
No to ja cos napisze od siebie mam nadzieje że nikt nie bedzie urazony ale raczej jestem bezposrednim czlowiekiem, zaznaczam od razu ze nie jestem w temacie za szczegolnie, no wiec raz.. stona vfr-oc.pl jako portal forumowy ktory teraz wywala sie pod adresem http://vfr.superhost.pl/vfr-oc-pl/forum/portal.php to 100% porazka wg mnie i mam nadzieje ze to tylko chwilowa przypadlosc.
To co pokazujesz UxY powyzej mi sie podoba jak najbardziej bo generalnie nic sie nie zmienia poza wygladem, stara strona byla ok wg mnie, nie chcial bym tylko zeby zpstal sam portal forumowy.
Tyle odemnie :mrgreen: tak ja to widze a jak reszta widzi inaczej to wyrazam zgode na podscieranie sobie dupy tym postem przez kazdego ownersa :bye

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » sob 19 sty 2008, 22:48

shoovfr750 pisze:To co pokazujesz UxY
No niestety Uxy w tym linku zastosował zupełnie nowy soft z własnym portalem , z własnym forum i on wogóle nie jest zintegrowany z naszym forum vfr, to znaczy że nie da się umieścić postów, newsów, listy forumów, listy nowych postów z naszego forum na tej stronie.
Nawet lista użytkowników jest niezależna. Wymaga osobnego logowania i osobnego hasła.

Portal jest elementem wbudowanym w forum phpBB i tylko został skonfigurowany.
Niestety w skutek jakiś nieznanych błędów newsy się wysypały i kolumna środkowa nie działa.
Autor na razie nie może znaleźć przyczyny.
Portal można wyłączyć.
Ale na razie jest bo jest.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości