25 lecie modelu VFR

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Fred
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2605
Rejestracja: ndz 08 kwie 2007, 20:48
Imię: .
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Fred » pn 17 sty 2011, 08:26

Ruda, skoro Południe chętnie jeździ na Północ to i Północ może odwiedzić Południe :mrgreen:

Rok temu Gacolini zorganizował I Śląski zlocik VFR i Wasza frekwencja była marnawa ;)


W tym roku też ma być zlot VFR-OC na Południu. Gacol zorganizuje zlot, ja Wam mogę zorganizować traski do śmigania bo mamy tu parę winkielków a niskopienni atrakcje zlotowe - jak w takiej sytuacji odmówić ? :twisted:

Rok 2011 będzie należał do South Parku

Alleluja i gatblesju :mrgreen:

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Model VFR: RC36II96 r.
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Post autor: figaro » pn 17 sty 2011, 14:34

Kawa pisze:Figaro, nie chce Cie martwic, bo 25 rocznica juz byla i nawet bylo specjalne malowanie vitka. Co nie ozancza, ze nie mozna zrobic zlotu z okazji np. 27 okraglej rocznicy :biggrin
Kawa wcale a wcale się nie martwię. Z moich informacji wynika, że w 2007 r. przypadała faktycznie rocznica, ba nawet 25-ta, ale ...wprowadzenia silników V4 do napędu motocykli. :lol
Jednakże jestem tylko człowiekiem skromnym, omylna istotą, w związku z czym do pojedynku /pieszego, konnego lub zgoła innego/ w tak ważkiej dla nas sprawie nie dojdzie. :twisted:
Niech ową niezgodność w datach rozwiążą tęższe umysły. :evil

W sprawie zlotu nie ma się co napinać. Zuza coś organizuje i warto z tego skorzystać. Zjazd oczywiście może być z okazji 25 rocznicy. W końcu nie ma to jak popić na srebrne gody /wiem, wiem to są rocznice małżeńskie ;-) /. Oczywiście po kilku głębszych i tak nikt nie będzie się przejmował tak nieistotnymi sprawami jak rocznica. :evil

Bardziej bym obstawał za pamiątką materialną, która pozostanie długo po tym jak minie największy kac, a kolor na koszulkach wyblaknie po 750 praniu bez dodatku wanisza. :mrgreen:
Pokusiłbym się wypuszczenia limitowanej serii znaczków, aby w ten sposób uwypuklić owa datę, jednocześnie podnieść ich wartość kolekcjonerską.

Tyle ode mnie, główkujmy dalej. Oczywiście projekty znaczków lub tabliczek pamiątkowych jak najbardziej widziane.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

kiciol
klepacz
klepacz
Posty: 1577
Rejestracja: czw 12 cze 2008, 20:22
Model VFR: Cebula SCRAMBLER
Imię: Roman
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kiciol » pn 17 sty 2011, 16:15

Arturo pisze: postaramy się to przenieść trochę na południe
Również jestem bardziej za centrum :razz:
... owoc żywota twojego je...ZUS .

http://www.bikepics.com/pictures/2297876/

Awatar użytkownika
Żeton
klepacz
klepacz
Posty: 1162
Rejestracja: czw 25 cze 2009, 17:38
Model VFR: VFR 800 F V-TEC
Imię: Artur
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bronisławów / Warszawa
Kontakt:

Post autor: Żeton » pn 17 sty 2011, 21:50

koszulki za 8)
piny za :grin:
zlot w centrum za :lol:
Nie ma obcych wśród Błękitnych Rycerzy, są tylko niespotkani przyjaciele. "There are no strangers, only friends you haven't met. RIDE WITH PRIDE

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Model VFR: RC36II96 r.
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Post autor: figaro » pn 17 sty 2011, 22:02

kiciol pisze:Również jestem bardziej za centrum
Dobrze prawisz.
Wiem, że w okolicach Konina nad jeziorami jest sporo ośrodków wypoczynkowych. :mrgreen:
Jeżeli takowe spotkanie /zlot/ nie wypadnie w miesiącach potocznie zwanych 'kanikuła", to być może dostępność miejsc i ceny będą zachęcające. 8)
Najlepiej gdyby jakowyś miejscowy /a jest ich na forum kilku :razz: / zadał kierownictwu owych ośrodków kilka niewygodnych pytań. :twisted:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Żeton
klepacz
klepacz
Posty: 1162
Rejestracja: czw 25 cze 2009, 17:38
Model VFR: VFR 800 F V-TEC
Imię: Artur
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bronisławów / Warszawa
Kontakt:

Post autor: Żeton » pn 17 sty 2011, 22:29

figaro, mówisz o Ślesinie ?? zajebiste miejscówki tam są zarówno pod namioty jak i domki :lol:
Nie ma obcych wśród Błękitnych Rycerzy, są tylko niespotkani przyjaciele. "There are no strangers, only friends you haven't met. RIDE WITH PRIDE

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » wt 18 sty 2011, 10:23

Rożen miesza w tamtych stronach.

kiciol
klepacz
klepacz
Posty: 1577
Rejestracja: czw 12 cze 2008, 20:22
Model VFR: Cebula SCRAMBLER
Imię: Roman
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kiciol » wt 18 sty 2011, 16:12

arcziartur pisze:mówisz o Ślesinie ?? zajebiste miejscówki tam są zarówno pod namioty jak i domki
W okolicach Konina jest mnóstwo takich ośrodków wypoczynkowych.Często się tam bywało swego czasu ;-) Polecam również Przyjezierze
http://www.przyjezierze.pl/lato-2.html
oraz Skorzęcin
http://www.skorzecin.pl/fotogal/foto_2006.php
... owoc żywota twojego je...ZUS .

http://www.bikepics.com/pictures/2297876/

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Model VFR: RC36II96 r.
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Post autor: figaro » wt 18 sty 2011, 19:14

Brawo panowie.
Można dorzucić jeszcze Gosławice, Mikorzyn oraz taki ośrodek rehabilitacyjny w Mielnicy nad Gopłem. :mrgreen:

Niedaleko jest Licheń, gdzie najwięksi grzesznicy mogą się czym prędzej wyspowiadać i ewentualnie dostąpić częściowego odpuszczenia win. :evil
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Fred
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2605
Rejestracja: ndz 08 kwie 2007, 20:48
Imię: .
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Fred » wt 18 sty 2011, 19:23

ej no kurczak co Wy się tak boicie tego Południa?

Na VFR to minuta osiem podjechać do Nas. Gacol nie śpi tylko już zaczyna organizować :mrgreen:


Kiciol, byłeś u Nas i nie gadaj że było nie ciekawie


.."Dobry Jezu a Nasz Panie" :twisted:

kiciol
klepacz
klepacz
Posty: 1577
Rejestracja: czw 12 cze 2008, 20:22
Model VFR: Cebula SCRAMBLER
Imię: Roman
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kiciol » wt 18 sty 2011, 20:18

Fred pisze:Kiciol, byłeś u Nas i nie gadaj że było nie ciekawie
Byłem i nie żałuję ;-) Ale jako że juz zwiedziłem Wasze zajebiaszcze zamki na jurze to wedle moich tegorocznych planów możecie zrobić znacznie bardziej na południu w samiuśkich górach,heeej :mrgreen: Będzie okazja pozwiedzać kolejne rejony :grin:
... owoc żywota twojego je...ZUS .

http://www.bikepics.com/pictures/2297876/

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » wt 18 sty 2011, 20:28

kiciol rację moją zdanią ma! Niech se poczciwy Gacolek zmajstruje kolejne spotkanko wśród węgla lub gór. Ja mam kaca po zeszłorocznej nieobecności to chętnie nadrobię. Niechaj zlotów będzie wiele. Niech ten rok obfitny będzie w spotkania. Jedno z drugim nie kolidzi i tak trzymać. Co to Ołersy, boicie się polatać? :lol :moto

kiciol
klepacz
klepacz
Posty: 1577
Rejestracja: czw 12 cze 2008, 20:22
Model VFR: Cebula SCRAMBLER
Imię: Roman
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kiciol » wt 18 sty 2011, 20:37

SOWA pisze:Niech se poczciwy Gacolek zmajstruje kolejne spotkanko wśród węgla lub gór
I tak oto docieramy z północnych rejonów sprawców całego zamieszania, poprzez centralną Wielkopolskę, aż do podnóża gór :lol:
... owoc żywota twojego je...ZUS .

http://www.bikepics.com/pictures/2297876/

Fred
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2605
Rejestracja: ndz 08 kwie 2007, 20:48
Imię: .
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Fred » wt 18 sty 2011, 20:45

No to trzeba zabrać niskopiennych do roboty i zrobić zlot w beskidach!

Gacolo też niskopienny więc on już coś wykombinuje w swoich rejonach


GORĄCE POŁUDNIE ZAPRASZA !!!!!

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » wt 18 sty 2011, 20:56

Dobrego termina szykujcie. O atrakcje jestem spokojny. :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości