dyskusje na temat CZD 2011 ?

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Model VFR: 800A2 RC46II VTEC bezzębna
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » wt 08 mar 2011, 18:53

lubię jak Celikoo coś ogarnia bo to od razu trąci profesjonalizmem :biggrin

a jak podkładka kosztuje 1 grosz i pół podkładki to ile kosztuje cała podkładka? :evil

Niech odpowie czepialski Adyjar :biggrin

Tylko żeby szanowni rodzice dzieciaków się nie dowiedzieli, ze za podkładkę znalezioną wykrywaczem dają cuksa czy batonik bo jak znam naszą słowiańską "zaradność" to poprzynoszą po kieszeniach lewe żetony :evil

Coś mi się z datami popierdykało? Nie rozróżniam czerwca od maja? Ja Cię sunę - to chyba czas mi do domu spokojnej starości :evil Jasne że maj, a nie czerwiec. dzięki za spostrzegawczość, zdaje się, że zapomniałem zażyć tę zieloną tabletkę i pół pomarańczowej co mi ostatnio geriatra zapisał :oops:

Ale wpadło mi do łba, że na ten przykład dzieciaki mogą szukać wycinanek zrobionych z folii świecącej samoprzylepnej - wykrywacz to chwyci bez problemu, a jako gadżecik to nie jest drogie bo taka folia z metra wiele nie kosztuje. Można fajne wzory (np VFR1200DCT :biggrin ) przygotować i porozrzucać w trawie.

Pomysł z poszukiwaniem skarbu można rozwinąć np. poprzez przygotowanie mapy i szukanie wg kompasu na azymut. Po drodze, aby dostac kolejne kawałki mapy trzeba będzie odgadnąć zagadkę, albo wskazówki moga być w moim alfabecie itp itd. a na końcu będzie ukryta skrzyneczka z jakimś skarbem. Np. kluczyki od Ferrari testarosa :evil
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

adjar
klepacz
klepacz
Posty: 802
Rejestracja: pt 08 sty 2010, 15:46
Model VFR: VFR800Fi'00
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: adjar » czw 10 mar 2011, 14:48

mors pisze:a jak podkładka kosztuje 1 grosz i pół podkładki to ile kosztuje cała podkładka? :evil

Niech odpowie czepialski Adyjar :biggrin
Cała podkładka kosztuje w takim wypadku także 1 grosz, albowiem pół podkładki nic nie kosztuje, gdyż po cholerę to komu? :D
1+0=1 i nie widzę inaczej.

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3539
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Model VFR: RC46-2001
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ppamula » czw 10 mar 2011, 15:48

Z przyjemnością informuje wszystkch zainteresowanych, że po dzisieszym spotkaniu mamy zatwierdzony termin:
04-06-2011 :mrgreen:
oraz wiekszość planowanych przez nas atrakcji.

Równierz informuję że jeszcze dziś Gówno Wodządzy Achmed ;-)
w osobnym temacie Organizacja CZD 2011 przekaże wszystkie niezbędne informacje z moją pomocą.

Również z nieprzyjemnosćią informuje że za pomocą szczoty będę czyśił ten temat z nalotu spamotyny, chyba żeby przenieść tą całą dyskusję do oftopu wtedy hulaj dusza. 8)

[ Dodano: Czw 10 Mar, 2011 ]
Dziś w knajpie ANTICA pewno powiemy z Kawową jak wypadło spotkanie.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych.
Spotkanie jest otwarte dla każdego chętnego
i jak mi jeszcze ktoś rzuci coś o wybrańcach to mu osobiście skopie oponę w VFRce.
Trzeba ruszyć dupsko i przyjechac na spotkanie a nie ................. ...... ... ...... ... ..

W tym roku będziemy potrzebowali bardzo liczną grupę uczestników bo nastawiamy się na odwiedzenie wszystkich dzieci w szpitalu po akcji.

MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Post autor: MARCO » czw 10 mar 2011, 17:36

... Celik, a jest szansa abyś miał podkładki bez dziurki w środku, czyli talerzyki? Pytam serio, bo może wykonam stempel, jakiś prosty, np: VFR i tego nikt by nie podrobił, a mogłoby to funkcjonować jako imprezowa waluta wymienialna na podarki...

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Model VFR: 800A2 RC46II VTEC bezzębna
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » czw 10 mar 2011, 19:14

super extra podoba mnie się ten pomysł z monetą VFR i mam szczerą chęć ją rozwinąć :biggrin (ten pomysł ma tylko jeden słaby punkt... nie ja na niego wpadłem :evil )

1. mój znajomy prezesuje w firmie produkującej oprawy oświetleniowe, jednym z elementów jest wybijanie otworów tzw wykrojnikiem, to co zostaje to odpad, a o czymś takim mówi Grześ - pogadam i zobaczę bo może mają tego na dziesiątki kg

1a. jeśli to powyżej się sprawdzi to rozmiar sztancy trzeba by dopasować do średnicy surówki

1b. jeśli tam nie będzie źródełka na monetki to trza by uderzyć do producentów podkładek bo oni tak je właśnie robią - sztancując

2. takie elementy po wysztancowaniu wzoru VFR-OC można pokryć galwanicznie i to w ilościach hurtowych różnymi powłokami - nawet srebrem jak ktoś ma stara łyżeczkę po prababci. W efekcie mamy już trochę srebrnych czy miedziowanych monet jako nagrody w konkursach. Mam nadzieję, że to będą cenne i wartościowe - sentymentalnie nagrody dla dzieciaków.

3. Gra gitarrrra - znaczy thre bien seghr gut

piss - adyjarze - właśnie za to Cię cenię - nieogarnięte poczucie humoru mające za nic prawa fizyki i arytmetyki :biggrin
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
C_L_K
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2010
Rejestracja: wt 16 paź 2007, 16:07
Model VFR: K1300S & EXC250F
Imię: Rafał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kosewko
Kontakt:

Post autor: C_L_K » czw 10 mar 2011, 21:37

MARCO pisze:... Celik, a jest szansa abyś miał podkładki bez dziurki w środku, czyli talerzyki? Pytam serio, bo może wykonam stempel, jakiś prosty, np: VFR i tego nikt by nie podrobił, a mogłoby to funkcjonować jako imprezowa waluta wymienialna na podarki...
Niestety podkładki mam tylko dziurawe :-(

MARCO
klepacz
klepacz
Posty: 1029
Rejestracja: pt 23 cze 2006, 18:54
Płeć: Mężczyzna

Post autor: MARCO » czw 10 mar 2011, 22:19

... dopytam się jutro u fachowca o twardość materiałów i ewentualne tego konsekwencje,

Pytanie: Czy wykrywacze reagują na aluminium?

Awatar użytkownika
Karol
klepacz
klepacz
Posty: 652
Rejestracja: czw 23 mar 2006, 14:55
Model VFR: SUZUKI DR 350
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Karol » czw 10 mar 2011, 23:04

MARCO pisze:... dopytam się jutro u fachowca o twardość materiałów i ewentualne tego konsekwencje,

Pytanie: Czy wykrywacze reagują na aluminium?
Jutro sprawdzę i dam znaka :lol:
RClomza.pl

Awatar użytkownika
wasyl
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3148
Rejestracja: pn 12 lut 2007, 21:19
Model VFR: CBR 929
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: wasyl » czw 10 mar 2011, 23:22

ppamula pisze:Z przyjemnością informuje wszystkch zainteresowanych, że po dzisieszym spotkaniu mamy zatwierdzony termin:
04-06-2011 :mrgreen:

Alleluja!
Jestem skromnym człowiekiem-a o swojej skromności mogę godzinami napierd.....

Nigdy nie jeździj szybciej, niż potrafi latać Twój anioł stróż !!!

Awatar użytkownika
muchaok
klepacz
klepacz
Posty: 984
Rejestracja: pt 08 lut 2008, 11:07
Model VFR: brak moto
Imię: Jacek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: muchaok » pt 11 mar 2011, 09:53

W temacie monet, który mi się mega podoba, muszę porozmawiać z moim herbatnikiem, co to sie w rycerstwo bawi i takie tam nap... alanki na miecze. Z tego co widziałem, jak robia takie mistaeczko pokazowe, to mają tam takiego kolesia, co wybija monety. Umówmy się, że na nasze potrzeby, manufaktura w zupełności wystarcza, chyba, że złożymy zamówienie na dużą partię do mennicy :D
Każdego dnia powiększa się lista ludzi, którzy mogą pocałować mnie w dupę.

Awatar użytkownika
benito
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2333
Rejestracja: śr 28 mar 2007, 12:10
Model VFR: BMW
Imię: Jarek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: benito » pt 11 mar 2011, 10:28

MARCO pisze:bo może wykonam stempel, jakiś prosty, np: VFR
rewelacyjny pomysl!!!

w Danii sa monety z dziurkami.
Honda VFR800 - RC46 - `98
Honda VTR1000SP1 - RC51 - `00
KTM LC4 640 SM - `04
Honda CBR 929 - SC44 - `01
Yamaha WR 426 F - `01
Aprilia Tuono - `06
BMW K1200S - `05

Awatar użytkownika
mors
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3001
Rejestracja: czw 28 wrz 2006, 10:14
Model VFR: 800A2 RC46II VTEC bezzębna
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot
Kontakt:

Post autor: mors » pt 11 mar 2011, 10:50

dobry wykrywacz :biggrin bez problemu wykrywa aluminium - tak naprawdę wykrywa wszystko co jest ferromagnetyczne oraz to co nie jest ferro ale jest przewodzące i potrafi to zdyskryminowac - trudne słowo oraz pokazać głębokość na jakiej leży i tego wielkość (nie pokaże czy jest z dziurką czy nie :biggrin )

Myślę, że można wzór stempla dostosować do Celikowej podkładki z dziurką - będzie jak w Europie - czyli Dunii :biggrin

a monety miały dziurki raz dla oszczędności kruszcu a dwa żeby można je było nosić na sznurku na szyi i dzieciaki też będą mogły sobie na rzemyczka wieszać naszyjniki z monet.

Kto się zajmie galwanizowaniem?
alkohol - nawet pity bez umiaru, nie przyćmi bólu po stracie przyjaciela... 16.10.2007 ROADS

Awatar użytkownika
Stuwka
klepacz
klepacz
Posty: 1399
Rejestracja: ndz 04 paź 2009, 01:14
Model VFR: Rc 36 96r.
Imię: Konrad
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Post autor: Stuwka » pt 11 mar 2011, 23:06

ppamula pisze:Z przyjemnością informuje wszystkch zainteresowanych, że po dzisieszym spotkaniu mamy zatwierdzony termin:
04-06-2011 :mrgreen:
oraz wiekszość planowanych przez nas atrakcji.
Więc niestety ja się wycofuje z całej imprezy.

Pozdrawiam i mam nadzieje że wszytko wyjdzie tak jak rok temu :smile:
RC 36 II 96r.

Obrazek

Żyje się po to, by latać na moto i czasami dla śmiechu postrzelać z wydechu : )

Co mogę powiedzieć o użytkownikach forum ?
yes we can!!

Głośno mówie i Głośny mam wydech, krótko mówiąc jestem z Południa czyli Góral nisko pienny :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości