Duże naszywanki klubu na plecy

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
cieply81
teksciarz
teksciarz
Posty: 154
Rejestracja: śr 10 maja 2006, 15:46
Model VFR: RC 46 '98
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wawa

Post autor: cieply81 » pt 28 mar 2008, 19:53

Długo ten temat się ciągnie, oj długo!

Ja zdania nie zmieniłem i tak kilka innych osób uważam, że moto mi wystarczy, oklejone plecy nie są mi potrzebne do szczęścia.

Jeżeli jednak jesteście zainteresowani spotkaniem z byłym MC-kiem to mogę to ustawić.

Pogadamy, wypijemy piwko.

Szczegóły w moim poprzednim poście w tym temacie na str.8 http://vfr.superhost.pl/vfr-oc-pl/forum ... &start=105

Pozdr, Ciepły
"Są tacy, co twierdzą, że motocykliści to brodate grubasy z piwnym oddechem i resztkami grilla na wąsach (...)"

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Model VFR: Rc36 --> CBR600
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » pt 28 mar 2008, 20:16

o rany nie sądziłam ,ze dalej pociągniecie temat.
Mój post to był taki żarcik, ironia. ;)

Dla mnie najważniejsze dla mnie jest moto, trasa i pełny bak paliwa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Model VFR: Honda CBF 600 - 08
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Ruda i Piotr » pt 28 mar 2008, 20:24

MadziX pisze:Dla mnie najważniejsze dla mnie jest moto, trasa i pełny bak paliwa.
Madziu i nasze towarzystwo :mrgreen:

A te duże naszywki sa i tak zbyt wielkie na nasze damskie plecy ;)

Ja pozostaje przy małej na lewym ramieniu :)

R
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Model VFR: Rc36 --> CBR600
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » ndz 30 mar 2008, 23:09

Ruda i Piotr pisze: Madziu i nasze towarzystwo :mrgreen:
R
Kasiu Tego nawet nie pisałam bo jest to po prostu oczywiste !!!!
Ludzie tworzą klimat i jedni smigają razem na moto /cieszą się ze wspólnych chwil, wspólnie nawinietych km , widoków tras, które nie raz widzą pierwszy raz, słoncem i zieloną trawką / a inni napierd...się o głupi kawałek materiału na plecach..
wg mnie chore :eek
no cóż każdy robi jak uważa, ja wybieram opcję nr 1 :mrgreen:
---------------------------------------------------------------------------
no i już wszystko wiadomo :)
ROZPORZĄDZENIE Z DNIA 30.03.08
Nowy Prezes MadziX C Polska oświadcza ,że naszywki na plecy klubu Vfr-OC są DOZWOLONE.
Obrazek :evil

:evil :evil :evil :evil :evil :evil :evil

*skargi i zażalenia proszę składać na piśmie i dowieźć na własnych dwóch kołach do siedziby Prezesa w Darlingtonie. :eek :grin: :meditate :razz2 :wtf
*odwołania od powyższej decyzji zostaną rozpatrzone w trybie natychmiastowym ze skutkiem negatywnym.
:evil
Obrazek

Awatar użytkownika
sebavfr
teksciarz
teksciarz
Posty: 149
Rejestracja: wt 22 lis 2005, 20:31
Model VFR: RC46 "2001.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Post autor: sebavfr » pn 31 mar 2008, 22:52

Witam Sory, że nie na temat, ale, do kogo trzeba się zgłosić żeby zamówić klubową nalepkę?
Poz. Seba.
Lepsza od rowera jest tylko VFRra.

VFR 800. 2001.

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Model VFR: Honda CBF 600 - 08
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Ruda i Piotr » pn 31 mar 2008, 23:03

sebavfr pisze:trzeba się zgłosić żeby zamówić klubową
Skontaktuj sie z Achmedem lub GaBaSem :lol:

R
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

Awatar użytkownika
sebavfr
teksciarz
teksciarz
Posty: 149
Rejestracja: wt 22 lis 2005, 20:31
Model VFR: RC46 "2001.
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Post autor: sebavfr » wt 01 kwie 2008, 18:56

Dzięki za info. :grin:
Lepsza od rowera jest tylko VFRra.

VFR 800. 2001.

Awatar użytkownika
doyar
klepacz
klepacz
Posty: 826
Rejestracja: czw 22 cze 2006, 00:11
Model VFR: 800 RC46 '01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Uć siti

Post autor: doyar » ndz 06 kwie 2008, 22:02

A moze napisze cos ktos kogo juz pobili za "duze plecy"..?
Jakie mieli argumety, czy mieli jakies oprucz piesci, czy uzywali innych wyrazow niz niecenzuralne...
Jeszcze nikogo..?! :shock:
I to ma byc emsi made in Poland..? :lol Czy moze jeszcze nikt nie naszyl..?

Awatar użytkownika
Riki
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 71
Rejestracja: pn 07 kwie 2008, 09:18
Model VFR: chwilowo brak :(
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Post autor: Riki » ndz 04 maja 2008, 21:24

To i ja dorzuce swoje 3 grosze do wątku...
Chętnie bym się zaszył ;) bo po spotkaniu 27.04 wiem, że VFR-OC to super ludzie zjednoczeni uwielbieniem dla konkretnego moto, ale widmo spotkania z "Żółtymi" - Ci którzy śmigają na zloty ogólne pewnie wiedzą o który MC chodzi z logiem VFR-OC na plecach mnie przeraża. Jak to mówią gęba nie szklanka, ale ja bardzo lubie swoją facjate ;). Dla niektórych członków MC przynależność do MC = boska moc i pełna bezkarność (bo za plecami stoi 30 typa), a zawsze znajdzie się powód do zadymy, a to moto za czerwone, a to za długo przy grillu siedzimy i inne bzdety... Dla wszystkich którzy chcą poznać system wartości MC polecam nadchodzący zlot w Skarżysku Kamiennej. MC na lewo reszta śmiecia na prawo lub gdzie indziej poza kreską... Generalnie zawsze jak na zlocie jest jakiś duży MC to jest dym:( znajomy kilka lat temu dostał sztachetą przez plecy za to że miał "za głośny wydech..." Nie mam nic do MC, ale czasami przeginają... ufff to tyle thegodfath3r odezwij sie do mnie na PW lub tel bo Cię nie kojarzę, z Wielunia szczególnie VFR...

Awatar użytkownika
Robin
pisarz
pisarz
Posty: 336
Rejestracja: sob 24 cze 2006, 18:34
Model VFR: było RC46
Imię: Dariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Robin » ndz 11 maja 2008, 17:57

Ta mój tata chcial nalezec do GWC Poland, ale u nich to jest tak ze musi najpierw kogos z tamtad poznać i ten ktos musi go tam wciagnac i musi być chyba na connajmniej 4 zlotach w roku i placic co roku 150 zyla za bycie w klubie i za wjazd na zlot tez okolo 150 od osoby wiec zrezygnowal..... i nalezy teraz do VFR-OC :D

A co do duzych naszywek na plechach i kongresu zapewne na kongresie nie bedzie wszystkich czlonków MC i jak by sie kilku z nas pojawilo na zlocie z naszywkami to nie wszyscy beda wiedziec taki klub istnieje i mamy swój znak...

osobiscie jestm za rozmowami ale placenie czy przestrzeganie zasad które wymyslili jacys smutni sfrustrowani panowie w skurzanych kamizelkach to napewno nie....

Aczkolwiek,

"Jesteście zrzeszeni w klubie motocyklowym? Dojrzeliście do tego żeby swój klub nazwać i oznaczyć swoje kurtki barwami klubowymi?
Jeśli tak to musicie skontaktować się z KONGRESEM POLSKICH KLUBÓW MOTOCYKLOWYCH.
Każdy klub, który chce być respektowany przez kluby zrzeszone w KONGRESIE, zarówno MC jak i FG musi ustalić swoje barwy klubowe i poinformować o swoim istnieniu na zlocie, który połączony jest z obradami KONGRESu dwa razy do roku, na jesień i wiosnę. Radzimy też wcześniej, przed spotkaniem z KONGRESEM udać się do najbliższego waszej siedzibie klubu MC. Tam otrzymacie precyzyjne informacje na temat klubów w Polsce, waszego miejsca w szeregu i tego w jaki sposób macie się zaprezentować podczas obrad KONGRESU."


"Jednocześnie KONGRES przypomina, że na imprezach i zlotach organizowanych przez wszystkie kluby zrzeszone pod KONGRESEM nie mają prawa pojawić się kluby, które są przez KONGRES nieakceptowane."

moim zdaniem chyba nie mamyo czym z nimi gadac sami nie wiedzą czego chcą najpierw mamy sie pojawiac a potem mamy sie nie pojawiac bo nie jestesmy przez nich zaakceptowani....
Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....

michaltdm
Posty: 3
Rejestracja: sob 19 kwie 2008, 17:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: otwock

Post autor: michaltdm » pn 19 maja 2008, 18:14

jeśli chodzi o naszywki na plecach to odradzam naszywanie ich bez porozumienia z klubami mc bo moze byc nie przyjemnie z ich strony oni sie nie cackaja i nie wazne czy to jest mala czy duza . Moga sie tez przyczepic do naszywek z przodu . zeby je zalegalizowac to trzeba jechac na kongres i im je pokazac i moze je zakceptuja a nie zawsze tak jest .A nawet jak zakceptuja to za dwa trzy lata zmienia sie ludzie i znowu bedzie zabawa .Najlepiej by bylo zalozyc free group i po sprawie tylko ze to trzeba sie spotykac ze soba a nie tylko klikac przez kompa.

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Model VFR: 800FI rc46 '02
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Post autor: KolczyK » pn 19 maja 2008, 21:43

michaltdm pisze:zeby je zalegalizowac
:lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol

[ Dodano: 2008-05-19, 21:45 ]
michaltdm pisze:Najlepiej by bylo zalozyc free group i po sprawie tylko ze to trzeba sie spotykac ze soba a nie tylko klikac przez kompa.
jesteśmy właśnie free group Michale w swojej odmianie jak narazie, klikać przez kompa ? moze jest forum mocherowego poczęcia, ale do takowego nie należymy, zapraszamy zatem na NAsze zloty i śmiganka.


z całym szacunkiem

KolczyK
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Model VFR: Honda CBF 600 - 08
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Ruda i Piotr » wt 20 maja 2008, 00:05

michaltdm pisze:tylko ze to trzeba sie spotykac ze soba a nie tylko klikac przez kompa.
Przejrzyj troszke forum to bedziesz wiedział, ze niewielu z Nas jest osobami anonimowymi, my sie znamy i spotykamy :lol:

R
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

michaltdm
Posty: 3
Rejestracja: sob 19 kwie 2008, 17:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: otwock

Post autor: michaltdm » wt 20 maja 2008, 18:44

to sorka jestem nowy na forum

Awatar użytkownika
C_L_K
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2010
Rejestracja: wt 16 paź 2007, 16:07
Model VFR: K1300S & EXC250F
Imię: Rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosewko
Kontakt:

Post autor: C_L_K » wt 20 maja 2008, 22:50

michaltdm pisze:to sorka jestem nowy na forum
Otwock jak by nie patrzył niedaleko Wawy, więc w każdy czwartek zapraszamy na plac Na Rozdrożu o 19-tej. :bye

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości