NASZYWKI, A SPRAWA POLSKA

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
muchaok
klepacz
klepacz
Posty: 984
Rejestracja: pt 08 lut 2008, 11:07
Imię: Jacek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: muchaok » pt 13 cze 2008, 13:45

z tymi honorami - zwłaszcza wielkimi to ciut juz pojechałeś......
Ja kojarze to raczej z wielkimi - ale bufonami ;) Dlatego myśle, że FG to max. MC jest dla........myślacych inaczej - nie obrażając nikogo :D
Każdego dnia powiększa się lista ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.

Awatar użytkownika
Krajan
klepacz
klepacz
Posty: 1273
Rejestracja: ndz 04 cze 2006, 22:59
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Krajan » pt 13 cze 2008, 14:55

Fabiq pisze: ps. jesli pamietacie to zawsze bylem przeciwny laczenia sie w klub
pamiętam dobrze .

Ale jeśli ktoś chciałby akurat założyć VFR OC w motocyklowym światku MC czy FG musi tak jak wiemy już spełnić wiele z pkt widzenia regulaminów MC i nie sądze aby ktoś kogo nie znamy albbo mniej zapalony VFR-maniak od nas tu z forum tym się zajął. Nie ma co się pieklić.

MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Post autor: MARCO » pt 13 cze 2008, 16:35

Tak się zdarza, że podczas spotkań róznych (np. Wdzydze) wypływają czasami poważne tematy, jak np. ten 8)

Przyznaje się i bije w pierś, że jestem prowodyrem i inspiratorem dużych naszywek na plecy , mam takową ale jej nie nosze, bo:
1. Są ludzie, którym zależy na tym aby stworzyć z VFR Owners (rozmawiałem z Fabiqiem) , MC lub FG (ja jestem za tym drugim) i nie zamierzam im przeszkadzac, bo ich lubię i szanuję za ten wysiłek i inne :grin:
1A. Mam nadzieję, że Wy tez ich lubicie i nie będziecie przeszkadzac, liczę na Waszą wyrozumiałość i cierpliwość.
2. Być może sam znajdę się w tym gronie, co nie oznacza napewno, co nie zmienia i nie wpływa na nastawienie do Was i bierzącego stanu rzeczy (dla tych z dużym poczuciem wolnośći)!
3. Kasiu ( i wszystkie kobiety w temacieMC/FG) bardzo Cię lubię i szanuję i niezaleznie czy będę w tej czy innej paczce nic tego nie zmieni, i chciałbym, żeby ta zasada działała w druga stronę :biggrin
4. Kobiety i te z jajami i te z większą zawartościa estrogenu muszą mieć możliwość przynależności do takowego MC/FG, jeśli tylko mają taka ochotę, inaczej to nie będzie miało sensu, ponieważ.....(każdy ma swoje powody:miłość, sens życia, większy fan, równouprawnienie....), ja swój mam.
5. I tak będziemy latać i spotykać się pod naszymi barwami, bo każdy z nas je szanuje, a czas powoduje, że Legenda tworzy się sama.
6. Dla mnie najważniejszy jest człowiek, reszta nas tylko jednoczy.

To tyle,
koniec manifestu,
proszę w cierpliwośc i wyrozumiałość. :bye

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości