Koszulki - seria IV "pozasezonowa"

Czyli wszystko co związane z klubem VFR-OC w wymiarze ogólnoposkim
Maciek £osiemset

Post autor: Maciek £osiemset » śr 12 gru 2007, 09:04

[quote="Janusz B."] Są to koszulki renomowanej firmy [b]HANES[/b]

Nie znam się na tym, ale kolega mówił, że są o najgrubszej, czy tam najgęstszej gramaturze z dostępnych na rynku - w każdym bądź razie w dotyku materiał o niebo lepszy od naszych.

[/quote]

To bardzo dobra firma maj jej gacie ( nie powiem jak długo) , ale mogę dodać że trudno je zniszczyć. ;P

Teraz pytanie kleimy czy sito?

Awatar użytkownika
treska
klepacz
klepacz
Posty: 1187
Rejestracja: czw 10 maja 2007, 16:49
Imię: Treska
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: treska » śr 12 gru 2007, 09:39

Panowie Panowie w sprawie koszulek to do mnie i do Sowy. Zrobimy taką serię nie ma problema. Wpisywać się na listę. Podać kolor i ilości do wyboru
BIAŁA CZARNA CZERWONA.


Lista.

1. ROADS
2.
3.
4.
5.
6.
o jeeeeeeeeeezu fantastycznie

treska@vfr.com.pl

GaBaS
klepacz
klepacz
Posty: 563
Rejestracja: śr 20 wrz 2006, 22:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Post autor: GaBaS » śr 12 gru 2007, 09:41

Przyznam szczerze, że pewne rzeczy wymknęły się nam spod kontroli i jak np. w tym temacie "koszulki" nie ma określonych zasad o ich posiadaniu. Uzbrojcie się w cierpliwość bo jest pewne grono, które o tym myśli. Jak do tej pory było tak, że koszulki były dostępne dla wszystkich, tyle że wtedy nie było tylu klepaczy, jeśli wogóle takowi byli. Powiem tak, ten, który zna to forum tylko poprzez klepanie w klawiaturę, będzie się zle czuł w takiej koszulce lub z innym gadzetem :mrgreen: Nie może być tak, że ktoś pierwszy raz jest na zlocie i już jest wypasiony po uszu w "gadzety" :evil :evil: "tak bez buzi?" własnoręcznie mu to odbiorę!!!

Więc KLEPACZE !!! ruszta dupy i mniej klepta to je dla was ma recepta :mrgreen:

A. Mickiewicz

Trecha, proszę cię wstrzymaj się :smile:
GaBBaS

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » śr 12 gru 2007, 10:50

Ale pytanie - sito czy naklejki? ja bym preferowal sito; jakos dziwne mam wspomnienia z koszulka ze zlotu a wrecz przeciwnie z ostatnia seria koszulek vyfyryfy.
GaBaS pisze:Nie może być tak, że ktoś pierwszy raz jest na zlocie i już jest wypasiony po uszu w "gadzety" :evil :evil: "tak bez buzi?" własnoręcznie mu to odbiorę!!!
Chyba podchodzimy pod zwyczaje MC ;) I sugerowalbym weryfikacje kto co komu podczas tworzenia list (ale kto bedzie tym organem weryfikujacym?) Trzeba dac do zrozumienia mlodym stazem, ze chcemy ich poznac bo nie mozemy dawac loga byle komu (to sie nie godzi :P )
A Rh POSITIVE

Awatar użytkownika
Krajan
klepacz
klepacz
Posty: 1273
Rejestracja: ndz 04 cze 2006, 22:59
Imię: Paweł
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

Post autor: Krajan » śr 12 gru 2007, 10:55

Chłopaki coś mi tu "śmierdzi".. kecajm69 zarejestrował się aby dołączyć do grona, tak jak to każdy kiedyś musiał zrobić, a to że jest nas co raz to więcej i siłą rzeczy każdy już co nie co napisał i wskaźnik pod profilem pokazuje "jak dużo" to nie znaczy że ktoś jest w jakimś sensie gorszy lub dyskryminowani ! Co by było gdyby mnie tak potraktowali... pewnie bym tu już nie zaglądał ! A przeciesz każdy musi jakoś zacząć.. i dać się poznać, i rzadko się zdarza że człowiek który tu trafi jest jakimś tam "nabijaczem postów" albo kimś kto psuje opinie VFR-OC.

ps. wiecie jak wyglądały wszystkie akcje z koszulkami... długie czekanie, może kecajm69 chce już mieć zamówienie aby na sezon kiedy to już będzie dobrze znany i zaprzyjaźniony, godnie reprezentować Nasze Zgromadzenie Fałeferowe :mrgreen:

[ Dodano: 2007-12-12, 10:59 ]
A jeżeli chodzi WOGÓLE o koszulki to niech już nie będzie serii, BEZ CELU. Myśle że każda koszulka powinna wiązać właściciela VFRy z imprezą, czyli logo, data, miejsce spotkania rok... i to rozwiązuje sprawę.

8)

Awatar użytkownika
mrf
Łopata
Posty: 2917
Rejestracja: śr 09 lis 2005, 21:40
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: mrf » śr 12 gru 2007, 11:05

Krajan, wszystko ok to co piszesz jednakze jak ktos nie chce koszulki z datami itp? Ja nie kupuje np. takich koszulek z jednego prostego wzgledu wg mnie to dziwnie wyglada po pewnym czasie- rok, dwa lata pozniej. Uwazam, ze powinny byc zarowno te ze zlotu jak i te ogolne.
A Rh POSITIVE

GaBaS
klepacz
klepacz
Posty: 563
Rejestracja: śr 20 wrz 2006, 22:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Post autor: GaBaS » śr 12 gru 2007, 12:28

Krajan pisze:A przeciesz każdy musi jakoś zacząć.. i dać się poznać, i rzadko się zdarza że człowiek który tu trafi jest jakimś tam "nabijaczem postów" albo kimś kto psuje opinie VFR-OC.
Krajan klepaczem nie musi być ten, który nabija posty na sztukę, mowa tu o takich którzy dupy z przed kompa nie ruszą a chcą być wielkimi Ownersami. Jest zlot w Toruniu, każdy może przyjechać a posty typu: szkoda że mnie nie było itp. niech sobie wsadzi w tyłek. Oczywi ;-) ście nie mówię o stałych bywalcach jak im coś wypadnie
GaBBaS

Awatar użytkownika
Arturo
klepacz
klepacz
Posty: 982
Rejestracja: ndz 11 lut 2007, 19:45
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3Miasto / Rumia
Kontakt:

Post autor: Arturo » śr 12 gru 2007, 12:49

mrf pisze:wg mnie to dziwnie wyglada po pewnym czasie- rok, dwa lata pozniej. Uwazam, ze powinny byc zarowno te ze zlotu jak i te ogolne.
I tu sie z Toba zgadzam... Tylko niech nikt nie zrozumie ze te z datami sa brzydsze lub cos...
"Ludzie kpią z nas zanim nas zdążą poznać
Biorą nas za przestępców bo nie widzą w nas dobra"

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Post autor: KolczyK » śr 12 gru 2007, 16:23

Lista.

[glow=red]BIAŁA [/glow]CZARNA CZERWONA

1. ROADS
2. KolczyK - 1 x czarna, 1 x czerwona
3.
4.
5.
6.

dla łatwiejszego zliczenia koszulek z danego koloru proponuję wpisywać.....najpierw............

ilość x biała, ilość x czarna, ilość x czerwona

jak treska zapodał niech tak będzie....co by syfu nie było....pokolei zliczy się ilości....[shadow=black][/shadow][shadow=white][/shadow][shadow=yellow][/shadow]
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Ruda i Piotr » śr 12 gru 2007, 19:05

KolczyK pisze:ilość x biała, ilość x czarna, ilość x czerwona
Proponuje jeszcze dodac rozmiar ;-)

Dziwnie bym wyglądała w sukience z logo VFR, a tak na mnie wyglądaja XXl.
Zreszta znacie mnie to wiecie ;-)

A z drugiej strony, ktoś musi te koszulki zobaczyc i powiedziec jak rozmiarówka bo sami wiecie że L, L nierówna :lol: :lol:

Liste róbmy jak bedzie rozmiarówka bo dopiero bałagan się zrobi

R
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

Fred
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2605
Rejestracja: ndz 08 kwie 2007, 20:48
Imię: .
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Fred » śr 12 gru 2007, 20:58

Mam takie pytanie: Czy jak sie nie ma VFR albo ma sie krótko to nie mozna miec koszulki? Ja ogólnie ubieram sie w "odzież motocyklową" wiec nie traktuje koszulki vfr jako cos na specjalne okazje. Chciałbym po prostu miec taką jeszcze przed sezonem bo jak kupie moto na wiosne i spotkamy sie na jakims zlocie, będzie wiadomo ze jestem "swój". Chyba ze bycie "swoim" oznacza co innego i trzeba paru osobnikom sie przypodobać zeby należej to "niby-klubu", Piszę niby bo w innym temacie jest poruszany wątek legalności naszywek VFR na plecach. Pisząc takie posty ze koszulki sa nie dla wszystkich odczuwam jakąś wyższość niektórych osób.

Mając na myśli koszulke VFR nie myślałem o jebutnym napisie na niej " KLUBOWICZ". Chciałbym miec tylko jakis akcent motocyklowy z napisem VFR.

Jak nie pasi to kupie sobie na oldtimerbazarze i bedzie git.





Jeszcze drobna uwaga: To jest forum miłośników VFR czy forum klubowiczów VFR? Może by zmienic napis na stronie głównej zeby "przypadkowi" ludzie sie nie rejestrowali?

Dzięki

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » śr 12 gru 2007, 21:11

Fred - spokojnie - zamawiaj koszulkę, naszywkę,chustę i nic się nie martw.

nie jest to zadne MC lub inne hermetycznie zamknięte środowisko itp. ( na szczęście )
Wiele Ownersów nie ma vfrek z róznych powodów i to nie znaczy,że stają się tym samym wykluczeni..to byłoby chore...
no chyba się nie mylę - prawda ?

Kasia
czy koszulki bedą również w damskim kroju - bo te męskie to ndają się co najwyzej jako piżama moim zdaniem....
Obrazek

Awatar użytkownika
Ruda i Piotr
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3596
Rejestracja: wt 26 cze 2007, 10:23
Imię: Kasia
województwo: pomorskie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Ruda i Piotr » śr 12 gru 2007, 21:23

MadziX pisze:Kasia czy koszulki bedą również w damskim kroju
Madziu, wiem tyle co i Ty :mrgreen:

Dlatego między innymi prośba o rozmiary, miałyśmy miec sliczne damskie bliżniacze koszulki, ale cóż sama wiesz :cry: życie napisało ten straszny scenariusz i po koszulkach.

A może jak się spotkamy to coś wydumamy, a może Ty u siebie dostaniesz jakieś ładne damskie w dostępnej cenie i dałybyśmy tylko chłopakom do nadruku :lol:

R
Mamy dwie miłości- :rodzina i :motolove
VFR Viking SeXszyn North Roads

Awatar użytkownika
Buła
klepacz
klepacz
Posty: 1747
Rejestracja: sob 09 cze 2007, 08:49
Imię: Marcin
województwo: świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suchedniów
Kontakt:

Post autor: Buła » śr 12 gru 2007, 21:27

witam,cos mi sie wydaje ze dyskusja o koszulkach zmieni sie w taka kto moze miec a kto nie taka koszulke,a chyba nie o to chodzi,a co do dat na koszulkach to ja osobiscie wolał bym miec taka z data,np.taka jakie były na zlocie w Linowie,ja koszulke traktuje jako pamiotke np. ze zlotu i wcale mi data na koszulce nie przeszkadza ale to jest moje zdanie.
Wszędzie dobrze ale na VFR najlepiej :)


1Była VFR 750-90r
2.Była VFR 750-96r
3Była VFR 800FI-99r
4.Był CBR 1100 XX-1997r
5.Była VFR 800 Fi-1999 r.
6.Jest CBR 900 RR Fireblade 98 i 99r+Varadero 1000 2006

Awatar użytkownika
MadziX
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3123
Rejestracja: pn 01 maja 2006, 22:08
Imię: Magdalena
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: GDAŃSK
Kontakt:

Post autor: MadziX » śr 12 gru 2007, 21:29

Ruda pisze: Madziu, wiem tyle co i Ty :mrgreen:
Dlatego między innymi prośba o rozmiary, miałyśmy miec sliczne damskie bliżniacze koszulki, ale cóż sama wiesz :cry: życie napisało ten straszny scenariusz i po koszulkach.
A może jak się spotkamy to coś wydumamy, a może Ty u siebie dostaniesz jakieś ładne damskie w dostępnej cenie i dałybyśmy tylko chłopakom do nadruku :lol:
R
ja mam w domu prasowanki od Sowy,ale nie miałam czasu po sklepach chodzic - szukam właśnie odpowiedniej koszulki...
myslałam,że może tu sobie jeszcze jedną zamówię - wiesz musimy podkreślic nasze super kształty, w workach jeździć nie będziemy przecież ;)
jak cos to dla mie 38 albo M.
Jak cos fajnego tu znajdę to dam Ci znać - w razie czego Ci przywiozę ;)
Kasiu a wolałabys krótki czy długi rękaw? dekolt mały średni czy do pępka , bo że w kształcie V - to rzeczy oczywista ;)
muszą miec wszystkie informacje zanim przeskanuję sklepowe półki :)
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości