naszywanki klubowe

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
Tomek11kt
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 51
Rejestracja: czw 12 lis 2009, 19:26
Imię: Tomek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lubliniec

Post autor: Tomek11kt » sob 06 mar 2010, 15:42

Mors w listopadzie tamtego roku pytałem o naszywki i nikt mi odp. gdzie je mozna załatwic. To fajnie,że są bo sam je nabędę, więc dzieki za namiary.

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 09 mar 2010, 00:52

a było zerknąć kto rozpoczął temat i napisać na PW :biggrin nie zawsze wszędzie zaglądam jakby co mam jeszcze kilka szt z pierwszej edycji. Rarytas kolekcjonerski

Tak jak napisałem - przyłączysz się do tej zbożnej akcji
viewtopic.php?t=8823&postdays=0&postorder=asc&start=0

masz w gratisie :biggrin na oba ramiona :evil
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Łysolek
Shrek
Shrek
Posty: 1261
Rejestracja: sob 04 lip 2009, 08:45
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Marki

Post autor: Łysolek » wt 09 mar 2010, 13:16

skoro już sie angażuje w budowe to skoro w Toronto nie chciałes mi dac naszywek, to mozę w Chełmnie dostane 8) czekam na decyzje jak nie, to u Achmeda sobie zamówie

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 09 mar 2010, 13:54

chopie - u mnie słowo droższe piniendzy.

Masz 3 sztuki - GRATIS (jedną oflagujesz swoja Diablicę :biggrin - gdzie chłop nie może tam diablicę pośle) - jak dasz adres to masz wysłane gołębiem pocztowym, a jak poczekasz do przyszłego tygodnia to wyślę SOWĄ pocztową :evil właściwie to chyba adres mam z przelewu - tylko potrzebuję Twoją decyzję.

O tej naszywce dla Anielicy z rogami - napisałem małymi literkami bo może chcesz Jej zrobić niespodziankę :evil w ramach jakiejś starej skuchy... na przykład przyszedłeś wczoraj z kaktusem w stanie wskazującym na użycie o 3 nad ranem i powiedziałeś - ja tylko po gitarę :biggrin
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Łysolek
Shrek
Shrek
Posty: 1261
Rejestracja: sob 04 lip 2009, 08:45
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Marki

Post autor: Łysolek » śr 10 mar 2010, 11:26

spoko Jacku dziękuję za pamiec, daj Puchaczowi od Niego odbiore a Jemu wczesniej dam kaske za "koszulinke podobną" , co do Diablicy to nawet jakbym na kolanach do Częstochowy poszedł nie odkupiłbym swoich grzechów wobec krzywd jakie Jej wyrządziłem :oops:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości