naszywanki klubowe

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
Janusz B.
klepacz
klepacz
Posty: 1131
Rejestracja: wt 13 lut 2007, 22:33
Imię: Dżony
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Janusz B. » śr 06 sie 2008, 09:02

[b]mrf pisze:[/b]Kolejne Bractwo Suzuki? NFW...
Dokładnie to samo pomyślałem. Jestem przeciwny takiemu rozwiązaniu.
Uważam, że Krajan miał dobry pomysł.

Swoją drogą wszystko działa w obie strony.
Nie zaryzykowałbym kupowania gadżetów z logo jakiejś grupy, którą znam tylko z netu. Pomijam już nawet kwestię tego, jak owa grupa zapatrywałaby się na takie poczynaniaz mojej strony.
Zawsze istnieje ryzyko, że na spotkaniu w rzeczywistym świecie okaże się, że jednak ci ludzie mi nie odpowiadają. A potem plułbym sobie w brodę, że przez ileś tam czasu nosiłem koszulki, czy naszywki identyfikujące mnie z typami, z którymi nie chcę mieć zbyt wiele wspólnego.
Ale ja to zawsze byłem jakiś taki aspołeczny...

Yaro
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 97
Rejestracja: pt 06 kwie 2007, 09:38
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Słubice
Kontakt:

Post autor: Yaro » śr 06 sie 2008, 09:09

To jest OC- Klub Użytkowników, ZERO weryfikacji ! ! ! co wy kurna piszecie ! może jeszcze macierewicza zatrudnijcie ! ludzie opanujcie sie ! to nie jest MC, Wprowadzajcie sie przez znajomości i akceptacje do vikingów , centurionów, bract i innych grup ale OC niech zostanie dostępne dla wszystkich.

mrf, masz rację

Awatar użytkownika
benito
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2333
Rejestracja: śr 28 mar 2007, 12:10
Imię: Jarek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: benito » śr 06 sie 2008, 09:21

OC - Owners Club

Club - kazdy wie o co chodzi.
Owners - z ang. właściciel (nie wszyscy wiedza) - i co teraz??
Coraz wiecej obych sprzetow sie pojawia. Ja mam VTR-e i czuje sie zwiazany z klubem od dluzszego czasu, ale co ma do powiedzenia ktos, kto przyjezdza na spotkanie jakims Ducatem, Hyosungiem, czy Fireblade`m poraz pierwszy i juz chce byc Ownersem pelna geba.
Nie mowie o wprowadzeniu zasad panujacych w MC, ale trzeba sie powaznie zatanowic nad pewnymi regułami.
Yaro, wpadnij na jakies spotkanie grupowe, bo masz duzo racji i głosy takich osob sa bardzo wazne...
Honda VFR800 - RC46 - `98
Honda VTR1000SP1 - RC51 - `00
KTM LC4 640 SM - `04
Honda CBR 929 - SC44 - `01
Yamaha WR 426 F - `01
Aprilia Tuono - `06
BMW K1200S - `05

Awatar użytkownika
C_L_K
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2010
Rejestracja: wt 16 paź 2007, 16:07
Imię: Rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosewko
Kontakt:

Post autor: C_L_K » śr 06 sie 2008, 09:45

Yaro pisze:to nie jest MC,
Yaro pisze:ale OC niech zostanie dostępne dla wszystkich.
Forum było, jest i niech będzie nadal dostępne dla wszystkich. Jednak OC jak sama nazwa wskazuje ma jakiś związek z klubem. A klub to nie tylko klepanie w klawisze, ale też spotkania, traski, imprezy itp. Nie jestem za zamykaniem forum dla wszystkich, ale moim zdaniem naszywki OC powinni nosić Ci, którzy Ownersowymi Clubowiczami są też w realu.
Tak na prawdę trzeba by ustalić po co są te naszywki? Wydaje mi się, że naszywamy je sobie po to, żeby identyfikować się razem na wspólnych spotkaniach, wyróżniać się z tłumu na wspólnych wypadach itd. Więc powinny być dostępne dla osób biorących czynny udział w życiu klubowym, nawet jeśli z racji obowiązków czy odległości będą to tylko 1-2 spotkania w roku. Przecież oprócz spontanicznych wypadów "znienacka" są też imprezy organizowane i zapowiadane z dużym wyprzedzeniem, więc nie wierzę, że ktoś chce, ale nie może pojawić się choć raz w roku. A jeśli tak jest, że nie chce mu się daleko jechać, albo nie może się wyrwać w jakąś jedną niedzielę, albo znów zorza polarna miała duży wpływ na miesiączkowanie pingwinów... to czy potrzebna mu ta naszywka?
Bo jeśli naszywki VFR-OC mają być kolejnym kolorowym wrzucikiem na kurtkę, albo Tajemniczą Naszywką Dla Szpanu I Narzędziem Do Wyrywania Dupeczek to niech będą dostępne dla wszystkich. Nawet dla kolegi gościa, co ma brata, który kiedyś się logował.
A może warto by zrobić naszywki USER Forum VFR-OC i doliczać do nich wiekszą pajdę np. na CZD i rozpowszechniać bez ograniczeń, a naszywki Ownersowskie pozostawić do kontrolowanej dystrybucji wśród prawdziwych Ownersów z prawdziwej krwi i kości, a nie z pikseli ;) Przecież każdy on-line'owy klepacz może se pierdyknąć na pulpit tapetkę z logiem, ale obszywanie kurtki, w której nikt go nigdy nie widział chyba ma wątpliwy sens.

Yaro
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 97
Rejestracja: pt 06 kwie 2007, 09:38
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Słubice
Kontakt:

Post autor: Yaro » śr 06 sie 2008, 16:35

benni rozmawialismy już na ten temat w linowie, tu nie rozmowy są potrzebne ale okreslenie pewnych zasad. równych dla wszystkich. Ktoś powinien to "demokratycznie" czyli jednoosobowo jasno je określić i (nie chodzi mi o żaden regulamin) i tego powinnismy sie trzymać.
jakoś ppamula mi sie na usta ciśnie !

Awatar użytkownika
Art
klepacz
klepacz
Posty: 768
Rejestracja: sob 19 lip 2008, 10:06
Imię: Artur
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Art » pt 08 sie 2008, 08:52

C_L_K pisze:
Yaro pisze:to nie jest MC,
Yaro pisze:ale OC niech zostanie dostępne dla wszystkich.
Forum było, jest i niech będzie nadal dostępne dla wszystkich. Jednak OC jak sama nazwa wskazuje ma jakiś związek z klubem. A klub to nie tylko klepanie w klawisze, ale też spotkania, traski, imprezy itp. Nie jestem za zamykaniem forum dla wszystkich, ale moim zdaniem naszywki OC powinni nosić Ci, którzy Ownersowymi Clubowiczami są też w realu.
No własnie. Czy naprawdę chcecie by forum było dla każdego?
Wiele maili pisaliscie o tym iż działają tu i wypowiadaja sie osoby które być moze nie powinny tego robić.
Moze własnie sposobem na to bedzie rozdzielenie stron ogólnodostepnych od stron dla członków OC? Uporządkuje tochyba nasze forum.
pozdrawiam
Art
Ostatnio zmieniony pn 01 wrz 2008, 12:41 przez Art, łącznie zmieniany 1 raz.
Beyond the Grabówek sky

Awatar użytkownika
C_L_K
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2010
Rejestracja: wt 16 paź 2007, 16:07
Imię: Rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosewko
Kontakt:

Post autor: C_L_K » pt 08 sie 2008, 09:12

Właśnie Art, cała magia tego foruma polega na tym, że każdy może wejść, poczytać i osądzić czy mu się podoba, czy nie. Wiele jest osób (m.in. ja), które ostateczną decyzję o zakupie faVierki podjęły po lekturze forum. Zamykanie forum dla gości byłoby (moim zdaniem) złym pomysłem. Pojawiali się tu już różni mieszacze, ale szybko im się nudziło, więc nie ma się czym przejmować. Ale właśnie m.in. dla tego cały czas uważam, że możliwość zakupu naszywek nie powinna być równoznaczna z zalogowaniem się na forum.

Awatar użytkownika
suniok
pisarz
pisarz
Posty: 452
Rejestracja: czw 04 paź 2007, 14:49
Imię: Jarosław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: suniok » pt 08 sie 2008, 18:00

Jeśli można... Ja przed zakupem vfrki nie znałem nikogo, kto jeździłby takim sprzętem i w dodatku był Ownersem więc teoretycznie nie miałbym tu wstępu i nie mógłbym poznać tylu super gości. Co prawda w realu spotkałem się tylko z kilkoma z Was, ale gdybym miał na czym śmigać na pewno zliczyłbym wszystkie większe spotkania czy wspólne śmiganka. To co dzieje się z moim moto troche wyleczyło mnie z kolejnej vfrki, prawdopodobnie jak odzyskam kase bede szukał czegoś innego - po prostu mam uraz jak .q.w., a sam model moim zdaniem jest na prawdę super. Mam nadzieje, że w zwiazku z tym nie zostane zaliczony do grupy OBCYCH... Wszyscy bardzo mi pomogliście i walka z oszustem jest dla mnie dużo łatwiejsza...
Pozdrawiam Jarek

Awatar użytkownika
C_L_K
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2010
Rejestracja: wt 16 paź 2007, 16:07
Imię: Rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosewko
Kontakt:

Post autor: C_L_K » pt 08 sie 2008, 22:34

suniok, teraz to tym bardziej powinieneś poszukać jakiejś zacnej favierki. Po pierwsze primo wiesz już na co zwracać uwagę i znasz ją od podszewki, a po drugie primo wreszcie mógłbyś się w 100% przekonać co to za magiczny sprzęt :roll:

A tak, żeby nie było offtopu to nie mnie oceniać, ale na naszywkę na pewno zasłużyłeś ;)

Awatar użytkownika
Kisciu
Posty: 14
Rejestracja: śr 13 sie 2008, 03:18
Imię: Przemek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

Post autor: Kisciu » czw 14 sie 2008, 03:24

Czyli jeżeli powiem, że chciałbym takową naszywkę mieć i na swojej kurtawce to będzie to nie na miejscu?

Co do mojego konta to nie jestem nowym userem tylko po prostu zapomniałem hasła wraz z poprzednim loginem :P

Fakt, na zlocie klubowym jeszcze nie byłem ale spotkałem się z paroma osobami które właśnie na takowy jechały :)

Jeżeli uważacie, że jeszcze za wcześnie na to dla mnie to zrozumiem.

Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Achmed » pt 14 lis 2008, 12:40

Skoro wszyscy sobie pogdybali to pozwolę wtrącić:

Naszywki są dostępne dla każdego kto jest zainteresowany, koniec demokracji państwo pozwolą ale jak do dziś, moja weryfikacja była wystarczająca i tak zostanie.

CENA bez zmian 10 zyla za dwie sztuki + 3,60 koszt wysyłki. Zamówienia na PW do mnie :mrgreen:

Konto do wpłat:

Marek Paruch
ING Bank Śląski S.A.
29105010251000009060543460
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Achmed » wt 18 lis 2008, 09:12

-Gregory wypatruj gołębi Sowa w dzień śpi więc jest sznsa że dotrą w miarę szybko :lol

-J.W. jak Cię zlustrujemy to Ci się słabo zrobi :lol: w czwartek pasi?

-Fazer postaram się coś wybębnić od Centurionów napewno któryś coś tam ma 8)
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
jw
pisarz
pisarz
Posty: 374
Rejestracja: ndz 15 cze 2008, 00:22
Imię: Jarek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: warszawa

Post autor: jw » wt 18 lis 2008, 09:22

pasi, ale po tym co napisales to boje sie przyjechac :roll:

slawas
pisarz
pisarz
Posty: 201
Rejestracja: pn 21 sty 2008, 14:18
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bukowiec, Świecie
Kontakt:

Post autor: slawas » czw 20 lis 2008, 18:24

czejść co powiesz co poile chcesz przedać co :neutral:
Sławas

Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Achmed » czw 20 lis 2008, 23:25

slawas pisze:czejść co powiesz co poile chcesz przedać co
a co autor ma na myśli :?:
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości