Dzień Dziecka w Chełmnie 2011 ( 29 MAJA ) - niedziela

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Model VFR: 800A2 RC46II VTEC bezzębna
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » pn 07 mar 2011, 10:10

podczas zajazdu na Meszcze zrobiliśmy burzę muskuff :biggrin

co ustalono

- godz. 8:00 - 9:27 śniadanie (we Wcycach)
- godz 9:45 wyjazd do Domu Dziecka w Chełmnie
- godz właściwa dla prędkości przelotowej (niekoniecznie zgodna z Prawem o Ruchu Drogowym) - przybycie do DD

PROGRAM DNIA DZIECKA w Domu Dziecka

- wożenie Dzieciaków na moto
- w czasie wożenia dzieciaków przygotowanie grylla w Ryko Grylowisku
- koncert the ROADS i Przyjaciele dla Dzieciaków
- Grill (w menu karkówka z morsa i udko SOWY inne równie smaczne)

Konkursy z nagrodami:


1. klejenie i ozdabianie szybowców
2. zawody szybowcowe
3. konkurs mejk-apowy i makijażowy (malowanie ołnersów czyli jak upiększyć Sowę, żeby dało się na Niego patrzeć)
4. poszukiwanie skarbów
5. konkurs na najpyszniejszy upieczony przez dzieciaki chlebek (połączony z degustacją)
6. Gra w kopanego (w drużynach mieszanych dzieciako-ołnersowych)

- atrakcje:

pokaz akrobacji modeli latających
nauka akrobacji na profesjonalnym symulatorze
nauka makijażu i malowania urody
nauka obsługi detektora metalu


- pożegnanie
- rozjechanie do miejsca zakwaterowania.


POTRZEBNE:

1. mięso na grilla
2. węgiel w brykietach
3. jednorazówki (tacki, kubeczki, widelczyki, nożyki i serwetki itp.) - diabolica & łysolek

4. musztarda
5. catsoup (kocia zupa ?)
6. zabawki i gadżety na prezenty
7. napoje chłodzące
8. transport
9. duża ilość motocykli z motocyklistami i motocyklistkami oraz plecaczkami
10. bilety Narodowego Banku Polskiego
11. pomysły
12. uśmiech
13. wsparcie moralne
14. przyjaźń
15. rock'n roll
16. wykrywacz metalu
17. skarby (złote monety, łańcuchy, brylanty, kolie sznury pereł i tego typu rupiecie... jak ktoś ma niepotrzebną złota obrączkę :evil bo na ten przykład już się rozczarował do instytucji małżenstwa z płcią przeciwną) :biggrin
18. mąka żytnia, pszenna, orkiszowa, drożdże, pestki dyni, słonecznika, drożdże piekarskie
Ostatnio zmieniony pn 07 mar 2011, 13:08 przez mors, łącznie zmieniany 3 razy.
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Łysolek
Shrek
Shrek
Posty: 1261
Rejestracja: sob 04 lip 2009, 08:45
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Marki

Post autor: Łysolek » pn 07 mar 2011, 12:02

mors pisze:

POTRZEBNE:


2. węgiel w brykietach
3. jednorazówki (tacki, kubeczki, widelczyki, nożyki i serwetki itp.)
choć nie wiem czy nam z Rogatą sie uda być z Wami w ten dzień ( wyjazd w Europe ) ale ogarniemy powyższe rzeczy :)

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Model VFR: 800A2 RC46II VTEC bezzębna
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » pn 07 mar 2011, 13:06

sęk YOU very MUCH :biggrin

ale przyślecie kartkę z Paryżewa czy gdzie tam Was koła poniesą? :biggrin

jak widać powyżej - odhaczone
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » pn 07 mar 2011, 17:43

Byłoby nie najgorzej, gdyby ktoś wziął na siebie opstrykanie imprezy jakimś zacnym sprzętem i żeby tylko to miał na głowie. Oczywiście musiałby być wszędzie. Nie wykluczone, że jednocześnie. Niełatwe to zadanie, ale po ostatnich Mikołajach wyraźnie było widać, że brak takiej funkcji dał się odczuć po imprezie. Szymek straszy, że może go nie być, więc temat jest do dopięcia.

==========================

Napoje, musztardy i keczupy oraz zasłoikowane ogórki nabędziemy po drugiej stronie ulicy.

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Post autor: Diego » pn 07 mar 2011, 19:51

godz 9:45 wyjazd do Domu Dziecka w Chełmnie

Czyli na 10 będziecie na mniejsu???Pytam booooooooooo zbieram ekipe aż 4 motki i nie chciałbym żeby nas dzieciaki przepędziły spod bramy. :lol :lol :lol
Panowie robimy ściepę??Przyjeżdża ktoś autem(łatwiej byłoby Mu zapakowac palete polo cocty do auta niż na moto)???

Awatar użytkownika
wasyl
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3148
Rejestracja: pn 12 lut 2007, 21:19
Model VFR: CBR 929
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: wasyl » pn 07 mar 2011, 21:33

SOWA, '
Namówimy Oczasa i Kolczyka mają duże lunety niech się popiszą :)
Jestem skromnym człowiekiem-a o swojej skromności mogę godzinami napierd.....

Nigdy nie jeździj szybciej, niż potrafi latać Twój anioł stróż !!!

MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Post autor: MARCO » pn 07 mar 2011, 21:46

POTRZEBNE:

1. mięso na grilla + pieczywo - Grześ Turnał
2. węgiel w brykietach
3. jednorazówki (tacki, kubeczki, widelczyki, nożyki i serwetki itp.) - diabolica & łysolek
4. musztarda
5. catsoup (kocia zupa ?)
6. zabawki i gadżety na prezenty
7. napoje chłodzące
8. transport
9. duża ilość motocykli z motocyklistami i motocyklistkami oraz plecaczkami
10. bilety Narodowego Banku Polskiego
11. pomysły
12. uśmiech
13. wsparcie moralne
14. przyjaźń
15. rock'n roll
16. wykrywacz metalu
17. skarby (złote monety, łańcuchy, brylanty, kolie sznury pereł i tego typu rupiecie... jak ktoś ma niepotrzebną złota obrączkę :evil bo na ten przykład już się rozczarował do instytucji małżenstwa z płcią przeciwną) :biggrin
18. mąka żytnia, pszenna, orkiszowa, drożdże, pestki dyni, słonecznika, drożdże piekarskie

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Model VFR: 800A2 RC46II VTEC bezzębna
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 08 mar 2011, 00:06

Diego - Najdroższy Kolego :biggrin ROZUMIEM że na Ciebie odhaczamy Napój Wejścia do King Sajzu czyli Polo Cokte? :biggrin dzięki za wsparcie - gdybym ja miał 4 motki w trzydziestym dziewiątym to nie wiem jakby się kampania wrześniowa skończyła :evil

POTRZEBNE:

1. mięso na grilla + pieczywo - Grześ Turnał
2. węgiel w brykietach
3. jednorazówki (tacki, kubeczki, widelczyki, nożyki i serwetki itp.) - diabolica & łysolek

4. musztarda
5. catsoup (kocia zupa ?)
6. zabawki i gadżety na prezenty
7. napoje chłodzące
8. transport
9. duża ilość motocykli z motocyklistami i motocyklistkami oraz plecaczkami
10. bilety Narodowego Banku Polskiego
11. pomysły
12. uśmiech - mors

13. wsparcie moralne
14. przyjaźń
15. rock'n roll
16. wykrywacz metalu
17. skarby (złote monety, łańcuchy, brylanty, kolie sznury pereł i tego typu rupiecie... jak ktoś ma niepotrzebną złota obrączkę :evil bo na ten przykład już się rozczarował do instytucji małżenstwa z płcią przeciwną) :biggrin
18. mąka żytnia, pszenna, orkiszowa, drożdże, pestki dyni, słonecznika, drożdże piekarskie

co do pieczywa to mam nadzieję, ze dzieciaki narobią parę bochenkuff w celach konkursowo-degustacyjnych

tak sobie myślałem bo miałem wolną chwilkę (czasami takie procesy u mnie zachodzą, aczkolwiek nie za często) żeby parę złotych polskich rozmienić po 1 groszu i też je rozrzucić w trawie w celach zabawowo poszukiwawczych

Ogłoszenia drobne
Sprzęt foto (prawie profesjonalny - nawet Oczas z Kolczykosem razem nie mają takiej długiej i grubej lufy :evil ) oddam w dobre ręce w dn. 29 czerwca. Wymagane minimum wiedzy o przesłonie, migawce, ogniskowej i zależności pomiędzy niemi, a głębią ostrości. Fotooferty mile widziane.
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Łysolek
Shrek
Shrek
Posty: 1261
Rejestracja: sob 04 lip 2009, 08:45
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Marki

Post autor: Łysolek » wt 08 mar 2011, 07:41

mors pisze:tak sobie myślałem bo miałem wolną chwilkę (czasami takie procesy u mnie zachodzą, aczkolwiek nie za często) żeby parę złotych polskich rozmienić po 1 groszu i też je rozrzucić w trawie w celach zabawowo poszukiwawczych

Ogłoszenia drobne
Sprzęt foto (prawie profesjonalny - nawet Oczas z Kolczykosem razem nie mają takiej długiej i grubej lufy :evil ) oddam w dobre ręce w dn. 29 czerwca. Wymagane minimum wiedzy o przesłonie, migawce, ogniskowej i zależności pomiędzy niemi, a głębią ostrości. Fotooferty mile widziane.
chyba 29 maja :evil Ojj Morsie obudź sie z zimowego snu :)
a co do tych monet nie rozmieniaj przeznacze swoje 50 zł w 1,2 i 5-cio groszówkach , któe już mam 8) czyli te monety też biore na siebie , a co :D moze aparat w zamian dostane :aww

a i wszystkie powyższe rzeczy przekaże komuś wcześniej pewnie Puchaczowi

Awatar użytkownika
muchaok
klepacz
klepacz
Posty: 984
Rejestracja: pt 08 lut 2008, 11:07
Model VFR: brak moto
Imię: Jacek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: muchaok » wt 08 mar 2011, 09:02

MORS pisze:a może jakby muszysko przytaśtało swe wdzięki to jakiś konkursik karaoke dałoby się sprokurować? hę?
No bardzo chętnie mogę się tym zająć, pod warunkiem, że moja Muszynianka się wybierze ze mną - a to nie jest oczywiste, gdyż wtedy u niej w pracy jest tzw. "WIELKI FINISZ" bo jak wiadomo szkoły funkcjonuja do połowy czerwca i w tym okresie czasem udaje mi się ją spotkać w Łyk-end. Jest to spowodowane transportem sprzętu, który zajmuje bagażnik samochodu kombi w 98%. Ja niestety przestałem być posiadaczem tzw 4 kółek i planuję wypad motkiem, chyba że nastaną niesprzyjające okoliczności przyrody, wtedy będę kombinował. Njalepsze co się może przydażyć, to ja moto, Muszynianka ze sprzętem karaoke puszką ;) ale ja się boje Jej o tym powiedzieć. :D
Póki co, czekam z niecierpliwością, na termin CZD, gdyż od tego uzależnione jest czy w ogóle przyjedziemy do Was, a Wy do nas.
Każdego dnia powiększa się lista ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.

lightman
teksciarz
teksciarz
Posty: 150
Rejestracja: czw 31 gru 2009, 17:07
Model VFR: 750 :)
Imię: Szymon
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszcz Pomorski
Kontakt:

Post autor: lightman » wt 08 mar 2011, 09:14

POTRZEBNE:

1. mięso na grilla + pieczywo - Grześ Turnał
2. węgiel w brykietach - Lightman
3. jednorazówki (tacki, kubeczki, widelczyki, nożyki i serwetki itp.) - diabolica & łysolek

4. musztarda - Lightman
5. catsoup (kocia zupa ?) - Lightman
6. zabawki i gadżety na prezenty
7. napoje chłodzące
8. transport
9. duża ilość motocykli z motocyklistami i motocyklistkami oraz plecaczkami
10. bilety Narodowego Banku Polskiego
11. pomysły
12. uśmiech - mors

13. wsparcie moralne
14. przyjaźń
15. rock'n roll
16. wykrywacz metalu
17. skarby (złote monety, łańcuchy, brylanty, kolie sznury pereł i tego typu rupiecie... jak ktoś ma niepotrzebną złota obrączkę :evil bo na ten przykład już się rozczarował do instytucji małżenstwa z płcią przeciwną) :biggrin
18. mąka żytnia, pszenna, orkiszowa, drożdże, pestki dyni, słonecznika, drożdże piekarskie - Lightman

Do biletów NBP może jakieś konto?

Awatar użytkownika
Łysolek
Shrek
Shrek
Posty: 1261
Rejestracja: sob 04 lip 2009, 08:45
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Marki

Post autor: Łysolek » wt 08 mar 2011, 09:44

halo Lightman, wiesz czemu brykiety były na czerwono, bosmy my sie tym zajmujemy !

tak jest prawidłowo 8)

1. mięso na grilla + pieczywo - Grześ Turnał
2. węgiel w brykietach - diabolica & łysolek
3. jednorazówki (tacki, kubeczki, widelczyki, nożyki i serwetki itp.) - diabolica & łysolek

4. musztarda - Lightman
5. catsoup (kocia zupa ?) - Lightman
6. zabawki i gadżety na prezenty
7. napoje chłodzące - Miruś zwany Diegiem
8. transport
9. duża ilość motocykli z motocyklistami i motocyklistkami oraz plecaczkami
10. bilety Narodowego Banku Polskiego
11. pomysły
12. uśmiech - mors

13. wsparcie moralne
14. przyjaźń
15. rock'n roll
16. wykrywacz metalu
17. skarby (złote monety, łańcuchy, brylanty, kolie sznury pereł i tego typu rupiecie... jak ktoś ma niepotrzebną złota obrączkę :evil bo na ten przykład już się rozczarował do instytucji małżenstwa z płcią przeciwną) :biggrin
18. mąka żytnia, pszenna, orkiszowa, drożdże, pestki dyni, słonecznika, drożdże piekarskie - Lightman

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Model VFR: 800A2 RC46II VTEC bezzębna
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 08 mar 2011, 10:02

Muszko Plujko - :biggrin to miłe miało być :evil jest dokładnie tak jak piszesz. Niestety mając dwie Akcje dla Dzieci równie ważne, a prace nad wehikułem czasu i maszyną do klonowania ludzi ostatnio się przeciągają jakoś musimy sobie radzić w tej ekstremalnej sytuacji.
Wiem, ze mając tyle gorących serc spokojnie jesteśmy w stanie ogarnąć dwie Imprezy w tym samym czasie. Bo kto nie da rady, MY NIE DAMY RADY?!
Fajnie byłoby gdyby terminy tak się rozjechały wokół 1 czerwca, żebyśmy mogli na miarę naszych możliwości uczestniczyć w CZD i DD.

Moim skromnym zdaniem te Akcje są robione także dla NAS w wielu wymiarach, kto tego nie widzi jest - jak mówi Pismo - "jak cymbał brzmiący..." :biggrin

ale dosyć fizjologii, Muszko bzykająca - powiedz co potrzebujesz ze sprzętu nagłosnieniowego bo przeca i tak mamy zagrać jako the ROADSi więc sitka, piecyki, kolumienki statywiki, laptopiki tudzież inne są do ogarnięcia - weź uwentualnie SiDi Cygana (ROM) :evil

przepraszam wszystkich ołnersów pochodzenia romskiego - szanuję wszelakie odmienności... tylko pedofilów nie jestem w stanie tolerować (nawet miś ich nie chce żrec i odwraca się z obrzydzeniem)
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

lightman
teksciarz
teksciarz
Posty: 150
Rejestracja: czw 31 gru 2009, 17:07
Model VFR: 750 :)
Imię: Szymon
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszcz Pomorski
Kontakt:

Post autor: lightman » wt 08 mar 2011, 11:58

Łysolek , tak jakoś mi się zaznaczyło ;)

Mam jeszcze pytanko co do transportu, troszkę więcej info bym prosił, bo może mógłbym załatwić T4 z siedzeniami.

MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Post autor: MARCO » wt 08 mar 2011, 17:24

... tak mi przyszło do głowy, w temacie poszukiwania skarbów, mówiliśmy Morsie o słodyczach, można by takowe powkładać do opakowań zabawek z jajek niespodzianek + do środka powiedzmy nakrętkę i zakopać w tamtejszej piaskownicy ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość