dyskusje na temat CZD 2011 ?

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Model VFR: inne :)
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Achmed » pn 07 mar 2011, 19:29

Nie będzie nowego tematu dopóki nie ustalimy daty imprezy, nie na prawdopodobnie, nie na chyba, ani na może, tylko na 100% :mrgreen:

będzie data i zielone światło z CZD, zaczniemy, a narazie knuć, knuć i rabować kasę, gifty, gdzie się da- a już szczególnie tam gdzie się nie da :twisted:
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
WiktorVFR
klepacz
klepacz
Posty: 1452
Rejestracja: wt 05 cze 2007, 08:32
Model VFR: RC24//RC46
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ipswich, Suffolk
Kontakt:

Post autor: WiktorVFR » pn 07 mar 2011, 21:19

Mnie na przykład nie było na spotkaniu, i nie bardzo wiem jak mam zacząć działac. Mysle ze nie tylko ja jestem ciekawy co zostalo powiedziane, wiec moze po prostu napisz Marku pare zdań.

Awatar użytkownika
igor
klepacz
klepacz
Posty: 1051
Rejestracja: śr 17 paź 2007, 17:02
Model VFR: Kawasaki ZRX 1200s
Imię: Igor
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piaseczno
Kontakt:

Post autor: igor » pn 07 mar 2011, 23:22

ppamula pisze:
igor pisze:a moze pokaz kravki?
I co?
Wyobrażasz sobie kilkuletnie dzieci przyglądające się zmagającym na matach, którzy wykręcają sobie ręce albo kopią po kroczach, albo wtykają palce do oczu, albo przyduszają sie na wzajem?
w sumie w ten sposób mógłbyś od razu skreślić ASG.
zastanawiałem się nad tym i można zrobić pokaz lajtowy bez palców po nadgarstek w oczach. każdy chłopak kiedyś chciał być Brucem Lee... :-)

Awatar użytkownika
Dresik
klepacz
klepacz
Posty: 1840
Rejestracja: sob 14 kwie 2007, 20:41
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Biała

Post autor: Dresik » wt 08 mar 2011, 00:00

WiktorVFR pisze: i nie bardzo wiem jak mam zacząć działac.
Wiktorrro, wstrzymaj się jeszcze ten dzień lub dwa tak jak pisał Achmed,
terrorystów nie można naciskać bo to się źle kończy :razz:
Będzie termin, będzie zatwierdzone to będziemy rozmawiać. Kto chciał być na bierząco był na spotkaniu.

Jeśli jednak koniecznie chcesz już teraz działać atakuj znajome firmy o gifty, gadżety i co się da... :
Achmed pisze:narazie (...) rabować kasę, gifty, gdzie się da- a już szczególnie tam gdzie się nie da :twisted:
:-)

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Model VFR: 800A2 RC46II VTEC bezzębna
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 08 mar 2011, 00:24

Muszko - zdecydowanie podoba mnie się pomysł zakopanych skarbów bez zawiązanych oczęt. Myślę, że w wysokiej trawie i jak cynfolia będzie w ciemnym kolorze to jak piachu nie będzie i tak sprawa wypali. Myślałem też o rozrzuconych jednogroszówkach w wysokiej trawie. Za każda znalezioną jednocentówkę wydajemy cukierasa, Gumę balonową - dla starszych gumkę profilaktyczną albo Snikersa. A monetki dzieciaki zatrzymają na pamiątkę. Mogą tez być jakieś odpustowe pierścionki czy bransoletki

Rozumiem, że ekipa Poszukiwacze Skarbów w przebraniach Piratów i Korsarzy (opaski na oczach, koszulki w pasy, kordelasy, garłacze, drewniane nogi, hak zamiast dłoni, 2 tygodniowy zarost, chusty na głowach, na bosaka lub buty z cholewami) z wykrywaczem metalu w składzie:

Mucha
Karol
morsicho
+ jedna płcia odmienna dla odmiany


redy stedy GO?

hej ho na umrzyka skrzyni i butelka... Polo Cokty

a co do piasku? - toz to proste jak świński ogon. Wyjmę słomę z butów i w to miejsce przywiezę pół plaży z Chałup :biggrin
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
WiktorVFR
klepacz
klepacz
Posty: 1452
Rejestracja: wt 05 cze 2007, 08:32
Model VFR: RC24//RC46
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ipswich, Suffolk
Kontakt:

Post autor: WiktorVFR » wt 08 mar 2011, 07:58

Zniecierpliwiony oczekuje na dalszy rozwoj wypadkow, aby móc zaczac jakos działac.
Ostatnio zmieniony wt 08 mar 2011, 08:39 przez WiktorVFR, łącznie zmieniany 1 raz.

Kawa
klepacz
klepacz
Posty: 812
Rejestracja: wt 13 lut 2007, 21:41
Model VFR: RC 46 - 1999
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kawa » wt 08 mar 2011, 08:16

WiktorVFR pisze:Dresik napisał/a:
Jeśli jednak koniecznie chcesz już teraz działać atakuj znajome firmy o gifty, gadżety i co się da... :
...
Rozumiem cisnienie u wszystkich, ktorym rece do roboty sie pala, ale musimy poczekac jeszcze pare dni.
Łysolek pisze: Może niech ktoś zajmie sie juz np. folderem do tego nie potrzeba daty CZD , a jest to jakaś podstawowa karta przetargowa udając się do sponsorów
Lysolek, ale nie przydzielajmy zadan innym lub czekajmy az ktos cos zrobi. Poza tym Piotr pare postow wyzej pisal, ze foldery nie cieszyly sie wzieciem.
Ostatnio zmieniony wt 08 mar 2011, 08:55 przez Kawa, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
benito
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2333
Rejestracja: śr 28 mar 2007, 12:10
Model VFR: BMW
Imię: Jarek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: benito » wt 08 mar 2011, 10:02

Kawa pisze:foldery nie cieszyly sie wzieciem.
Folder bedzie dostepny w PDF juz niedlugo.
Mysle, ze nie ma sensu go drukowac i wysylac, bo to sie srednio sprawdzilo.
Kazdy bedzie mial dostep do jego formy elektronicznej.
Chyba, ze macie inne zdanie w temacie.
Honda VFR800 - RC46 - `98
Honda VTR1000SP1 - RC51 - `00
KTM LC4 640 SM - `04
Honda CBR 929 - SC44 - `01
Yamaha WR 426 F - `01
Aprilia Tuono - `06
BMW K1200S - `05

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Model VFR: 800A2 RC46II VTEC bezzębna
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 08 mar 2011, 10:36

mam gorąca i szczerą prośbę o pisanie w tym wątku wyłącznie pozytywnych konkluzji, a negatywne skrupulatnie notujmy i wysyłajmy do zainteresowanych listem poleconym w okolicach drugiej połowy listopada - wtedy zawsze możemy - w długie jesienne wieczory sobie je poczytać przy kominku lub nie czytając przepuścić przez tenże i grzać reumatyzm pod pledzikiem.
To było pierwsze ostrzeżenie.
Podczas drugiego przełamię się i będę używał słów ogólnie przyjętych w kręgach adwokackich związanych z rodziną byłego premiera i śp. Prezydenta.
Do trzeciego już nie dojdzie bo zerknę na swój dominujący kolor i jak zobaczę wiosenną zieleń to będę wycinał jak król Jan III w 1600którymś Turków pod Wiedniem. Nie mam nic do Turków, ale mogliby dawać więcej mięsa do kebabów.

Jeśli są jakieś wątpliwości czy lepiej budować coś w zgodzie czy w sfarach to zwracam uwagę dlaczego nie możemy zwiedzać dzisiaj wieży Babel.

Burza Muzguff polega na rozwijaniu pomysłów, a nie ich negowaniu.

Nie idziemy na wojnę z talibami - tylko organizujemy Akcję której najważniejszym celem jest NIESIENIE UŚMIECHU I MIŁOŚCI dzieciakom potrzebującym, a nie twarzy skrzywionych grymasem nienawiści, zgorzkniałych tudzież urażonych. Dzieciaki to świetnie wyczują i cały misterny plan w p.z.d.u.

ten post nie wygaśnie, żeby ktoś potem nie zdziwił się uprzejmie "A DLACZEGO?.."
no chyba że ma mnie klikniętego "IGNORUJ" :biggrin ale cóż - sam jest sobie winien - nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania :evil

a teraz już POZYTYWNIE :biggrin
DZIĘX Muszynianko i Muszko za zaproszenie i jeśli terminy się ładnie spasują nie omieszkam skorzystać z Waszego zaproszenia - u Was ZAWSZE czuję się jak w rodzinnej przerębli :biggrin i nadmieniam, że vice wersal - moje skromne i niskie progi tudzież cała flota morsowa jest do Waszej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy :biggrin

szkoda by było gdybyś nie mógł wystąpić w roli członka Załogi Poszukiwaczy Skarbów - byłbyś najcenniejszym akcentem jako Korsarz w koszulce w paseczki i opasce na oku, ale trudno damy radę z Karolem i kto tam jeszcze dołączy do naszej wesołej gromadki.
W sumie zapraszamy chętnych do przedzierzgnięcia się (trudne słowo) w Pirata z Ochoty Woli Łomży Sopotu czy Ursynowa :evil (strój korsarski obowiązkowy)
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

adjar
klepacz
klepacz
Posty: 802
Rejestracja: pt 08 sty 2010, 15:46
Model VFR: VFR800Fi'00
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: adjar » wt 08 mar 2011, 11:41

mors pisze:zdecydowanie podoba mnie się pomysł zakopanych skarbów bez zawiązanych oczęt.
Pomysł z poszukiwaniem skarbów przy pomocy wykrywacza - dla mnie baba (bąba? bomba?). Sam też chcę :D Jedno mnie tylko niepokoi - czy wygrzebywanie przez dzieciaki z brudnej ziemi brudnych cukierków i pakowanie ich sobie brudnymi łapkami do buzi spotka się ze zrozumieniem opiekunów? Może lepiej żeby szukały czego innego, względnie cukierków, ale nie zakopanych w ziemi?

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3539
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Model VFR: RC46-2001
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ppamula » wt 08 mar 2011, 12:39

Rozmowa o jednogroszówkach zdecydowanie idzie w odpowiednim kierunku.
Ale żeby nie było wyciągania od rodziców z portweli jednogroszowek to może kupimy garść nakrętek M8? Albo podkładki szerokie pod M8? Tego nikt nie będzie miał w portwelu, będzie zauważalne wykrywaczem a w dodatku łatwo wbić w ziemię nawet z trawnikiem. I za podkładkę gift (pluszak, batonik).

Pomyśł równierz do zastosowania w Chełmnie.
Podkładki są tanie jak barszcz albo vikingowe kartki na gwałt, cukierki zostają czyste, rączki też, a zabawa jest przednia.

Awatar użytkownika
C_L_K
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2010
Rejestracja: wt 16 paź 2007, 16:07
Model VFR: K1300S & EXC250F
Imię: Rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosewko
Kontakt:

Post autor: C_L_K » wt 08 mar 2011, 12:42

Podkładki ja mam u siebie "na kila" wiec jak by co to ogarnę. Cza by je też trysnąć w kolory kamuflażu. To też jest do zrobienia 8)

Awatar użytkownika
muchaok
klepacz
klepacz
Posty: 984
Rejestracja: pt 08 lut 2008, 11:07
Model VFR: brak moto
Imię: Jacek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: muchaok » wt 08 mar 2011, 12:46

To napisz ile jedna kila kosztuje, żeby było jasne. Mysle, że dwa góra 3 kila na jedną akcje spokojnie wystarczy.
Każdego dnia powiększa się lista ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.

Awatar użytkownika
C_L_K
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2010
Rejestracja: wt 16 paź 2007, 16:07
Model VFR: K1300S & EXC250F
Imię: Rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosewko
Kontakt:

Post autor: C_L_K » wt 08 mar 2011, 13:52

Jeśli Celik pisze, że coś ogarnie, to znaczy, że ogarnie. A to oznacza, że nikt poza Celikiem się nie dowie ile to kosztowało.

No dobra. Trzy kila będą kosztowały trzy razy więcej niż jedno.

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post autor: PETER » wt 08 mar 2011, 16:15

a półtora tylko połowę :lol: całości
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości