Kalendarz VFR-OC 2008

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
Dresik
klepacz
klepacz
Posty: 1840
Rejestracja: sob 14 kwie 2007, 20:41
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Biała

Post autor: Dresik » śr 27 cze 2007, 20:09

ppamula pisze:Pomysł z kalendarzem padł już ponad rok temu i rzeczywiście PADŁ, bo nie było konstruktywnych decyzji co na tym kalendarzu umieścić, to po pierwsze.
Po drugie zapytajcie samego siebie kto takie kalendarze kupuje. Wszyscy je dostajecie od firm, od znajomych firm, od znajomych znajomych firm.
Ja to takich kalendarzy nawet nie przyjmuje od znajomych (ścienne ze zdjęciami) bo na ścianach wolę coś innego powiesić niż kalendarz a rozkład dni w roku mam w Outlooku.

Idea szczytna ale kto to kupi?
A jeszcze trzeba wpakować pierw kasę a potem sprzedać żeby mieć zwrot.
Piotrze ale chuste już tez pewnie masz a kupujesz prawda?
Tym razem to nie jest zwykły Ownersowski kalendarz tak tylko dla naszej przyjemności ale w celu zebrania pieniędzy na konkretny cel..
Te firmowe kalendarze.... No ok, ale na którym z nich masz roześmiane twarze swoich przyjaciół :?: :smile:
Ja zawsze kupuje kalendarz z motocyklami na kolejnych stronach , nie lubie tych reklamowych firmówek.. Chociaż.... tu nasuwasz mi pewien pomysł :biggrin Mozna na każdej stronie umieścić gdzieś na dole małe loga sponsorów (np odwdzieczymy sie w ten sposób firmie ktora zakupiła te chusty - Ci od kontenerów , możemy też umieścić małą reklame Honda Plaza jeeśli zachcą wspomóc akcje)
Myśle ze 50 kalendarzy się sprzeda , na każdym zarabiamy 10 zł = 500zł , nie majątek ale piechotą nie chodzi.. Za te pieniążki mozna zakupić 3 odtwarzacze DVD dla dzieciaków.. Juz treska82 wymyśli co na poszczególnych stronach bedzie, niedługo zaczniemy zapychanie jego skrzynki proponowanymi fotami :razz:
:-)

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » śr 27 cze 2007, 21:24

Ja nie wróżę tej sprawie milionowych nakładów, ale jeśli cena nie będzie zbyt wygórowana to z 5 egz. bym z chęcią i to niemałą. Ale zdałoyby się oddzielne strony na każdy miech, po dwie, trzy os./str. Do tego jakieś :tts i wchodzę w to.

Awatar użytkownika
DAYTONA
teksciarz
teksciarz
Posty: 103
Rejestracja: pn 11 cze 2007, 21:25
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: DAYTONA » śr 27 cze 2007, 22:13

sowa ma rację milionów nakładów tu nie widzę ,,,, ale jeśli cena będzie ok to chętnie się załapie

A jeśli już to można by je na ALLEGRO sprzedawać jestem stałym bywalcem to wiem że ludzi lubią różne gadżety tam kupować ja ewentualnie mogła bym wystawić takie kalendarze....tylko muszę wiedzieć ile będzie kosztował taki kalendarz mogły by być w nim np. zaznaczone jakieś większe ogólne zloty , terminy masowych imprez moto, moto - bazar, dziwczyny :tts itp .....( to co faceci lubią :tts ) eheh...

Treska czekamy na mniej =więcej kosztorys ...trzeba się zoriętować ile by kosztowało wziąść zrobić na próbę i spróbować je sprzedać , zobaczyć czy idę itp... więc na spoko ja mogę się włączć w sprawie sprzedaży :grin:

[ Dodano: 2007-06-27, 22:14 ]
NIESTETY MARUŚ NIE POKARZE W NIM CYCKÓW :cry:
Życie jest piękne , gdzy żyć się umie ,gdy jedno serce drugie rozumie ,gdy można kochać jawnie i skrycie i być kochanym przez całe życie..

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Ruda i Piotr » śr 27 cze 2007, 23:12

Piotrek B. pisze:Myśle ze 50 kalendarzy się sprzeda
Z tego co się orientuje to 50szt. nikt nie wydrukuje, a jezeli to cena bedzie zabójcza. Postaram sie dowiedzieć jaka ilość jest opłacalna i jaki koszt. W zeszłym roku robilismy(ale z jednym zdjęciem-taki trójdzielny) to płacilismy po 10pln

R-K
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

Awatar użytkownika
treska
klepacz
klepacz
Posty: 1187
Rejestracja: czw 10 maja 2007, 16:49
Imię: Treska
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: treska » czw 28 cze 2007, 22:04

Ruda ma racje. Jeśli chcemy zrobić 12 stronicowy kalendarz taki żeby zaraz się nie podarł i kolor się trzymał, czyli taki dobry jakościowo musimy szukać kogoś w drukarni.
Spoko ja zrobię projekt za free, ale wydrukowanie 50 sztuk kalendarza w jakiejś drukarni to będą kosmiczne pieniądze.
o jeeeeeeeeeezu fantastycznie

treska@vfr.com.pl

Awatar użytkownika
wasyl
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3148
Rejestracja: pn 12 lut 2007, 21:19
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: wasyl » ndz 01 lip 2007, 13:23

Na pierwszą stronę proponuję Lucka i jego DUPĘ :mrgreen:

Na drugim Sowie gniazdo Które nie jedno do dziś snuje wspomnienie :hooray

Na trzecim Jacko i tor

Na czwartym tor i Jacko

Na piątym CUŚ od pierdół

A dalej nasze maszyny!!!!!!!!!




Proszę nie traktować tego poważnie.
Jestem skromnym człowiekiem-a o swojej skromności mogę godzinami napierd.....

Nigdy nie jeździj szybciej, niż potrafi latać Twój anioł stróż !!!

Ania
teksciarz
teksciarz
Posty: 120
Rejestracja: pn 30 lip 2007, 20:10
Imię: Anna
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa/Szczyrk
Kontakt:

Post autor: Ania » wt 31 lip 2007, 19:13

Widze, że potrzebujecie pomocy tematycznej na zdjęcia... Pogadam z Anią, może za jakąś "sowitą" opłatą dla mnie, udostepnimy kilka "fajowych" :tts fotek Ani na biku. Nawet jakąś VFRke znajdziemy do planu.
Jednak, żeby plan się udał, potrzebna jest Wasza aprobata i zmotywowanie Panny Anny ;-)

Awatar użytkownika
szatan
klepacz
klepacz
Posty: 979
Rejestracja: pn 18 wrz 2006, 20:02
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Amsterdam/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: szatan » wt 31 lip 2007, 20:07

Takkkkkkkk, kalendarz bez :tts to Ch..j nie kalendarz :mrgreen: Może by tak kazda ownersica pokazała :tts troche ich w sumie tu jest a więc :twisted: :razz:
Zeby nie było ze to jakiś purno xx kalendarz gdzieś sie wciśnie VFR-ki :mrgreen:

Mysle ze na jeden miesiąc możnaby wpakować kilka VFR-ek i userów czyli takie zdjecie mix. np 4 vfrki na stronie daje juz 46 vfr i ich włascicieli na cały kalendarz. ale to tylko proposition. prosze mnie wogole nie słuchać :mrgreen:
Życie bez motocykla powoduje raka i choroby serca
Manual Honda VFR800 98-2001
http://rapidshare.com/files/236685669/Manual98-01.pdf

Miernik ładowania http://www.youtube.com/watch?v=IYjGraAk4es

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Post autor: KolczyK » pt 28 gru 2007, 14:15

temat zamknięty ? czy komuś się urodził pomysł i chęć realizacji ? może kto chętny, ile może kosztować takie cudo ?

1. Roads
2. KolczyK
3.
4.
5.
6.
7.
pińcet.
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » sob 29 gru 2007, 11:49

Kolczyk, to problem nakładu a nie chęci czy możliwości. drążyliśmy ten temat i bez zainwestowania w duży nakład nikt nie podejmie się druku.

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Post autor: KolczyK » sob 29 gru 2007, 11:56

:silent :confused :sad: rozumiem
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
robert
teksciarz
teksciarz
Posty: 151
Rejestracja: ndz 29 lip 2007, 18:20
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WIEDEN

Post autor: robert » ndz 30 gru 2007, 19:21

temat jest klasa jak bedzie to na pewno kupie od ciebie pozdrowienia w nowym roku z austri
Robert

Awatar użytkownika
Gnatek
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 83
Rejestracja: czw 08 lis 2007, 22:35
Imię: Krzysztof
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wawa-piaseczno-wawa
Kontakt:

Post autor: Gnatek » wt 01 sty 2008, 01:45

Witam
Ja też myślałem nad tym i wiecie co, może jakoś damy rade się podłączyć pod Jurka Owsiaka, no nawet jak nie wiele zdziałamy to ryk motorów spowoduje uśmiech dziecka a i media jak to pokażą to może motocykliści nie będą dawcami Ale i ludźmi z wielkim sercem bo każdy z nas je ma i ja się o tym przekonałem.
Kto ma dwa kola to mordka wesoła ;>

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » sob 05 sty 2008, 13:28

KolczyK pisze:temat zamknięty ? czy komuś się urodził pomysł i chęć realizacji ? może kto chętny, ile może kosztować takie cudo ? .
no właśnie - jakis postęp w tym temacie ?
ja mogę pomóc w projekcie kalendarza..

1. Roads
2. KolczyK
3. MadziX
4.
5.
6.
7.
pińcet
Obrazek

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Ruda i Piotr » sob 05 sty 2008, 14:43

Tak jak już wcześniej pisałam, nie problem wydrukować, ale problem w cenie. Mam paru znajomych z poligrafią i twierdzą, że aby to sie opłacało i nam, i im muszą to być bardzo duże ilości :sad:

R
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości