CZD 2011 ORGANIZACJA

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
Dzo-Dzo
klepacz
klepacz
Posty: 517
Rejestracja: czw 18 cze 2009, 15:35
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty

Post autor: Dzo-Dzo » ndz 13 mar 2011, 18:08

Z mojej strony, chciałbym zaproponować autobus z możliwością oddania krwi, w zeszłym roku troche mi szczenka opadła jak taki autobus odjechał przy naszym przybyciu na miejsce :shock:

Napewno wielu Ownersów oddało by honorowo krew...

Awatar użytkownika
Łysolek
Shrek
Shrek
Posty: 1261
Rejestracja: sob 04 lip 2009, 08:45
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Marki

Post autor: Łysolek » ndz 13 mar 2011, 19:21

Dzo-Dzo pisze:Z mojej strony, chciałbym zaproponować autobus z możliwością oddania krwi, w zeszłym roku troche mi szczenka opadła jak taki autobus odjechał przy naszym przybyciu na miejsce :shock:

Napewno wielu Ownersów oddało by honorowo krew...
ciekawy pomysł Paweł ale nie na CZD :
1. Sami zajmujemy się organiozacją wiec jeśli co chwila ktoś z ans miałby byccieć ddać krew to bez sensu
2. w busie mozna oddac tylko pełną, a nawet jesli tacy sie znajdą to niecałe dwa miesiace wczesniej mamy motoserce na które każdy kto moze odda krew
3. brak chętnych , bo dla 10-15 osób to nie ma sesnu ściagąć busa

Awatar użytkownika
muchaok
klepacz
klepacz
Posty: 984
Rejestracja: pt 08 lut 2008, 11:07
Imię: Jacek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: muchaok » pn 14 mar 2011, 08:41

marta pisze:chętnie dołączę się do malowania buziek - z doświadczenia wiem że cieszy się to duuużym zainteresowaniem ze strony dzieciaków (a można malować te chodzące i te leżące),
mam sprzęt specjalistyczny do tego celu i co nieco praktyki
Bardzo nam miło, że "NOWA" osoba na forumie, chce się zaanagażować w akcję.
Oczywiście witamy z otwartymi łapami ;) tym bardziej, że nasze malowanie ryjków, z tego co wiem było raczej baaardzo amatorskie, a skoro posiadasz sprzęt i do tego doświadczenie, będzie nam niezmiernie miło. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, ewentualnie w przypadku braku czasu, proponuję śledzić temat. Termin i godziny znane. Dobrze byłoby Cię poznać wcześniej ;)
pozdrawiam.
Każdego dnia powiększa się lista ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Post autor: Jacko » pn 14 mar 2011, 11:14

Możliwa jest wizyta psa wraz z obsługą do niego na CZD. Jest to piesek szkolony z doświadczeniem na tego rodzaju imprezach. Dziecieki będą mogły zobaczyć co potrafi jak również oczywiście głaskać, przytulać się oraz współpracować z nim, czyli aportowanie itp.

Co sądzicie ??

Awatar użytkownika
muchaok
klepacz
klepacz
Posty: 984
Rejestracja: pt 08 lut 2008, 11:07
Imię: Jacek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: muchaok » pn 14 mar 2011, 14:47

Safek pisze:Czy to znaczy ze co czwartek o 19? bo chyba nie nadarzam, myslalem ze byly 2 spotkania i koniec
Nic takiego nie napisałem, że w czwartek jest spotkanie odnośnie CZD
Napisałem, że spotkanie, bo bankowo, jeszcze nie jedno się odbędzie w tej sprawie.
A miło jest poznać nową osobę, przed akcją. Wtedy wiadomo co i jak, jak wygląda, osoba wie, jak wygląda reszta... itp....
Każdego dnia powiększa się lista ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.

Awatar użytkownika
KAWOWA
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 58
Rejestracja: wt 19 lut 2008, 22:05
Imię: Magda
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: KAWOWA » wt 15 mar 2011, 21:07

Jacko, myślę, że piesek to świetny pomysł. Zastanawiam się tylko, czy powinien być na ogólnej imprezie na dole - bo tam już bardzo dużo atrakcji, czy mógłby np. pochodzić z nami po oddziałach i być atrakcją dla dzieci, które nie mogą zejść na imprezę. Oczywiscie musielibyśmy skonsultować to z CZD, może jak nie na oddziały to chociaż na korytarze ..., właśnie z myślą o tych dzieciakach, które nie mogą zejsć....

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Post autor: Jacko » śr 16 mar 2011, 12:28

Magda, porozmawiam z osobą która zajmuje się tym pieskiem. Tylko co ten piesek mógłby robić na oddziałach ? Napisz mi na co będzie pozwolenie od dyrekcji. Czy chodzi o to żeby po prostu przeszedł po oddziałach czy będzie możliwe żeby coś więcej zrobił?

Awatar użytkownika
KAWOWA
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 58
Rejestracja: wt 19 lut 2008, 22:05
Imię: Magda
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: KAWOWA » śr 16 mar 2011, 12:42

Zależy co piesek umie, czy to piesek wyszkolony do dogoterapii?

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Post autor: Jacko » śr 16 mar 2011, 12:53

Rozmawiałem już i piesek jest szkolony ale niestety nie do dogoterapii. Natomiast w kwestii pochodzenia z nim po oddziałach nie ma problemu.

Awatar użytkownika
KAWOWA
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 58
Rejestracja: wt 19 lut 2008, 22:05
Imię: Magda
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: KAWOWA » śr 16 mar 2011, 13:01

Z tymi oddziałmi to musimy się skontaktować z CZD, ale pomyślałam teraz, że jeśli nie na oddziałach, to może by nam wygospodarowali jakąś salę, w której by mogły bawić się dzieci, które nie mogą zejść na imprezę, a stoją z nosami przyklejonymi do szyby i tylko oglądają co tam się dzieje na dole ....
Napisze maila do szefowej z CZD i dam znać jak tylko dostanę odpowiedź....

Awatar użytkownika
Żeton
klepacz
klepacz
Posty: 1162
Rejestracja: czw 25 cze 2009, 17:38
Imię: Artur
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bronisławów / Warszawa
Kontakt:

Post autor: Żeton » śr 16 mar 2011, 22:22

więc tak:

po wstępnych rozmowach ze strażą pożarną są na tak :smile: padło pytanie co chcemy :?:
jakiś pokaz z sikania wodą pianą itd co byśmy chcieli 8)
po wstępnej rozmowie z KGŻW padła propozycja co by wziąśc dzieci z CZD i przywieśc na Kozielską oni ogarną transport (Tam ŻW robi dzień dziecka i mają tam troszkę atrakcji) tylko że to jest ten sam termin co i nasz czyli 4.06.2011
Nie ma obcych wśród Błękitnych Rycerzy, są tylko niespotkani przyjaciele. "There are no strangers, only friends you haven't met. RIDE WITH PRIDE

Awatar użytkownika
igor
klepacz
klepacz
Posty: 1051
Rejestracja: śr 17 paź 2007, 17:02
Imię: Igor
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Post autor: igor » czw 17 mar 2011, 11:48

arcziartur, proponuję obgadać to jutro. pokaz sikania mile widziany. która to jednostka ogarnie?

Awatar użytkownika
benito
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2333
Rejestracja: śr 28 mar 2007, 12:10
Imię: Jarek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: benito » czw 17 mar 2011, 12:52

arcziartur pisze:wziąśc dzieci z CZD i przywieśc na Kozielską
Czyzby Ci czolg po glowie przejechal??
to jest szpital, a nie dom wypoczynkowy!!!!
Honda VFR800 - RC46 - `98
Honda VTR1000SP1 - RC51 - `00
KTM LC4 640 SM - `04
Honda CBR 929 - SC44 - `01
Yamaha WR 426 F - `01
Aprilia Tuono - `06
BMW K1200S - `05

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » czw 17 mar 2011, 12:53

[edit] Zobaczymy co na temat psa powiedzą.
Wszystkie decyzje są w rękach lekarzy z CZD. Może zezwolą na wizytę z psem w oddziałach szpitala.

arcziartur, Dzieci w CZD są w szpitalu i nie zostały wypuszczone do rodziców na weekend z jakiś konkretnych powodów i to poważnych. Tymsamym NA PEWNO nie pozwoli lekarz prowadzący na wyjazd zabawowy w inne miejsce poza teren szpitala. A jak sie jakiemuś dziecku gwałtownie pogorszy?
Ostatnio zmieniony sob 19 mar 2011, 06:27 przez ppamula, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hubu
klepacz
klepacz
Posty: 847
Rejestracja: pt 06 mar 2009, 10:29
Imię: Hubert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: Hubu » czw 17 mar 2011, 15:07

ppamula pisze: arcziarturDzieci w CZD są w szpitalu i nie zostały wypuszczone do rodziców na weekend z jakiś konkretnych powodów i to poważnych. Tymsamym NA PEWNO nie pozwoli lekarz prowadzący na wyjazd zabawowy w inne miejsce poza teren szpitala. A jak sie jakiemuś dziecku gwałtownie pogorszy?
To teraz ja z własnego ch...go doświadczenia z przebywania na oddziale.

Jeżeli chodzi o psy to niegdyś były wpuszczane, przynajmniej do CZD na 8 piętro na onkologię.
Dawało to dzieciakom bardzo dużo frajdy...niestety urwało się to i nie wiem jakie były powody, czy sanitarne, czy ktoś się po prostu nie mógł porozumieć.

Co do wyjazdu z CZD to ja osobiście nie widzę szansy, ciężko zabrać własne dziecko na weekend do domu, a w przypadku np. nowotworów może się stan zdrowia zmienić bardzo drastycznie w krótkim czasie.
Ostatnio zmieniony sob 19 mar 2011, 06:28 przez Hubu, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości