25 lecie modelu VFR

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Model VFR: RC36II96 r.
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

25 lecie modelu VFR

Post autor: figaro » ndz 16 sty 2011, 14:15

Powitać.
Może ktoś wie, zastanowił się, przypomniał sobie, ale... z prostej arytmetyki wynika niezbicie, iż wiosną bieżącego roku przypada 25 lecie produkcji pewnego motocykla. Motocykla który jest ikoną niezawodności, uniwersalności, natchnieniem, miłością i radością dla wielu z nas oraz będącego niewątpliwą inspiracją założenia niniejszego forum.
Wiosną 1986 roku wielu dzisiejszych użytkowników było w bliższych lub dalszych planach rozrodczych, niewielu bawiło się jeszcze lalkami lub żołnierzykami, może kilku lub kilkunastu było w wieku pozwalającym zapamiętać narodziny tej, w końcu kultowej dziś maszyny.
Myślę, że z tej okazji warto byłoby uhonorować nasze VFR-ki jakąś pamiątkową formą.
Pierwsze co przychodzi mi na myśl jest znaczek /pin, odznaka/ pamiątkowy zawierający w swojej treści logo naszego forum wraz z informacją o jubileuszu 25-lecia tego modelu.
Drugim pomysłem jest tabliczka pamiątkowa z wyszczególnieniem wszystkich 7 modeli VFR wyprodukowanych do tej pory.
Warto również korzystając z tej okazji zrobić swego rodzaju statystyczne zestawienie modeli posiadanych przez użytkowników forum, z rozbiciem na model i rok produkcji.
Pozwoli to zorientować się nowym jak i pozostałym członkom społeczności, ile i jakie rodzaje motocykli są w posiadaniu pozostałych ownersów.
Jeżeli temat wzbudzi szersze zainteresowanie, zostanie wybrany odpowiadający większości projekt, roześlę do kilku wytwórni zapytanie o cenę i termin wykonania na interesujące nas rzeczy.
Pozdrawiam i czekam na propozycje. :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
Arturo
klepacz
klepacz
Posty: 982
Rejestracja: ndz 11 lut 2007, 19:45
Model VFR: Inne moto
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3Miasto / Rumia
Kontakt:

Post autor: Arturo » ndz 16 sty 2011, 15:09

Ja tam się nie znam ale swoje dwa grosze wtrącę :mrgreen:
Jakiś zlot wiosenny powinien byc ochrzczony imieniem "Zlotu z okazji 25 lat VFR", a jak na wiosnę nic nie będzie to ewentualnie Wdzydze.
Trzeba założyć że jakiś zlot się odbędzie z tej okazji może zacząć myśleć nad koszulkami z tej okazji, mamy kilka miesięcy więc powinno się udać...
Nie wiem Figaro co miałeś na myśli odnośnie zestawienia ale jeśli tylko żeby poglądowo sprawdzić ile jest których modeli można ankietę wrzucić...
"Ludzie kpią z nas zanim nas zdążą poznać
Biorą nas za przestępców bo nie widzą w nas dobra"

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Post autor: Diego » ndz 16 sty 2011, 15:26

Bardzo fajny pomysł,jeśli wykonanie w/w pinsa będzie nawiązaniem 25 lecia VFRy i naszego Klubu to z chęcią wepnę go do skóry i będę śmigał z dumą po kraju.

Mamy bardzo fajne logo,wystarczy dodac srebrną 25 nad VFR w zębatej "otoczce"

kiciol
klepacz
klepacz
Posty: 1577
Rejestracja: czw 12 cze 2008, 20:22
Model VFR: Cebula SCRAMBLER
Imię: Roman
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kiciol » ndz 16 sty 2011, 16:46

Arturo pisze:Jakiś zlot wiosenny powinien byc ochrzczony imieniem "Zlotu z okazji 25 lat VFR"
Popieram Arcziego.Może zorganizować jakiś spot połączony z otwarciem sezonu na Jasnej.
figaro pisze:Pierwsze co przychodzi mi na myśl jest znaczek /pin, odznaka/ pamiątkowy
Ja bym proponował coś na wzór blachy zlotowej.
... owoc żywota twojego je...ZUS .

http://www.bikepics.com/pictures/2297876/

Awatar użytkownika
thrillco
pisarz
pisarz
Posty: 297
Rejestracja: śr 15 paź 2008, 18:59
Model VFR: ZZR 1400
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Post autor: thrillco » ndz 16 sty 2011, 16:55

pomysł zlotu bardzo dobry ;)
zainteresowany byłbym też specjalną limitowana edycją koszulki z odpowiednim napisem o tym wydarzeniu 25 lecia VFR. mozna by tez wrzucic jakies zdjecie wszystkich modeli ;)

:pije

kiciol
klepacz
klepacz
Posty: 1577
Rejestracja: czw 12 cze 2008, 20:22
Model VFR: Cebula SCRAMBLER
Imię: Roman
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kiciol » ndz 16 sty 2011, 17:46

Ruda Arczi to skrót od Artura :mrgreen: celowo to napisałem ;-) chyba się nie obrazi :razz:
thrillco pisze:specjalną limitowana edycją koszulki
Koszulka też dobry pomysł ;-)
... owoc żywota twojego je...ZUS .

http://www.bikepics.com/pictures/2297876/

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » ndz 16 sty 2011, 19:00

Każda okazja jest dobra by się spotkać i pobałaganić. motoride: :piwko motoride: :kapela motoride: Ta jest tym lepsza, :ok bo jakaś taka okrągła. I nie ma co zbyt daleko odsuwać w przyszłość tylko nadać termin choćby w maju i nakręcać.
Figaro zadał, Arturo rozwinął... niech się chłopaki podzielą kto jest ojcem, a kto matką pomysła :przytula2 (niewielka różnica, bo w związku z tym i tak będą spać w jednym łóżku), określą po dyktatorsku miejsce i termin i dalej z tematem. Oprawę się urodzi w trakcie przygotowań. Myślę, że w tak dużym gronie pomysłów nie zbraknie.
Koszulki, czapki mogę wziąć na siebie. Dajcie wzór lub kilka do konsultacji, albo starym sprawdzonym zwyczajem niespodzianka.

Rodzice zlotu! Urodziliście to teraz wychowujcie! :lol
:moto

kiciol
klepacz
klepacz
Posty: 1577
Rejestracja: czw 12 cze 2008, 20:22
Model VFR: Cebula SCRAMBLER
Imię: Roman
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kiciol » ndz 16 sty 2011, 19:32

Ruda i Piotr pisze:Ale Arczi to zupełnie inna osoba na naszym forum
Nie pomyslałem o tym :oops: Dzięki za rozjaśnienie ;-)
... owoc żywota twojego je...ZUS .

http://www.bikepics.com/pictures/2297876/

Awatar użytkownika
Dzo-Dzo
klepacz
klepacz
Posty: 517
Rejestracja: czw 18 cze 2009, 15:35
Model VFR: RC 36 II
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty

Post autor: Dzo-Dzo » ndz 16 sty 2011, 19:38

Podpisuje się pod wprowadzeniem w życie tego pomysłu 8)

figaro
, Arturo, jak Sowa wyżej napisał, urodźcie to dziecko :mrgreen:

Szklana
teksciarz
teksciarz
Posty: 103
Rejestracja: ndz 25 cze 2006, 13:29
Model VFR: RC 36II 97'
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: opole

Post autor: Szklana » ndz 16 sty 2011, 19:47

koszulka to bardzo dobry pomysł :mrgreen:
Szklana

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » ndz 16 sty 2011, 21:25

Figaro z Arturo rodzą zlota, a ja już rodzę pomysły na koluszki. Nie wiem jak się zapaczycie, ale ja lubię niespodzianki. :lol

Awatar użytkownika
Arturo
klepacz
klepacz
Posty: 982
Rejestracja: ndz 11 lut 2007, 19:45
Model VFR: Inne moto
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3Miasto / Rumia
Kontakt:

Post autor: Arturo » ndz 16 sty 2011, 22:30

SOWA pisze:Figaro z Arturo rodzą zlota, a ja już rodzę pomysły na koluszki. Nie wiem jak się zapaczycie, ale ja lubię niespodzianki. :lol
Spoko, dobrze że myślimy o tym z kilku miesięcznym wyprzedzeniem. Fajnie Sowa że wziąłeś na siebie koszulki, bo na pewno sprawniej Ci to pójdzie niż mi, tym bardziej że działałeś już w tym temacie. Odnośnie zlotu "25 lat VFR" to termin ustalimy najpóźniej na zlocie w Olsztynie a nad miejscówką się pomyśli-tak się złożyło że z Figarem jesteśmy z Vikingowa ale postaramy się to przenieść trochę na południe żeby Południowców zachęcić do przybycia :smile:
"Ludzie kpią z nas zanim nas zdążą poznać
Biorą nas za przestępców bo nie widzą w nas dobra"

Kawa
klepacz
klepacz
Posty: 812
Rejestracja: wt 13 lut 2007, 21:41
Model VFR: RC 46 - 1999
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kawa » ndz 16 sty 2011, 22:53

Figaro, nie chce Cie martwic, bo 25 rocznica juz byla i nawet bylo specjalne malowanie vitka. Co nie ozancza, ze nie mozna zrobic zlotu z okazji np. 27 okraglej rocznicy :biggrin

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Model VFR: Honda CBF 600 - 08
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Ruda i Piotr » ndz 16 sty 2011, 23:02

Arturo pisze:przenieść trochę na południe żeby Południowców zachęcić do przybycia

Z tego co wiem to południowcy bardzo chętnie śmigają do Vikingowa o każdej porze roku :)

:wiewiora
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

Awatar użytkownika
Arturo
klepacz
klepacz
Posty: 982
Rejestracja: ndz 11 lut 2007, 19:45
Model VFR: Inne moto
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3Miasto / Rumia
Kontakt:

Post autor: Arturo » pn 17 sty 2011, 07:59

Kawa pisze:Figaro, nie chce Cie martwic, bo 25 rocznica juz byla i nawet bylo specjalne malowanie vitka. Co nie ozancza, ze nie mozna zrobic zlotu z okazji np. 27 okraglej rocznicy :biggrin
:lol: A przemkneło mi coś takiego przez myśl - właśnie o Vitku pomyślałem i o tym biało-niebieskim malowaniu :mrgreen: Ale pomyślałem że cóś mi się pomieszało... Ale co tam... 2 lata w tą czy tamtą stronę. Grunt że pomysł jest ;-)
"Ludzie kpią z nas zanim nas zdążą poznać
Biorą nas za przestępców bo nie widzą w nas dobra"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości